Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Gruppo PANTHRAKISTAS 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:35 pm

SPQR έγραψε:
Ποσο ακομα να σχολιαστει;

Μαλλιασε η γλωσσα μας να το λεμε. Καπου και μεις κουραστηκαμε.

Αμα ειναι αλλεργικοι στο πρασινο,εμεις δε μπορουμε να κανουμε τιποτα.

Ελπιζω μονο,να μη φορεθει ποτε στα επισημα παιχνιδια.

Κατι που αποκλειεται να γινει βεβαια.

από βδομάδα θα πάω στην μπουτίκ να ρωτήσω αμα την πουλάνε την κιτρινόμαυρη κιόλας ....να ντυθώ σκουλικι τις απόκριες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:40 pm

gringababy έγραψε:
Πες τη τη γνώμη σου βρε Μάκη, εγώ τουλάχιστον δε σου έχω βγάλει κάτρα, κι ας έχουμε διαφωνήσει. Και ούτε έκρινα την γνώμη σου επί προσωπικού. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να περνάς από σαράντα κόσκινα το τί μπορεί να πιστεύει ο άλλος. Και στην τελική -κι ας παρεξηγηθείς- εσάς που δεν ξενερώσατε, δε σας άκουσα να φωνάζετε περισσόερο από εμένα.

Άμα είναι να παίρνω κάρτες, να γίνω σέντερ φόρ. Έτσι κι αλλιώς χειρότερη από τα δικά μας τα κριάρια δε θα είμαι.

...ενω εγω σου βγαζω κοντρα ρε Κατερινα ? αν ειναι ετσι αλλη φορα θα ζητω αδεια απο τον καραφατμαρχη,οταν σκεφτομαι να γραψω κατι, που πιθανως σε αφορα...δεν την ξαναπαταω με τιποτε.....ακου κοντρα....α πα πα πα.......... Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Kopfschuettel .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:41 pm

εσένα βλέπω σου άρέσουν τα κίτρινα...... γιατί δεν σχολιάζεις τις φανέλες .... βγάζεις και ΚΙΤΡΙΝΕΣ κάρτες .....

κίτρινος τύπος είσαι ??? (τύπος το γράφω με την έννοια του τυπά, της φάτσας κλπ)

η προσαρμογή είναι ως προς τι είναι νεο και τι παλιο .... τώρα μου φαίνονται όλα νεα ενώ εσύ ήδη τα θεωρείς πολλά ...αρχαία .....

η συναδελφικότητα έιναι καλό πραγμα .....γιατί το παραφθείρεις ? .... επειδή δεν πιάνεις φθείρες ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:41 pm

Κομοτηνη,Ξανθη και Καβαλα μια απ' τα ιδια.

Η Ξανθη εχει καμμια εικοσαρια χρονια να πετυχει το συνδυασμο του κοκκινου με το ασπρο,η Καβαλα περσι φοραγε κιτρινογκρι,εμεις παλι...

...οτι να' ναι...

Καταρα αυτο το πραγμα.

Μονο τους Σερραιους παραδεχομαι απο τη γειτονια μας.

Ερυθρολευκοι (σε διαφορετικες παραλλαγες) και αντε γεια...

Και ετσι πρεπει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:43 pm

...καληνυχτα σας...αυριο παλι....


...............Καζλαφουσκες................ Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_geek .......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:45 pm

Εγω θέλω να πιστέυω οτι στον επόμενο αγώνα (που ξεκινάνε οι επίσημες υποχρεώσεις μας σαν Πανθρακικός στο πρωτάθλημα της Β' εθνικής)θα είμαστε εντελώς διαφορετικοί και θέλω να πιστέυω οτι αυτό που έγινε σήμερα δεν θα γίνει στο επόμενο παιχνίδι....

Ας το αφήσουμε αυτό το παιχνίδι πίσω και να συγκεντρωθούμε στο επόμενο....

Τώρα είναι πραγματικά η ώρα για δράση για όλους μας μηδενός εξερουμένου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΣαβ 04 Σεπ 2010, 11:48 pm

Βρε Μάκη, γιατί ανακατεύεις τον Karafatme? Σε μένα και για μένα δε μιλάς? Εκτός κι αν τα λες στη νύφη, για να τ' ακούει η πεθερά, οπότε πάω πάσο.

Εννοείται ότι μπορεί να διαφωνούμε και εννοείται ότι έχει κάθε δικαίωμα ο ένας να διαφωνεί με τη γνώμη του άλλου. Με ενόχλησε το ότι είπες ότι βρήκα δικαιολογίες και "μου έβγαλες κάρτα" και σου το είπα. Ούε δικαιολογίες ψάχνω, ούτε τίποτα. Ήμουν η πρώτη που ανέλαβε της ευθύνες μου για την οπαδική μου απραξία. Αλλά κι από την άλλη, ο αγώνας για μένα δεν είχε ενδιαφέρον, πώς να το κάνουμε δηλαδή?

Πραγματικά δεν κατάλαβα για ποιό πράγμα με κατηγορείς? Που ξενέρωσα? Που δε φώναξα? Αν θες εξήγησέ μου, μπας και βγάλουμε καμιά άκρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:01 am

cappo έγραψε:
...καληνυχτα σας...αυριο παλι.....

να σκεπαστείς το βράδυ θα κάνει κρύο ..... όνειρα ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΑ ....

"κοιμήσου αγγελούδι μου
κοιμήσου νάνι νάνι
και στ' ονειρο σου να γενεί
μια νίκη , η πιο μεγάλη"

στιχοπλοκάρω για χάρη σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:04 am

Αφού ρε καραφατμάρχη έχεις τον στοίχο έτοιμο γιατί δεν μας βγάζεις και κανένα συνθηματάκι???

Φυσικά οχι σαν το νανούρισμα γιατί στην 1 δεν τον έχουν σε τίποτα να κοιμηθούν κιόλας Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panthrakikosfan
Panthrakikosfan


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 28
Τόπος : Κομοτηνή

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:05 am

Μπαα από τον ύπνο έρχονται στο γήπεδο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthrakikosfans.blogspot.com/
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:07 am

Ναι αλλά τους έχω ικανούς να ξανακοιμηθούνε...

Γι 'αυτο μακριά απο σιγανούς ρυθμούς και συνθήματα που έχουν άμεση σχέση με τον ύπνο...(αν και δεν υπάρχουν τέτοια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:10 am

Σας καληνυχτίζω κι εγώ... It' s νάνι time...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:11 am

Καληνύχτα και απο μένα...

Τα λέμε άυριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:11 am

Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panthrakikosfan
Panthrakikosfan


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 28
Τόπος : Κομοτηνή

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:11 am

Good Night
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthrakikosfans.blogspot.com/
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 10:36 am

...καλημερα σας...... Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_sunny .........παιδια τρα-λα-λα...τρα-λα-λα........

...φανταζομαι πως σηκωθηκατε με χαρα σημερα...ιδιαιτερως, καλημερα στην
Κατερινα...στην μοναδικη lady της σελιδας μας...good morning lady Cathrine.

...το χθεσινο φιλικο,ειναι πια ιστορια...αλλη μια ΣαββακοΖαγοριαδα περασε...
...παμε για την επομενη...ποια θα ειναι αυτη ? μετα την αρπαγη προπονητη
και παικτων δεν μενει πια να μας παρουν και οπαδους !!!

...ναι, μην γελατε...ζητα εκεινος ο απεριγραπτος ο Νικητιαδης(υφ.Π/σμου)
να διαλυθουν η να ελεγθουν οι συνδεσμοι...και επειδη οι δικοι μας συνδεσμοι
(ναχαμε να λεγαμε...) ειναι αυτο ακριβως που θελουν για την καταπολεμηση
της βιας,μην σας φανει παραξενο,αν ζητησει ο Ζαγορ απο τον Θοδωρο,να
νοικιασει τους δικους μας για κανα δυο ματσακια στην Τουμπα...και να η
καταπολεμηση της βιας,μανι μανι...οπαδικη συμπαρασταση,που μονον οι
δικοι μας συνδεσμοι,μπορουν να προσφερουν...ξεχωριστη και μοναδικη...
...και προπαντως,σιωπηρη...χωρις λοιπα προσθετα... Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_smile Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_smile Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_smile Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_smile Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_smile ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 12:23 pm

...εγω σας αφηνω...τουλαχιστον μεχρι να κανουμε κερκιδα,εστω και με λιγους αλλα πραγματικους οπαδους,δεν θα ξαναοπαδισω πληκτρολογικα...
...πιστευω και καποιοι αλλοι να κανουν το ιδιο,προσδοκωντας επιτελους εστω σε μικρη αλλα πραγματικη προσπαθεια στην κερκιδα...

...μαζευτειτε,αποφασιστε το κι εδω ειμαστε...ειναι καιρος νομιζω να σταματησουμε τις λογαρες...επισης ευχομαι στον καραφατμαρχη 5000
ποσταρισματα.....υπομονη...τα παντα γινονται...μεχρι που "πηδιουνται" !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 1:05 pm

λίγα είναι τα 5000 όπως ξέρεις για τις πραγματικές μου δυνατότητες ...... από τώρα είσαι καλεσμένος στο πάρτι για τα 10.000 ποσταρίσματα .....

καλά "άλματα" στην μη οπαδική σου πληκτρο-λογική ή πληκτρο-παράλογη σου ζωή

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GTP
GTP


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 4:33 pm

Κarafatme να τα δέκα χιλιάσεις τα ποσταρίσματα...

Ρε παιδιά???Πολλή ησυχεία έχει... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 11:30 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΕΣ αυριο 8 και μιση θα μαζευτουμε στους κυκλωπες να τα πουμε γιατι αρχιζει η χρονια...

Οποιος θελει μπορει να ερθει να δωσει καμια ιδεα για την 1η αγωνιστικη...καλοδεχουμενος!


Το ψάρεψα από το panthrax.gr...Ισχύει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΚυρ 05 Σεπ 2010, 11:57 pm

Δεν έμαθα κάτι. Για Παρασκευή κάτι λέγαμε με τον Andia. Αν τελικά ισχύει πείτε μου κι εμένα. Ποιός το ποστάρισε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΔευ 06 Σεπ 2010, 12:09 am

A, o BOYS... Μάλλον για εκδρομή ετοιμάζονται οι UlTRAS... Με το καλό να πάνε και να μας φέρουν και το διπλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΔευ 06 Σεπ 2010, 8:48 am

Ναι ισχύει μιλήσαμε με τον BOYS σήμερα στη λέσχη μετα τις 8 το βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΔευ 06 Σεπ 2010, 10:09 am

Και τι είπατε? αν βέβαια δεν γίνομαι αδιάκριτος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gruppo PANTHRAKISTAS 2   Gruppo  PANTHRAKISTAS 2 Icon_minitimeΔευ 06 Σεπ 2010, 10:22 am

panthkom έγραψε:
Και τι είπατε? αν βέβαια δεν γίνομαι αδιάκριτος...

AΥτό που έγραψα:

Ναι ισχύει μιλήσαμε με τον BOYS σήμερα στη λέσχη μετα τις 8 το βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
 

Gruppo PANTHRAKISTAS 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» GRUPPO PANTHRAKISTAS
Σελίδα 1 από 16Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ :: Panthrax Club-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις