Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimakos
jimakos


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 28
Τόπος : komotini

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:07 pm

ya
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:08 pm

Καλώς ορίσατε ρε αλάνια...Πόσο είστε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panthrakikosfan
Panthrakikosfan


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 28
Τόπος : Κομοτηνή

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:12 pm

Καλως ήρθατε παιδιά. Αν θέλετε στείλτε με pm το όνομα σας στο facebook(αν έχετε) να γνωριστούμε καλύτερα.

Υ.Σ. Μην γράφεται με greeklish στα υπόλοιπα θέματα( μόνο σε αυτό ) γιατί ο Kabano παίρνει κεφάλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthrakikosfans.blogspot.com/
jimakos
jimakos


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 28
Τόπος : komotini

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:18 pm

ya
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:20 pm

Είπαμε γεια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimakos
jimakos


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 28
Τόπος : komotini

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:24 pm

ni eipa ya ti kanete?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:25 pm

Καλά είμαστε..Εσύ?

Καλό θα ήταν να άρχιζες να γράφεις στα ελληνικά...Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimakos
jimakos


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 28
Τόπος : komotini

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 4:26 pm

καλά οκ θα γράφω
πήρες μέρος στο διαγωνισμό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panthrakikosfan
Panthrakikosfan


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 28
Τόπος : Κομοτηνή

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 5:02 pm

Σε αυτό το θέμα επιτρέπονται. Στα υπόλοιπα απαγορεύονται γιατί δεν τα καταλαβαίνουν όλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthrakikosfans.blogspot.com/
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 6:54 pm

jimakos έγραψε:
καλά οκ θα γράφω
πήρες μέρος στο διαγωνισμό?

Σαν παιδί και γω πήρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Ιουλ 2010, 8:13 pm

Orfea, Bamniko kai jimako
Welcome to grupo Panthrakistas .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 28 Ιουλ 2010, 2:15 pm

Στο σημερινό έντυπο "ΧΡΟΝΟ" είδα άρθρο .... copy paste της ανακοίνωσης που βγήκε από το φόρουμ για την ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΔΥΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ..... ευχαριστούμε τον XPONO

τόσο για την έντυπη ενημέρωση των νέων φίλων του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ όσο και την ηλεκτρονική που την βρήκα εδώ

την αναδημοσίευσε και το komothnh.wordpress.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Ιουλ 2010, 1:33 pm

Η κλήρωση πότε θα γίνει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Ιουλ 2010, 1:40 pm

panthkom έγραψε:
Η κλήρωση πότε θα γίνει?

andia knows better afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Ιουλ 2010, 1:47 pm

so I have to wait from andia the answer..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Ιουλ 2010, 2:04 pm

Σήμερα είδα και στην "ΠΑΤΡΙΔΑ" την ανακοίνωση του φόρουμ για την κλήρωση των διαρκείας .... ευχαριστούμε και την "ΠΑΤΡΙΔΑ" μας

και τη ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ για το ίδιο θέμα εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 29 Ιουλ 2010, 9:59 pm

panthkom έγραψε:
so I have to wait from andia the answer..
No katalaveni...
Λοιπόν για να σοβαρευτούμε και να οργανωθούμε
1ον Τα εσιτήρια είναι εξασφαλισμένα για την κλήρωση.
2ον Εαν ανατρέξετε στην αρχή του φόρουμ θα δείτε αναλυτικές πληροφορίες για την κλήρωση και το πως θα γίνει και το πότε θα γίνει.
3ον Η Συμμετοχή απο του νέους κάτω των 19 είναι μίκρη (δέκα συμμετοχές εως τώρα) Που σημαίνει ότι με 15-20 άτομα δεν πάμε για ΣΙΚΕ κλήρωση.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
Εμείς σαν παπούδες Panthrakistas και μή αυτό που ήταν γίνει σαν ιδέα και οργάνωση έγινε τώρα απο εσάς μένει να "τρέξετε" λίγο εως πολύ ώστε να φέρεται και άλλα άτομα στην κλήρωση και στο GROUPPO.
Περιμένω pm και μόνο pm για ιδέες και απόψεις γιατί μπήκαμε στον Αύγουστο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
Stelioskomotini
Stelioskomotini


Αριθμός μηνυμάτων : 41

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 02 Αυγ 2010, 12:43 am

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΑΡΑ και οι εγκέφαλοι στα κιγκλιδώματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 02 Αυγ 2010, 3:16 pm

Stelioskomotini έγραψε:
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΑΡΑ και οι εγκέφαλοι στα κιγκλιδώματα!!!

αν είσαι κάτω από 19 χρωνών πρέπει να στείλεις e-mail με τα στοιχεία σου στο kyklopes2008@gmail.com για να συμμετέχεις στην κλήρωση για τα δύο εισιτήρια διαρκείας (nickname , ονοματεπώνυμο και κινητό)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 03 Αυγ 2010, 1:31 pm

η διαφημιστική καμπάνια νομίζω ότι θα πρέπει να επαναληφθεί μετά τον δεκαπενταύγουστο .... δεν σεβαστήκαμε ούτε τα μπάνια του λαού
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sapa


Αριθμός μηνυμάτων : 3

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 16 Αυγ 2010, 12:57 am

Kαλημερα κομοτηνη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panthrakikosfan
Panthrakikosfan


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 28
Τόπος : Κομοτηνή

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 16 Αυγ 2010, 1:20 am

Καλώς τον Θεσσαλονικιό τον Πάνθρακα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthrakikosfans.blogspot.com/

Sapa


Αριθμός μηνυμάτων : 3

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 16 Αυγ 2010, 1:21 am

Ποσα ξες εσυ!Πανθραξ μια ζωη!Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Panthrakikosfan
Panthrakikosfan


Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 28
Τόπος : Κομοτηνή

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 16 Αυγ 2010, 1:24 am

Μην ξεχάσεις να στείλεις email με τα στοιχεία σου. kyklopes2008@gmail.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthrakikosfans.blogspot.com/

Sapa


Αριθμός μηνυμάτων : 3

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"    ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 16 Αυγ 2010, 1:25 am

Δεν ξεχασα μην στεναχωριεσε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΝΕΟ ΘΕΜΑ "ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» 5η αγων. Θρασύβουλος-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» 7η αγωνιστική. Φωκικός-Πανθρακικός.
» ΚΥΠΕΛΛΟ Ελλάδας 2011-12
» Τους θυμαστε?? Αξιζει αν το διαβασετε.. by GiorgosA
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: NightLife-Ψυχαγωγία-Cinemania-Προτάσεις :: Το Στέκι των Νέων-

Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις