Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 7:28 pm

kabano έγραψε:
Έχει δύο μέρες που ψάχνω γκαρσόνι παραγγείλω κάνα ουισκάκι.
Τι σκατά καφενείο είναι αυτό;

Θες τη μπαργουμανα απο το θέατρο να σε εξυπηρετήση; queen flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 7:50 pm

Δυστυχώς στην φάση που είμαι, τις γκαρσόνες τις βλέπω μονάχα........να φέρνουν το ουίσκι.
Κάτι σαν να γλύφεις το χωνάκι χωρίς παγωτό δηλαδή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 8:15 pm

kabano έγραψε:
Δυστυχώς στην φάση που είμαι, τις γκαρσόνες τις βλέπω μονάχα........να φέρνουν το ουίσκι.
Κάτι σαν να γλύφεις το χωνάκι χωρίς παγωτό δηλαδή.
ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Oldlad10

Αυτή σου κάνει; καπνίζει λίγο παραπάνω αλλά εντάξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 8:38 pm

Θέλετε λίγο οι μπουνάτσες ,(και τα φαγγρόπουλα) θέλετε λίγο η βαριεμάρα που με δέρνει κανα δυό μέρες τώρα , έχασα την επαφή μου με τα ποσταρίσματα των γνωστών και μη εξαιρετέων συνπανθράκων μας.
Λοιπόν , η λέσχη των κυκλώπων θα είναι ανοιχτή αύριο από τις 12,30 και θα κερνάει ούζο σε κάθε Καβαλιώτη που γουστάρει να μας γνωρίσει από κοντά. Μικρό , μεγάλο, οπαδό ή φίλαθλο.
Η φιλοξενία των Κομοτηναίων περνάει και από το ποδόσφαιρο, περνάει και από το λέσχη μας.
Ναι φίλε μου Τόλη , έχεις απόλυτο δίκαιο όταν λες ότι το ποδόσαιρο είναι γιορτή, όπως και συ καλέ μου ckara όταν παροτρύνεις να μη βρίζουμε όταν υπάρχουν πιτσιρικάδες.

ΥΓ. O μόνος χώρος να βρεθούμε συγκεντρωμένοι όλοι μαζί για την ομάδα μας είναι το ..... διάστημα.
Τέλος πάντων ο καθένας από μόνος του μπορεί και ξέρει πως να βοηθήσει αυτό που θεωρεί σημαντικό και χρήζει βοήθειας.
Μπορώ και γώ όπως και όλοι σας να αναπτύξω ιδέες μέσω πληκτρολογίου. Στη πράξη όμως είμαστε χαλβάδες.
Οι κύκλωπες το μόνο που θέλουν είναι η ομόνοια και η σύμπραξη όλων.Μη πυροβολάτε ελάτε να το κουβεντιάσουμε.



Μια φορά Πανθρακικός για πάντα Πανθρακικός.

Ζήτω το επαρχιακό ποδόσφαιρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 8:52 pm

Προειδοποίηση
Θα σου κάνω Ban

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 9:54 pm

kabano έγραψε:
Προειδοποίηση
Θα σου κάνω Ban

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


ΧΟ ΧΟ ΧΟΟΟΟ εγώ έχω το μαχαίρι εγώ και το πεπόνι Basketball
Εδώ είμαι πολυθεσίτης.
10+40 πόσο μας κάνουνε σε αυτήν την όχθη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 10:08 pm

Δεν ξέρω, θα πάρω βοήθεια του κοινού.

Πάντως έχω γίνει μούσκεμα, με το πάνε έλα στο ποτάμι.

Ερώτηση : τα points τι είναι , γιατί έχω 13;
Θα κερδίσω τίποτα ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 10:32 pm

kabano έγραψε:
Δ
Ερώτηση : τα points τι είναι , γιατί έχω 13;
Θα κερδίσω τίποτα ;

Αμα συμπληρώσεις 100 κερδίζεις την παραπάνω Μπαργουμάνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 10:35 pm

Πέραν τις πλάκας δεν ξερω τι αποσκοπούνε μέσα απο τις ρυθμίσεις της διαχείρησης όταν δημιουργούσα το forum έκανα τικ και σε αυτήν την επιλογή να μπαίνουνε και οι πόντοι ανάλογα με τα post του καθένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 10:37 pm

andia έγραψε:
Πέραν τις πλάκας δεν ξερω τι αποσκοπούνε μέσα απο τις ρυθμίσεις της διαχείρησης όταν δημιουργούσα το forum έκανα τικ και σε αυτήν την επιλογή να μπαίνουνε και οι πόντοι ανάλογα με τα post του καθένα.

ΑΜΑΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ADMIN ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΔΥΟ NICK.......[u]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 10:41 pm

ΑΜΑΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ADMIN ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΔΥΟ NICK.......[u][/quote]



Σωκρατική (μαιευτική) μέθοδος

Η μαιευτική ήταν η μέθοδος, η οποία, σε συνδυασμό με τη χρήση της ειρωνείας, αποτελούσε χαρακτηριστικό της σωκρατικής διδασκαλίας. Σύμφωνα με τη μέθοδο αυτή ο Σωκράτης κατά τις συζητήσεις του, προσποιούμενος την πλήρη άγνοια για το θέμα που συζητούσε κάθε φορά, προσπαθούσε μέσα από ερωτήσεις να εκμαιεύσει την αλήθεια από τον συνομιλητή του.

Σου απάντησα πόσο κάνει 10+40 ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 11:08 pm

Admin,andia, Αν/ μπορεις να σταματησεις σε παρακαλω τα mail που παιρνω καθε φορα που ποσταρει καποιος εδω μεσα ? ειναι το λιγοτερο ενοχλητικο.Sε παρακαλω πολυ να το τελειωσεις σημερα/Tα φορουμ πολυ καλα κανουν και υπαρχουν(οπως και το δικο σας) αλλα θα πρεπει να επιλεγω εγω εαν θελω να μπω η οχι και οχι να με "στελενεις" εσυ σχεδον υποχρεωτικα.Sε παρακαλω και παλι.What a Face
Aφου σηκωσατε τον "ΠΡΟΕΔΡΟ" απο τις νιρβανες του,ειστε στην σωστη πλευρα του δρομου/βεβαια η συμβουλη μου ειναι nitro ,αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα μας.
kabano,κελαιδας αγορι μου/ευχομαι να εκπληρωθουν τα "οραματα" σου με τις barwomanes/
Πραγματικα σας καμαρωνω απο το διαστημα,που μπορει καποτε να βρεθουμε συγκεντρωμενοι,οπως λεει και ο "ΠΡΟΕΔΡΟΣ".

NEVER IN THE RIGHT ORDER afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 11:23 pm

cappo έγραψε:
Admin,andia, Αν/ μπορεις να σταματησεις σε παρακαλω τα mail που παιρνω καθε φορα που ποσταρει καποιος εδω μεσα ? ειναι το λιγοτερο ενοχλητικο.Sε παρακαλω πολυ να το τελειωσεις σημερα/Tα φορουμ πολυ καλα κανουν και υπαρχουν(οπως και το δικο σας) αλλα θα πρεπει να επιλεγω εγω εαν θελω να μπω η οχι και οχι να με "στελενεις" εσυ σχεδον υποχρεωτικα.Sε παρακαλω και παλι.What a Face
Aφου σηκωσατε τον "ΠΡΟΕΔΡΟ" απο τις νιρβανες του,ειστε στην σωστη πλευρα του δρομου/βεβαια η συμβουλη μου ειναι nitro ,αλλα αυτο δεν ειναι το θεμα μας.
kabano,κελαιδας αγορι μου/ευχομαι να εκπληρωθουν τα "οραματα" σου με τις barwomanes/
Πραγματικα σας καμαρωνω απο το διαστημα,που μπορει καποτε να βρεθουμε συγκεντρωμενοι,οπως λεει και ο "ΠΡΟΕΔΡΟΣ".

NEVER IN THE RIGHT ORDER afro
Αυτό νομίζω εξαρτάται απο εσένα απο τις ρυθμίσεις του προφιλ σου Θα το δώ και εγώ μέσα στην διαχείρηση μόλις ξανα μεταλλακθώ σαν admin, βλέπεις βέβαια ότι είμαι ο andia και to admin το χρησιμοποιό μόνο για την διαχείρηση και όχι να κρύβομαι πίσω απο αυτό.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 11:42 pm

Εκτος των αλλων,σαν admin ,οφειλεις να διορθωσεις,ταχιστα την ορθογραφια σου/να με συμπαθας για την παρατηρηση,αλλα ετσι πρεπει/και κατι ακομη,τα mail, μου ερχονται στα... καντονεζικα και οπως καταλαβαινεις,δεν εχω υπαρξει ποτε στην ζωη μου,μανδαρινος// What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Φεβ 2010, 11:56 pm

cappo έγραψε:
Εκτος των αλλων,σαν admin ,οφειλεις να διορθωσεις,ταχιστα την ορθογραφια σου/να με συμπαθας για την παρατηρηση,αλλα ετσι πρεπει/και κατι ακομη,τα mail, μου ερχονται στα... καντονεζικα και οπως καταλαβαινεις,δεν εχω υπαρξει ποτε στην ζωη μου,μανδαρινος// What a Face

Ποιά ορθογραφία εννοείς πες σε παρακαλώ;
ΟΚ ειλικρινά ευχαριστώ για την παρατήρηση σου.
Σε εμένα έρχονται κανονικά στα Ελληνικά κοίτα παρακάτω πως έρχονται σε εμένα :


Γεια σας,

Λάβατε αυτό το μήνυμα γιατί παρακολουθείτε την Θ. Ενότητα, "Προτάσεις ιδέες για το φόρουμ μας." στο ΚΥΚΛΩΠΕΣ. Αναρτήθηκε ένα νέο μήνυμα στη Θ. Ενότητα μετά την τελευταία σας επίσκεψη. Ακολουθήστε τον παρακάτω δεσμό για να το διαβάσετε. Δεν θα υπάρξει άλλη ειδοποίηση για αυτήν την ανάρτηση, μέχρι να επισκεφτείτε την Θ. Ενότητα.

https://panthraxclub.forumgreek.com/forum-f10/topic-t9.htm#135

Εάν δεν επιθυμείτε πλέον, την παρακολούθηση της Θ.Ενότητας επιλέξτε "Παύση παρακολούθησης αυτής της Θ.Ενότητας" στο κάτω τμήμα της σελίδας της Θ.Ενότητας ή πατήστε στον ακόλουθο δεσμό:

https://panthraxclub.forumgreek.comtopic-t9.htm?unwatch=topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 02 Μαρ 2010, 6:18 pm

Didi Rodríguez - Didac Rodríguez González

λένε δοκιμάζεται ..... Ισπανός από Σλάβια Σόφιας .... 25 χρονών
από τις ακαδημίες Μπαρτσελόνα, Ρασίγκ Σανταντέρ και Ατλέτικο Μαδρίτης

6 παιχνίδια φέτος 3 ξεκίνησε και έγινε αλλαγή και 3 δεν ξεκίνησε και μπήκε αλλαγή
269 λεπτα μάχιμα με 1 γκολ και μια κίτρινη καρτα

Πέρσι δεν επαιξε πουθενά

πρόπερσι στην πριμέρα ντιβιζιόν χωρίς λεπτό συμμετοχής στην Ατλετικο Μαδρίτης

δεξιοπόδαρος δεξιός μέσος .... έχουμε ήδη δύο Αρσενίεβιτς και ΠΑΠΟΥΛΗ .... ποιος θα φύγει αν
έρθει ο Ισπανος?..... ο Paul ξέρει καλύτερα.

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/29192/didi-rodriguez/profil.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 02 Μαρ 2010, 6:42 pm

karafatme έγραψε:
Didi Rodríguez - Didac Rodríguez González

λένετοχής στην Ατλετικο Μαδρίτης

δεξιοπόδαρος δεξιός μέσος .... έχουμε ήδη δύο Αρσενίεβιτς και ΠΑΠΟΥΛΗ .... ποιος θα φύγει αν
έρθει ο Ισπανος?..... ο Paul ξέρει καλύτερα.


http://www.transfermarkt.de/de/spieler/29192/didi-rodriguez/profil.html

Η ήττα από την Καβάλα αποτέλεσε και... μάθημα για τους παίκτες του Πανθρακικού. Ο Παύλος Δερμιτζάκης την Δευτέρα τους ανέλυσε τα λάθη τους στο συγκεκριμένο ματς και πλέον περιμένει από τους ίδιους στην συνέχεια και τα επόμενα παιχνίδια του πρωταθλήματος να μην τα επαναλάβουν.

Στον αγωνιστικό τομέα, ιδιαίτερα προβλήματα δεν υπάρχουν και πλέον από την Τετάρτη θα ξεκινήσει η προετοιμασία για την αναμέτρηση με αντίπαλο τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα. Ο Αρσενίεβιτς έχει πρόβλημα στους προσαγωγούς και πλέον τις επόμενες ημέρες θα ξεκαθαρίσει η κατάστασή του.Ο Αρσενίεβιτς μετά και το νέο πρόβλημα τραυματισμού θα παραμείνει εκτός αγωνιστικών υποχρεώσεων για τις επόμενες δύο εβδομάδες, ενώ το ιατρικό τιμ έχει προειδοποιήσει πως υπάρχει πιθανότητα υποτροπής. και τα δύο είναι πρόχειρη επικόληση απο δύο site..

Ποιός θα φύγει ΟΕΟΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 08 Μαρ 2010, 11:58 am

Tι εγινε ρε παιδια,μουχαμπετ,ειχαμε βλεπω τις προηγουμενες μερες...
Τελικα,απιστευτα δυσκολο να εισαι φωτογραφος και να προσπαθεις
να πιασεις κανα highlight...ειδικα αμα θες να δεις και το ματς...αστα να πανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 08 Μαρ 2010, 12:18 pm

ptolemais έγραψε:
...... δυσκολο να εισαι φωτογραφος και να προσπαθεις
να πιασεις κανα highlight...ειδικα αμα θες να δεις και το ματς...αστα να πανε...

μουχαμπέτ γιοκ ...

παρά μπιιτί

σι κιμέ καντάρ

είναι πολύ δύσκολο να έχεις το ένα μάτι στο φακό και το άλλο να βλέπει τον αγώνα

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Cross-eyed-man-~-CHA076
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 08 Μαρ 2010, 4:13 pm

Βρηκες προσκληση τελικα?Ησουν μεσα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 08 Μαρ 2010, 4:41 pm

ptolemais έγραψε:
Βρηκες προσκληση τελικα?Ησουν μεσα?

όχι δεν βρήκα προσκλητήριο ... και φυσικά απροσκλητος δεν παω τούμπα στους μαο μαο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 09 Μαρ 2010, 3:57 pm

Παίκτης του Πανθρακικού για τα επόμενα δύο χρόνια θα είναι ο Βλάσης Καζάκης. Σύμφωνα με πληροφορίες, πριν από λίγες ημέρες, στο ραντεβού του 27χρονου επιθετικού με τον πρόεδρο της ΠΑΕ, Γιάννη Τζελέπη, επετεύχθη προφορική συμφωνία.

Έτσι, οι δύο πλευρές αναμένεται να συναντηθούν εκ νέου τις επόμενες εβδομάδες για την επισημοποίηση της συμφωνίας με την υπογραφή του νέου συμβολαίου του παίκτη.
Πάντως, σημαντικό ρόλο στην παραμονή του έμπειρου στράικερ έπαιξε ο νέος τεχνικός της ομάδας, Παύλος Δερμιτζάκης, ο οποίος θεωρεί απαραίτητη την παρουσία του Καζάκη στην προσπάθεια που θα καταβάλει η ομάδα για την επιστροφή της στη Σούπερ Λίγκα την επόμενη χρονιά.

Παράλληλα, εν όψει της νέας σεζόν, οι άνθρωποι της ομάδας της Θράκης εξετάζουν ήδη περιπτώσεις παικτών και προτίθενται να προχωρήσουν σε μεταγραφική ενίσχυση σε καίριες θέσεις, κρατώντας συγχρόνως τους υπάρχοντες ποδοσφαιριστές, από τη στιγμή βέβαια που θα χαίρουν εμπιστοσύνης του Παύλου Δερμιτζάκη.

http://www.balleto.gr/kazakis_gia_duo_hronia.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 09 Μαρ 2010, 4:46 pm

...... Αυτό που αξίζει να τονισθεί είναι πως για όλα τα ευρήματα από τους ελέγχους θα επιχειρηθεί πλήρης διασταύρωση στοιχείων, η οποία θα φτάσει ακόμη και στο άνοιγμα τραπεζικών λογαριασμών μετόχων, προπονητών και παικτών, ώστε να διαπιστωθεί αν υπάρχει διακίνηση μαύρου χρήματος, για το οποίο ο έλεγχος θα επεκταθεί και σε κάθε επιχειρηματική δραστηριότητα των ιδιοκτητών και των μετόχων των ΠΑΕ.

Είναι δεδομένο, λοιπόν, πως πρόθεση της κυβέρνησης είναι να «ξετινάξει» τις ομάδες της Σούπερ Λίγκας, ενώ πληροφορίες αναφέρουν πως θα ακολουθήσουν αντίστοιχοι έλεγχοι και στη διοργανώτρια αρχή, αλλά και στην ΕΠΟ.

Πληροφορίες αναφέρουν πως σε ομάδα της Σούπερ Λίγκας έχουν διαπιστωθεί παραβάσεις ως προς τα συμβόλαια παικτών, στα οποία αναγράφονται πολύ μικρά ποσά. Για την ίδια ομάδα, μάλιστα, είχαν προκύψει και στο παρελθόν επιβαρυντικά στοιχεία, έπειτα από σχετικά δημοσιεύματα. Γι' αυτό και είναι πολύ πιθανό να ανοίξουν οι τραπεζικοί λογαριασμοί όχι μόνο των ξένων -κυρίως- παικτών, αλλά και των μελών των οικογενειών τους.

Ουσιαστικά, αυτό που σε γενική κατεύθυνση ερευνάται από το πρώην ΣΔΟΕ είναι αν έχει αποδοθεί ο φόρος του 20% επί των αμοιβών παικτών, προπονητών, αλλά και για όλα τα υπόλοιπα έσοδα από μεταγραφές, τηλεοπτικά δικαιώματα, χορηγίες και δωρεές μετόχων ή φίλων............


http://www.exedrasports.gr/football/superleague/article/?aid=56814 cherry rendeer bom geek jocolor

karafatme says: όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουν .... μα όλοι
κι αν ακούσετε ότι Ξάνθη, Καβάλα, Εγοτέλης, κλπ παρουσιαζουν καθαρούς λογαριασμούς .... είναι σίγουρο ότι πρώτοι αυτοί έχουν τους λερωμένους ..... και τους έφτιαξαν έτσι να μην προκαλούν το σκόπευτρο της εφορίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 09 Μαρ 2010, 5:21 pm

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΕΣΑΜΕ ΣΤΗΝ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΤΕ

ΥΠΟΠΤΟΣ ΓΙΑ ΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΚΛΙΚΑΣ
σύμφωνα με την ΟΥΕΦΑ και τον φάκελο που σταλθηκε στην ΕΠΟ ..... αρα δύο αυτοί και ακόμη ένας (ΑΕΚ) που χρωστάει τα μαλλιοκέφαλά της στην εφορία ....... => ......και του χρόνου θα είμαστε στα ίδια λημέρια

ΥΓ αρκει να μην είμαστε εμείς η μια από τις δύο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ   ΚΑΦΕΝΕΣ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 09 Μαρ 2010, 6:40 pm

Οι περιεργοι στοιχηματισμοι ειναι μια ενδειξη...
τις αποδειξεις πως θα βρουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
Σελίδα 2 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις