Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Μάης 2015, 5:22 pm

Αξίζει, εξάλλου, να δημοσιευτεί ακόμα ένας πίνακας βαθμολογίας, αυτός μόνο του β' γύρου. Οχι τόσο για να φανεί ότι ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναϊκός (με το -3) πήραν ακριβώς τους ίδιους πόντους που είχαν συγκεντρώσει και στο πρώτο μισό ή ότι ο ΠΑΟΚ κατέρρευσε, αλλά επειδή αποδεικνύεται πως πορεία Ευρώπης έκαναν ομάδες που ως τα Χριστούγεννα τον (έναν, της ισοπαλίας) βαθμό μάτωναν να τον κατακτήσουν
Κυρίως, ο Πανθρακικός (με τον πρόεδρό του να είναι αντιπρόεδρος της Super League από το τέλος Νοεμβρίου και την ομάδα να έχει μόλις 6 βαθμούς μέχρι να εκλεγεί ο κ. Τζελέπης και να ανέβει το ηθικό στην Κομοτηνή) και ο Πανιώνιος:
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΓΥΡΟΥ
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 39
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 33
3. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 29
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 29
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 28
- ΠΑΟΚ 28
- ΑΣΤΕΡΑΣ 28
- ΓΙΑΝΝΕΝΑ 28
9. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 25
10. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 24
11. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 23
- ΚΕΡΚΥΡΑ 23
13. ΞΑΝΘΗ 22
14. ΚΑΛΛΟΝΗ 21
- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 21
16. ΒΕΡΟΙΑ 17

....................για δεστε κι αυτο...............
.............απο το sentra..............Μπραουδακης σπικινγκ........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Μάης 2015, 5:24 pm

Η διάταξη, κοντολογίς, που θεωρεί «ισχυρά» τα αποτελέσματα ακόμα κι όταν οι ομάδες αποφασίζουν να «εξαφανιστούν» είναι σαφώς άδικη και πρέπει να αλλάξει. Δείτε πώς θα ήταν η τελική βαθμολογία αν τα αποτελέσματα των Νίκης Βόλου και ΟΦΗ (από την ώρα που «έφυγαν») δεν ίσχυαν:
ΚΑΘΑΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΧΩΡΙΣ Ν. ΒΟΛΟΥ, ΟΦΗ)
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 78
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 69
3. ΠΑΟΚ 68
4. ΑΣΤΕΡΑΣ 59
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 57
6. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 55
7. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 53
8. ΚΕΡΚΥΡΑ 49

9. ΚΑΛΛΟΝΗ 49
10. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 48
11. ΞΑΝΘΗ 47
12. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 44
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 43
14. ΒΕΡΟΙΑ 43
15. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 43
16. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 35



................δεστε κι αυτο..............απο το senta και τον Μπραουδακη παλι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Μάης 2015, 5:30 pm

          .....μπρε την Αοξιτσα.................το γκογκοβι μας το χνουδωτο θα εβλεπε,αν δεν ηταν μεσα          στα  κατεστημενα....................
       
                                ....απο το '91....




...........Υ.Γ. ...γουσταρω πολυ,που χαλαρωνει , ο λεγεωναριος.............μα παρα πολυ......ειδικα μετα το βατεμα της Αοξιτσας....με οποιον τροπο κι αν εγινε αυτος......βατεμα ηταν.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Μάης 2015, 6:45 pm

Με ψύχραιμο μυαλό μετά τον ακόμα έναν χθεσινό τελικό, θα ήθελα να καταθέσω ορισμένα συμπεράσματα.
 
Κι αν και είμαι φειδωλή στα κομπλιμέντα, οφείλω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσοι προσπάθησαν και κατάφεραν τον φετινό άθλο. ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
 
Από εκεί και πέρα, ελπίζω να μην επαναπαυτούν οι υπεύθυνοι και να δείξουν για άλλη μια φορά παρόμοια δείγματα γραφής. Τέσσερα διαδοχικά χρόνια στην Α Εθνική είναι πάρα πολλά για να παρέχουμε δικαιολογίες του τύπου «νταξ, καινούριοι είναι, θα μάθουν».  Δε θα ήθελα να δω τα ίδια λάθη, την ίδια προχειρότητα, την ίδια τσαπατσουλιά. Κάποια στιγμή θα πάψουμε να παίρνουμε πέναλτυ, παίδες.
 
Ως προς τον κόσμο, προσωπικά με αφήνει αδιάφορη το ότι γέμισε το γήπεδο και ότι περίμεναν και 1.000 άτομα απ΄ έξω. Στα πανηγύρια και στο τζάμπα ο Κομοτηναίος είναι πρώτος. Στα δύσκολα όμως γίνεται μπουχός. Είμαι σίγουρη όμως, καλή μου διοίκηση, ότι εσείς θέλετε να διατηρήσετε το γήπεδο γεμάτο. Γι΄αυτό λοιπόν, φροντίστε όλους αυτούς τους χθεσινούς τυχάρπαστους να τους ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ και να τους κάνετε Πανθρακικούς. Διαφορετικά δεν αξίζει και το ξέρετε.
 
Σίγουρα, πάντως, δεν θα τους κερδίσετε με τακτικές όπως οι χθεσινές,  επιχειρώντας φίμωση της κερκίδας και αμολώντας τα μαντρόσκυλά σας να κατεβάσουν πανί το οποίο –σημειωτέον- δεν περιείχε ύβρεις. Δε με απασχολούν οι δημόσιες σχέσεις σας και τα πάρε-δώσε σας με κανέναν. Εσείς τη δουλειά σας κι εμείς τη δουλειά μας.
 
Επρόκειτο για ματς ειδικών συνθηκών, που –πέρα από τη βαθμολογική ανάγκη- έχει και μεγάλη σημασία για όλους μας, όπως κάθε τοπικό ντέρμπυ. Ήρθα με διάθεση και όρεξη να υποστηρίξω την ομάδα μου και να είμαι δίπλα της ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Αντ’  αυτού, παρακολούθησα μια καλοστημένη παράσταση. Όταν γύρισα σπίτι, τα ρούχα μου βρωμούσαν ιδρώτα και μπαρούτι, η φωνή μου είχε βραχνιάσει, αλλά η χαρά της παραμονής είχε μετριαστεί. Μου δόθηκε η εντύπωση ότι όλα εν τέλει είναι άνευ σημασίας.
 
Ίσως τελικά και να είναι. Ίσως τελικά να μην είμαι τίποτα παραπάνω από μια ηλίθια και άσχετη ρομαντική. Ίσως τελικά να ζητάω πολλά που θέλω να νοιώθω περήφανη για την ομάδα μου…
 
Τα υπόλοιπα εν καιρώ. Σόρρυ για το σεντόνι.

Καλό καλοκαίρι, Συμπάνθρακες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Μάης 2015, 8:08 pm

Καλό καλοκαίρι αγαπητή μου Κάθριν και να ξέρεις ότι συμφωνώ σε όλα τα από πάνω.

Και τώρα,χαλαρώματος (που λέει κι ο Cappo) συνέχεια.

Κι άγιος ο Θεός.



Υ.Γ: Για τα περί αδειοδοτήσεων και τα συναφή,τα είπα (αναλυτικά κιόλας) και αμαρτίαν ουκ έχω. Ας παίξουν μπάλα τώρα,αυτοί που πρέπει να παίξουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 11 Μάης 2015, 10:10 pm

βλέπω λέτε που είναι όλοι αυτοί και δεν έρχονται στο γήπεδο ας μας πει η παε γιατί δεν έρχονται στο γήπεδο  η κομοτηνή έχει δυνατότητες αλλα αυτοί η άσχετοι στην παε δεν μπορούν να  το καταλάβουν λάθος άτομα σε λάθος θέσεις
 τάσο εσύ τα λεφτά σου βάζεις και άλλοι μαλακίζονται και το παίζουν και κάποιοι άντε ρε τσομπάνηδες.....
δεν θα πω μπράβο για τον κόσμο που ήρθε στο γήπεδο  γιατί οι κομοτηναίοι πρώτοι για τα πανηγύρια  αλλα και δεν πρόκειται να πω μπράβο και στην ομάδα  γιατί απλά έπρεπε να το είχαν τελείωση καιρό πριν το θέμα της παραμονής και όχι τελεταία αγωνιστική
 Υ.Γ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΙ...ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ.
Υ.Γ2  ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕΣ ΤΟ 91... Η ΘΕΣΗ ΣΟΥ  ΠΑΝΤΟΤΕ ΜΕ ΤΑ  ΚΑΤΕ-ΣΤΗΜΕΝΑ
Υ.Γ3 ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ.. 
Υ.Γ4 CENTI  ΓΙΑ ΣΕΝΑ.....
 
Υ.Γ3 ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Μάης 2015, 11:58 am

Ουστ ρε που θα πανηγυρισω το στημενο και θα πω και μπραβο.Να την χαιρεστε και σε καλη μερια.

Υ.Γ.1 Καλο καλοκαιρι σε παιχτες που αγαπησαν την φαση μας και σε ολους τους ΓΝΗΣΙΟΥΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΕΣ απο καρδιας!!

Υ.Γ.2 Οι υπολοιποι ειπαμε....ΒΑΖΕΛΙΝΗ αν σας χαλαμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Μάης 2015, 6:39 pm

5 πραγματα γρήγορα γρήγορα 
Μπράβο στον κοσμο σας ,γέμισε τ γηπεδο,δεν το περιμέναμε
Μπράβο για τα χειροκροτημστα σε εμάς ,είχαμε αρκετούς μεμονωμένους παντού και ολοι είχανε να λενε.
Μπράβο γις τις οικογένειες διατηρήστε τες...
Το πανό που σηκώθηκε ηταν ολο ενα αστείο. Απο την γιούχα που φάγατε εσείς οι 2-3 που παλέψατε να το ανεβάσετε Κερκιδα,που δεν τ καταφέρατε γιατι δεν μπορείτε οπαδικά απλα να πετύχετε τον σκοπό σας,αλλα και οτι εσείς οι 4-5 δν ειστε ο κοσμος της Κομοτηνής. Ο κοσμος της Κομοτηνής ηταν αυτος π χειροκρότησε την ξανθη οπως θα καναμε και εμεις εδω . 2-3 ατομα εδω ειστε ενα τιποτα . Και θα τρώγατε Κ ξυλο απο δικούς σας,τς είδαμε εκει Ημσσταν . Πανό που στο τελος τ κρατήσατε στα χέρια. Χου-χου-χούλιγκαν !
Ειμαι ΑΟΞΑΡΑ ,έμπαινα να σας ανεβάσω λιγο,να καβλαντήσω,πλακα σπάω . Ειστε πολλοί λίγοι Κ μεις ειμαςτε αλλα εσείς ακομα περισσοτερο , οι τρελοί οι δικοί μας ειναι περισσότεροι...
Xanthifans -A1 Red Rules
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krokodilos
krokodilos


Αριθμός μηνυμάτων : 4

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 12 Μάης 2015, 7:29 pm

εγώ γράφω στα @@μου τον κοσμο του τζαμπα και τη διοίκηση και δεν γλείφω τα δικά της σαν και σένα....γιατί διοίκηση και μεγαλομέτοχοι πάνε και έρχονται ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΑΝΑΛΛΟΙΩΤΟΣ!!!
εσένα η μισή Ελλάδα σε φωνάζει σκοντα ξάνθης...και σε πείραξε που βγήκαμε να πούμε το πραγματικό σου όνομα...ΤΣΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗΣ!!!τα λέμε του χρόνου στο μπορντελο σας....φιλάκια
ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Zoatrk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

manos


Αριθμός μηνυμάτων : 79

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 15 Μάης 2015, 12:52 am

Ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα για την παραμονή.

Ένα (απλό) μπράβο στη διοίκηση για το ότι εκ του αποτελέσματος ήταν επιτυχημένες οι κινήσεις της. Απλό και όχι μεγάλο μπράβο γιατί μας έβγαλαν τα άντερα.

Και για να κάνω και την αυτοκριτική μου, παραδέχομαι ότι η κρίση μου ήταν λανθασμένη. Ιδιαίτερα μετά το ματς με τον Εργοτέλη που ήμουν πεποισμένος ότι πέσαμε 100%. 

Πάμε για τα επόμενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 15 Μάης 2015, 6:56 pm

.....μπρε την αοξιτσα τον τσιμπουκοκλανη............μερα νυχτα εδω μεσα.........


    ...χαλλλλαρωσε μπρε............να τον απολαυσεις  ....................αμα εισαι σφιγμενος μια βδομαδα νωριτερα,θα τζουξει πολυ............


    .......μπρε τον χαλαροκώλη.......μερα νυχτα εδω μεσα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 15 Μάης 2015, 9:49 pm

Συνδρομο Στοκχολμης λεγεται αν θυμαμαι καλα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 16 Μάης 2015, 2:09 pm

..........ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ! ........ο χαλαρακώλης ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα   ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 20 Μάης 2015, 5:32 pm

...αντε μπρε αοξιτσες..........φθανουν οι μερες.......χαλλλλλλλαρα μπρε...ξερετε εσεις.......και πολλες καλτσες μαζι σας για να εχει το σκατο που να παει...........




............Υ.Γ.   ..ξεχωρα απο την πλακα και το τζερτζελο,ενα τελικο θα εχουν να τον θυμουνται οι αοξιτσες......απο την αλλη και το... Μαγδεβουργο,ηταν κυπελλουχος ευρωπης(!!!) το 1974......το ξερει κανεις ?........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΞ - ξανθούλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ξανθούλα-Πανθρακικός
» ΠΑΝΘΡΑΞ - ΣΑΚΑΦΛΙΑΔΕΣ
» Λεβαδειά-ΠΑΝΘΡΑΞ
» Παναθηναϊκός-Πανθραξ
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2014-15-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις