Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤρι 30 Νοε 2010, 9:00 pm

Ευχαριστώ πολύ σε όλους.

Και μην ξεχνάτε το κλικάρισμα στις διαφημίσεις μέχρι τώρα για σήμερα μόνο 2,20€
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
loco
loco


Αριθμός μηνυμάτων : 112

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤρι 30 Νοε 2010, 9:08 pm

karafatme έγραψε:
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Image009

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ .... loco


Merry christmas to you too.





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤρι 30 Νοε 2010, 10:37 pm

xronia polla kai internetika file andre.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤρι 30 Νοε 2010, 11:37 pm

Oui oui merci και πάλι σε όλους που με θυμήθηκαν ιντερνετικός και τηλεφωνικώς.

Επαναλαμβάνω κλικάρετε στις διαφημίσεις Σάμπα σάμπα...
δείτε τι μαζέψαμε σε δύο ημέρες

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Gooo



Έχει επεξεργασθεί από τον/την andia στις Τετ 01 Δεκ 2010, 5:47 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 10:21 am

Η εντυπωσιακή νίκη της Καλλονής μέσα στα Γιαννιτσά με σκορ 3-0 αποτελεί ακόμα θέμα συζήτησης, Η διοίκηση της Αναγέννησης Γιαννιτσών δεν έκανε αποδεκτή την παραίτηση του Παναγιώτη Γκουτσίδη.

Παρελθόν αποτελεί για την τεχνική ηγεσία του Αετού Σκύδρας ο Λεωνίδας Μπίλης, που υπέβαλε την παραίτησή του αμέσως μετά την ήττα στην Κοζάνη.

πρώτη ήττα και παραίτηση .... ήταν πρώην δεύτερος προπονητής μας και καλό παιδί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loco
loco


Αριθμός μηνυμάτων : 112

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 6:43 pm



Nα καταλαβω θελω κατι.

Αμα δεν κερδατε,εξαφανιζεστε ολοι.

Μονο οι μπαλαδομουρηδες τελικα, και αυτοι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου,προσπαθουν να μιλησουν για ποδοσφαιρο και για την ομαδα.

Και μετα θελετε να παει καλα ο Πανθρακικος.Αφου πρωτα εσεις δεν πατε καλα.

Αμα πλακωσει καμμια Καρεμπου,μεσα ολοι.

Εκτος αν σας επιασε η ατμοσφαιρα και ετοιμαζεστε για τα καλαντα.

Ναρθητε να μου τα πειτε και θα σας στειλω να παρετε την ευλογια του "ΑΝΘΙΜΟΥ"!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 8:32 pm

loco έγραψε:


Nα καταλαβω θελω κατι.

Αμα δεν κερδατε,εξαφανιζεστε ολοι.

Μονο οι μπαλαδομουρηδες τελικα, και αυτοι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου,προσπαθουν να μιλησουν για ποδοσφαιρο και για την ομαδα.

Και μετα θελετε να παει καλα ο Πανθρακικος.Αφου πρωτα εσεις δεν πατε καλα.

Αμα πλακωσει καμμια Καρεμπου,μεσα ολοι.

Εκτος αν σας επιασε η ατμοσφαιρα και ετοιμαζεστε για τα καλαντα.

Ναρθητε να μου τα πειτε και θα σας στειλω να παρετε την ευλογια του "ΑΝΘΙΜΟΥ"!


Ηλία καλησπέρα
Μπάρτσα είδες προχθές ;
Λίγα μαλλιά μου μείνανε , θα μου φύγουν κι αυτά.
είμαι Ρεάλ από πιτσιρικάς, αλλά τα πόκεμον δεν παίζονται.Τους έβγαλα το καπέλλο.
10 παίχτες παίζουν μαζί από τις ακαδημίες, και κάτω από το βλέμμα του ιπτάμενου Ολλανδού. 47 σωστές πάσες ο Τσάβι , 7 ο Τσάβι Αλόνσο.Και όχι μόνο.
μπορεί ο special one να τους κέρδισε με Ιντερ,και παραλίγο με Τσέλσι, αλλά στην ισπανία δεν τον παίρνει να παίξει με διπλή ζώνη άμυνας, γιατί απλά θα τον γιουχάρουν.
Μίκρυνε και καλά το γήπεδο τραβώντας ψηλά την τετράδα της άμυνας, για να μαρκάρουν καλύτερα και οι μέσοι του, αλλά τον δαιμονισμένο Λιονέλ, και τον Σατανά Βίγια πως να τους μάζευε ;Οι κάθετες του Μέσι δεν είναι και εύκολο να αντιμετωπιστούν ιδιαίτερα αν δεν πάρχει βάθος άμυνας.
Να υποβάλλει την παραίτησή του αν έχει @@.Η να δηλώσει special two.
Tην καλησπέρα μου στην όμορφη Βέροια.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gerolykos στις Τετ 01 Δεκ 2010, 8:34 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 8:32 pm

loco
2556 ποσταρίσματα έγιναν από τις νίκες ? .... ούτε καν 10 δεν μαζεύτηκαν από τοτε που άνοιξε αυτή η σελίδα .... έχουμε πιεί πικρούς καφέδες εδώ σ'αυτό τον ΚΑΦΕΝΕ ίσα με δυο βαρέλια

αντε γραφε εσύ που είσαι και μεγαλύτερος ..... να δούμε τι θα γράψεις ... ρε συ αφού δεν πάιζουν νέα τις τετάρτες .... και μόνο οι διαιτητές βγαίνουν ... κι αυτό το θέμα ακόμη τελευταία δεν έχει πέραση

η Καρεμπού έχει κι αυτή το timing της .... και πάιζει και στο σωστό τόπικ .... και αν της αξίζει γιατί να μην πάιξει δηλαδή ??... σε πειράζει ? ... ή δεν σ'αρεσει ???.... αν δεν σ'αρέσει να σου στείλω στο μέιλ σου ότι τραβάει η καρδιά σου

μπαλαδόφατσες είμαστε όσο μπορούμε όλοι ... και αν μπορούμε λίγο .... ρε φιλε τόσο μπορούμε δεν βγαίνει παραπάνω .... ούτε κολλημένοι στα κάγκελα είμαστε ούτε τίποτα ... ενώ εσύ που είσαι.... για πάιξε μπάλα να σε δούμε τι μπαλα πάιζεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 9:22 pm

Απο προχθες τα μεσανυχτα,εχω δει οτι βιντεο ανεβηκε και δεν ανεβηκε στο youtube,σχετικα με το ματσακι της Βαρκελωνης.

Εχω δει τα γκολ και τις καλυτερες φασεις,απο καθε πιθανη και απιθανη καμερα.

Οσο κι αν με αρρωσταινει το θεαμα,τα βλεπω (πρεπει να εχω δει πανω απο εκατο...) και τα ξαναβλεπω συνεχεια. Μερικα τα εχω δει και σε στοπ-καρε,ειδικα στις μακρινες ληψεις οπου φαινονται οι θεσεις ολων των παικτων στο γηπεδο.

Και ολα αυτα τα κανω,διοτι προσπαθω να δωσω μια εξηγηση σ' αυτο που εγινε.

Τοσο αφυσικο το θεωρω.

Οταν ειχε ξαναχασει η Ρεαλ εκει μεσα με 5-0,μου ειχε φανει απολυτα φυσιολογικο,αφου οι αλλοι ειχαν Ρομαριο,Κουμαν,Στοιτσκοφ,ενω η Ρεαλ δεν ειχε τιποτα.

Τωρα δε μου φαινεται φυσιολογικο,διοτι η ενδεκαδα της αξιζει 400 μιλιονια,ενω οι αλλοι (πλην Μεσι) ΔΕ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΟ ΜΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ...

Ουτε ο Τσαβι,ουτε ο Ινιεστα,ουτε ο Βιγια,ουτε οι δυο τυχαρπαστοι (ουτε τα ονοματα τους δε θυμαμαι) που εβαλαν το δευτερο και το πεμπτο γκολ.

Τους θεωρω ΝΑΝΟΥΣ (μεταφορικα και κυριολεκτικα) σε συγκριση με τους τρεις παικταραδες που προανεφερα.

Τη λεω την αμαρτια μου,αλλα ετσι νιωθω...

Οσο λοιπον βλεπω και ξαναβλεπω τις φασεις,τοσο καταληγω στο συμπερασμα,οτι τελικα,δε νικησε η Μπαρτσελονα.

Εχασε η Ρεαλ...

Ηταν απλα ΤΡΑ-ΓΙ-ΚΗ...

Μπηκε μεσα στον αγωνα τελειως χεσμενη. Πρωτη φορα το ειδα αυτο το πραγμα.

Στο πρωτο γκολ,ο Ινιεστα στριφογυρναει γυρω απο την περιοχη και βγαζει μια πασα στον Τσαβι,ο οποιος Τσαβι (πριν παρει τη μπαλα) κανει κατα μετωπο κινηση προς την περιοχη της Ρεαλ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟΣ για κανα πενταλεπτο. Λες και περπαταει στο σαλονι του σπιτιου του. Η δε τρυπα στο κεντρο αμυνας της Ρεαλ,ειναι μεγαλυτερη απο την τρυπα του οζοντος...

Το δευτερο γκολ,ειναι προσφορα Κασιγιας. Ο Κουτσοπουλος,δεν το ετρωγε με τιποτα. Μια παραλληλη με το τερμα σεντρα της πλακας απο τον Βιγια,ειναι αρκετη για να το πνιξει το κουνελι. Τελειως μα τελειως κοροιδιστικο.

Το τριτο γκολ ειναι οφσαιντ. Οριακο αλλα ειναι. Τελος...

Το πεμπτο γκολ,μπαινει απο κοντρα και ενω η Ρεαλ εχει παραδωσει πνευμα.

Και καταληγω στο τεταρτο γκολ,το οποιο ειναι το μονο που με εκανε να χειροκροτησω (λεμε τωρα...) Εκει ναι. Μιλαμε για μαγεια. Η μπαλια του Μεσι στον Βιγια,απλα δεν υπαρχει. Και ειναι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΑΣΗ που δικαιολογει τους διθυραμβους που εγραψαν ολα τα ΜΜΕ του κοσμου (ευτυχως που εχθες ειχαν απεργια οι ΑΡΔ,γιατι τωρα θα ειχα ιλαρα απ' αυτα που θα διαβαζα...)

......................

Με ολα αυτα θελω να πω,οτι μαλλον η Ρεαλ,την παραφοβηθηκε την Μπαρτσελονα.

Και γι' αυτο,ο κυριος υπευθυνος ειναι ο Μουρινιο. Δεν την προετοιμασε σωστα την ομαδα για ενα τετοιο παιχνιδι. Της μετεφερε ηττοπαθεια,συν οτι την κατεβασε και λαθος...

Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο η Μπαρτσελονα. Η (για να το πω καλυτερα) οχι τοσο σπουδαιο,οσο θελουν να μας περασουν καποιοι. Εγω,δεν ειδα τετοιο πραμα στον προχθεσινο αγωνα.

Δε με τρομαξε.

Οταν ειδα το σκορ,περιμενα να δω οργια...

Ε,ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑ ΡΕ ΦΙΛΕ. Πως να το κανουμε δηλαδη...

Και οι 150 συνεχεις πασες,εμενα δε μου λενε τιποτα. Αν ημουν διευθυντης τσιρκου,μπορει και να μου ελεγαν.

Θεωρω,οτι μια σοβαρη και παθιασμενη Ρεαλ,που θα παιξει χωρις φοβο και συμφωνα με τις δυνατοτητες των ποδοσφαιριστων της,τα εχει για πολλα γκολ τα ποκεμον στο Μπερναμπεου.

Αρκει να παιξει σαν βασιλισσα.

Μονο αυτο,φτανει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paparazzi
paparazzi


Αριθμός μηνυμάτων : 179

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 9:23 pm

To μενου του paparazzi,με special μεζε για σημερα.Viva la paraguay!!!
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Larissa_Riquelme_Sexy_4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 10:00 pm

Σειρα,μεσα σε οχτω μερες ριξανε 8 στην αλμερια εκτος,3 στο βαζελο εκτος
και 5 στη χεσμενταν βασιλισσα εντος με 0 γκολ παθητικο...16-0 το κοντερ...
Οφειλουμε να υποκλιθουμε...


ΥΓ.Καραφατμε,εκατσε το over της Ζενιτ(στο παρα πεντε) και περιμενω και
Μπαοκ,να βγαλω τη χασουρα την ...συναισθηματικη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loco
loco


Αριθμός μηνυμάτων : 112

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 10:05 pm

Παμε λοιπον περι Μπαρτσα.Γιατι αυτη κερδισε,ξεφτυλισε,ταπεινωσε την Ρεαλ.Δεν εχασε η Ρεαλ,SPQR,μην το ξεχνας αυτο.Εαν εκανε κατι η Ρεαλ την Δευτερα,αυτο ηταν πως εκατσε και γονιμοποιηθηκε.

Παρακατω τωρα στις διαφορες των δυο ομαδων.Πραγματικα τεραστιες ομαδες και οι δυο,τουλαχιστον συμφωνα με την ιστορια,με την Ρεαλ πιο μπιχλιμπιδου λογω κυπελλων.Το σημερα ομως λεει αλλα πραγματα.Η Ρεαλ σημερα δεν εχει στο μυαλο της το ποδοσφαιρο.Στο μυαλο της εχει την μπιζνα μεσω του ποδοσφαιρικου μαρκετινγκ.Αποδειξη πως εχωσε 96.000.000 ευρω,για τον υπερτιμημενο και αντιπαθητικο Πορτογαλο και αμεσως κινησε για Κινες και Ινδιες,για να ρεφαρει.

Και πολλα αλλα τετοια εμπορικα και μαρκετιστικα.Και η Μπαρτσα κανει μπιζνες.Αλλα
πουλαει πραγματικο,ομορφο,απλο ποδοσφαιρο.Γιατι αυτη ειναι η φιλοσοφια της.Η
φιλοσοφια που λεει,πως τα παντα ξεκινουν απο τις μικρες ηλικες.Στις οποιες επενδυουν πραγματικα,με σχεδιο,με γνωση και με φοβερη οργανωση.Παραδειγμα,ακομη και ο προπονητης της.Ο οποιος ερχεται και αυτος απο τις ακαδημιες της.Τυχαια βρισκεται στον παγκο της Μπαρτσελονα ;.Ποιες αλλες ομαδες
ρε σεις,εχει προπονησει ο Πεπ ;Καμμια ! Μονον την Μπαρτσα.Σε αντιθεση με τον
special-five Ζοσε(που ειναι προπονηταρας ο ανθρωπος) ο οποιος,ειναι μερος του
ποδοσφαιρικου μαρκετινγκ της Ρεαλ.

Συνοπτικα,σε σχεση με τις δυο ομαδες,οι διαφορες ειναι καταφανεις.Ποδοσφαιρικο
μηχανοστασιο η Μπαρτσα,σημερα στην πολη σας η Ρεαλ,με ολα τα αστερια της.Η
φιλοσοφια-τσιρκο,φανηκε προχθες.Οταν τα αστερια του Μαδριλενικου θιασου,πηραν
χαμπαρι πως οι πριμαντονες ηταν οι αλλοι,ξεχασαν αμεσως πως πρεπει να παιξουν
και ποδοσφαιρο.Κατι που εκαναν οι αλλοι,οπως κανουν παντα.Και το κανουν γιατι
αυτο εχουν διδαχθει,σε αυτο εχουν εξασκηθει και το κανουν σαν να φαινεται το πιο
απλο πραγμα του κοσμου.

SPQR,οσο και να την ψαχνεις,μια ειναι η απαντηση.Στο γηπεδο κατεβηκαν δυο
ομαδες,ποδοσφαιρο ομως επαιζε μονον η Μπαρτσα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loco
loco


Αριθμός μηνυμάτων : 112

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 10:19 pm



Στη Μαδριτη τωρα οταν θα παιξουν,το πολυ πολυ,να περασει τα ποδια του πανω απο την μπαλα ο Πορτογαλος ο νεοπλουτος (με ολα τα κουσουρια) 5ΟΟ φορες.
Και μετα θα κλασουμε παρεα.

Και με Καρβαλιο στην αμυνα,απο τωρα βλεπω τα ασπρα τα μαντηλακια να ανεμιζουν.Και να θυμασαι SPQR,πως η ταληρουμπα η προχθεσινη ηταν με τις
χριστουγεννιατικες εκπτωσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 10:29 pm

Αυτα τα περι ποδοσφαιρικου μαρκετινγκ,δεν τα κατεχω.

Εγω απομονωσα τις φασεις των γκολ και εφτασα στο συμπερασμα,οτι ειναι ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ για μια ομαδα της κλασης της Ρεαλ,να τρωει τετοια γκολ.

Απλα,ανεπιτρεπτο.

Με εξαιρεση το τεταρτο,ολα τα υπολοιπα τα θεωρω αυτογκολ.

Οσον αφορα το ποδοσφαιρο που παιζει η Μπαρτσελονα,θα πω απλα,οτι εμενα δε με ενθουσιαζει.

Εγω θελω να δω γκολ απο τα πενηντα μετρα,η να δω καναν Ροναλντινιο να κανει αναποδο ψαλιδι πανω στην κινηση για να ενθουσιαστω.

Το τικι-τακα,δε μου λεει τιποτα.

Η για την ακριβεια,με αφηνει παγερα αδιαφορο.

Και αν ειναι ετσι το ποδοσφαιρο του μελλοντος,τοτε στο μελλον, μαλλον θ' ασχοληθω με το πολο.

Το αλλο που ειπα,ειναι οτι ΘΕΩΡΩ πως αυτην την ομαδα,μπορεις να την κερδισεις,ειδικα αν λεγεσαι Ρεαλ και παιζεις στην εδρα σου.

Επισης θεωρω,οτι αν προχθες ειχαν απεναντι τους την περσινη Ιντερ,δεν εβαζαν γκολ,ουτε μεχρι τη δευτερα παρουσια να επαιζαν.


Υ.Γ: Για τον Πεπ,εχω καλη γνωμη. Σαν παικτη,δεν τον πηγαινα μια,αλλα περσι μετα το ξεκωλιασμα που του εκανε η Ιντερ στο Μεατσα,με μια μονο δηλωση του με κερδισε. Διοτι απαντησε για λογαριασμο μου,σε ολα αυτα τα γλυφτρακια τους ΑΡΔ,που εψαχναν να δικαιολογησουν την τριαρα στο γεγονος οτι η Μπαρτσελονα,πηγε να παιξει στο Μιλανο με λεωφορειο (λογω του Ισλανδικου ηφαιστειου). Τι ειχε πει τοτε;

"τι να πουν και οι ομαδες Β' και Γ' Εθνικης,που παιζουν καθε εβδομαδα με τετοιες συνθηκες. Δεν αποτελει δικαιολογια για μας αυτο"

ΚΟΚΚΑΛΟ ΟΙ ΑΡΔ...

Τοσο οι καταλανοι,οσο και οι "καταλανοι" jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loco
loco


Αριθμός μηνυμάτων : 112

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ 01 Δεκ 2010, 10:49 pm



Τα γκολ-φωτοβολιδες τα γουσταρουμε ολοι,αλλα δεν μπαινουν καθε μερα.Γι αυτο
και ειναι χαι-λαιτ,οποτε μπαινουν.

Το τικι-τακα τωρα που λες και αυτο εξηγειται ποδοσφαιρικα.Η Μπαρτσα με την
τακτικη αυτη,τεσταρει τον αντιπαλο,τον μετραει να δει τα κοτσια του,τις αντοχες του.Και μολις παρει χαμπαρι τα ζυγια του,παρε την καθετη αστραπη πισω απο την πλατη του Καρβαλιο.Η οποια πασα-αστραπη βρισκει τον Βιγια η τον Πεδρο,επανω στην κινηση που εχουν ηδη κανει.Και παικτες με αυτην την ποιοτητα,οταν παρουν την μπαλα ετσι,συνηθως γραφουν.

Το μεγαλο μυστικο αυτης της Μπαρτσελονα,ειναι η γρηγορη σκεψη που εχουν οι παικτες της.Και οχι οι γρηγοροι παικτες.Μεγαλο πλεονεκτημα και το αντιλαμβανεσαι
πιστευω.Οι παικτες της Μπαρτσελονα,ξερουν τι να κανουν την μπαλα,πριν την παρουν στα ποδια τους.Και αυτο φαινεται πολυ καθαρα,οταν ξανακερδιζουν σε δευτερολεπτα, χαμενες μπαλες.Αυτο ειναι το κολπο SPQR.Βεβαια αυτο το κολπο δεν
γινεται με τυχαιους ποδοσφαιριστες.Αυτη η χρονικη συγκυρια,εφερε στην Μπαρτσα
πολλους μαζεμενους παικταραδες,με την φιλοσοφια που λεγαμε παραπανω.Και με ολα
σχεδον τα αθλητικα χρονια τους,ο ενας διπλα στον αλλο.Δεν μπορει να ειναι παντα
ετσι.Μεχρι ομως να τελειωσει αυτο το ποδοσφαιρικο παραμυθι,ας το απολαυσουμε.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 12:32 am

Συνεχίστε καλά τα πάμε δεν πρέπει και οι υπόλοιποι να το αμελούνε και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους που κλικάρουνε, για την λέσχη και την καψούρα μας πάνω απ όλα.

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Go2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 9:44 am

πότε θα πληρωθούν ρε andia ..... όταν γίνουν ένα εκατομμύριο ευρώ ? .... να ξέρουμε να οπλιστούμε με υπομονή Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 10:22 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 10:45 am

Το χω χαζεψει απο χθες καμια δεκαρια φορες...η ζωη στα ακρα...
gamati και η μουσικη επενδυση...αφιερωμενο στους μοσχαναθρεμενους
πολυθρονατους κωλους μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 1:58 pm

Λαϊκό «στοπ» στη Λάρισα για Δερμιτζάκη!


ΕΘΝΟΣΠΟΡ 2/12/2010

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 ?catid=8763&imgid=74498494&srcid=881&type=11104 Μετά το «ναυάγιο» με τον Δερμιτζάκη, ο πρόεδρος της ΑΕΛ αποκάλυψε ότι είχε νέο ραντεβού χθες για το θέμα του προπονητή




Αυτά που συμβαίνουν στη Λάρισα τα τελευταία 24ωρα απλώς δεν έχουν προηγούμενο!
Η επικείμενη συμφωνία της ΑΕΛ με τον Μανόλη Δερμιτζάκη? τελείωσε πριν καν αρχίσει, λόγω «ασπρόμαυρου» παρελθόντος!!!
Περίπου 200 άτομα συγκεντρώθηκαν έξω από το ξενοδοχείο όπου διέμενε ο πρώην προπονητής του ΠΑΟΚ και του έδωσαν μία επιστολή, στην οποία ανέφεραν ότι είναι ανεπιθύμητος στην ΑΕΛ λόγω της παρουσίας του στον «Δικέφαλο του Βορρά» κατά το παρελθόν.
Ο Δερμιτζάκης παρέλαβε την επιστολή, δίχως να κάνει διάλογο με τους οργανωμένους και την επομένη έλαβε την ειδοποίηση του Κώστα Πηλαδάκη ότι η επικείμενη συνεργασία τους δεν μπορεί να προχωρήσει!
«Εχω την αίσθηση ότι έχει παρεξηγηθεί ο ρόλος μου, ο δικός σας και ο ρόλος της πλειοψηφίας των ανθρώπων της ομάδας που ήταν μία εβδομάδα πριν στο γήπεδο. Γιατί έζησα και αυτό, να υπάρχει μία μερίδα φιλάθλων που να νομίζει ότι μπορεί να εκβιάζει την ομάδα, να εκβιάζουν εμένα. Εχω κάποιες αξίες από τους γονείς μου, είμαι Σπαρτιάτης και στους σωστούς ανθρώπους δίνω τα πάντα, αυτούς που εκβιάζουν εμένα, το καλό της ομάδας, στον Καιάδα?», ήταν τα λόγια του -φανερά ενοχλημένου- Κώστα Πηλαδάκη στη «Ραδιοφωνία Κισσάβου 97,8». Και συνέχισε στο ίδιο ύφος: «Σε ένα πράγμα, όμως, είμαι κάθετος, αφενός εκβιασμούς δεν έχω δεχτεί από κανέναν και ειδικά όταν έχω δώσει δείγματα γραφής και ποτέ δεν έχω βάλει αυτά τα επτά χρόνια πάνω από κανέναν την ομάδα που αγαπάω. Κατά δήλωση, αγαπάω μία ομάδα δεν υπάρχει. Στις πράξεις μας κρινόμεθα».


Ετσι ειναι ζαγορογλυξμπουγγκ...το ομαντα της καρντιας σου το μπαοκ τα σε ακολουτει.
Ντοκσα Ντραμας,αγκροτικο αστερα,εορνταικο,γκιανιτσα,Α.Ο. Ντεντροποταμου...
Προς τα κει ψαχτηνα το ντουλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 2:04 pm

ptolemais έγραψε:

Αυτά που συμβαίνουν στη Λάρισα τα τελευταία 24ωρα απλώς δεν έχουν προηγούμενο!
Η επικείμενη συμφωνία της ΑΕΛ με τον Μανόλη Δερμιτζάκη? τελείωσε πριν καν αρχίσει, λόγω «ασπρόμαυρου» παρελθόντος!!!

Μανόλη ???? ..... δεν νομίζω ότι τον λένε .... πανώλη ίσως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 3:19 pm

karafatme έγραψε:
πότε θα πληρωθούν ρε andia ..... όταν γίνουν ένα εκατομμύριο ευρώ ? .... να ξέρουμε να οπλιστούμε με υπομονή Very Happy
Άρε ανυπόμονε εβραίε δες τις παρακάτω τρεις φωτογραφίες για να καταλάβεις:






ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 3



ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 2





ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Snagit%20foto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 5:36 pm

άρα 70αρι ... 70αρι ... θα ρέει στο πανέρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loco
loco


Αριθμός μηνυμάτων : 112

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 5:39 pm



ΓΡΟΥΜΠΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΠεμ 02 Δεκ 2010, 6:06 pm

karafatme έγραψε:
άρα 70αρι ... 70αρι ... θα ρέει στο πανέρι

Δεν κατάλαβες το μίνιμουμ είναι 70 ευρώ για να σου στείλουν την επιταγή πληρωμής
στο τέλους του επομένου μήνα αλλιώς εαν είναι κάτω απο 70 πρέπει να περιμένεις πότε θα
συμπληρωθούν.


Υπ' Όψιν εμείς δε πάμε για 70ευρώ κάθε μήνα
Ο ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ 180 ΕΥΡΩ ΜΗΝΙΑΙΩΣ



Και φυσικά αν υπολογίσουμε τις συνδρομές των Panthrakistas (εδώ γελάμε geek Very Happy )
και των ULTRAS (εδώ ξαναγελάμε geek Smile )απο 100 € έκαστο GROUP πάμε στα 380€.

Α! Και φυσικά τα έσοδα της λέσχης απο καφέδες ποτά κλπ. ξέρετε επειδή υπάρχει το Nova και το Conn-x η προσέλευση όλων των μελών μας και οπαδών είναι μεγάλη και αφήνουν πάντα κάτι παραπάνω... (εδώ γελάμε περισσότερο lol! Razz Razz Smile )
Άρα πάμε 180+100+100+λέσχη?=200€ περίπου.
Φτου γαμώτο πάλι μπλουζάκια δεν θα κάνουμε....
.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 3
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 4
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
Σελίδα 23 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις