Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 πανθρακικος - ολυμπιακος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 7:14 pm

Κουφάλες περσι μας κυνήγησαν Παναθηναϊκός και ΟΦΗ να μας ρίξουνε ,τους γσμησαμε φέτος πρωτάθλημα και κύπελλο,τελευταια σγωνιστικη ερχόμαστε να τελειώνουμε και με σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 7:42 pm

Πως είπατε;

Η μεγάλη ομαδάρα της Θράκης και καλά,που όλα τα σφάζει όλα τα μαχαιρώνει,που γαμάει και που δέρνει και που φέτος θα πάει και στο ΟΑΚΑ για τελικό και τα λοιπά (με τον ζέτορα πάντως,πρέπει να 'ναι καμμιά τριανταριά ώρες δρόμο,συν τις στάσεις για λουκουμάκι στο ψυγείο οπότε μάλλον δε συμφέρει...) κινδύνεψε να πέσει κατηγορία;;;

Και την κυνήγησαν κιόλας για να πέσει ο φίδης με τη ζέλα;

Ομως τελικά τα κατάφερε να ΣΩΘΕΙ;

Τι λε ρε παιδί μου.

Πωτς γκένεν αυτο γαμώ το σκόντα μ' το σαράβαλο μέσα;


Αφού είμαστε μεγάλη ομαδάρα ρε φίλε...

Μάλλον κάνεις λάθος να πούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 7:52 pm

Losthapateros έγραψε:
Κουφάλες περσι μας κυνήγησαν Παναθηναϊκός και ΟΦΗ να μας ρίξουνε ,τους γσμησαμε φέτος πρωτάθλημα και κύπελλο,τελευταια σγωνιστικη ερχόμαστε να τελειώνουμε και με σας.


Και μήπως εκτός από ζαβό,είσαι και δυσλεκτικό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 7:55 pm

Ναι sport ,SPQR η πώς σε λενε,όλα στημένα είναι.
Σου ειπα ομως,τελευταια αγωνιστικη σε ριχνω,για τα περσινα και τα παλια σας παλουκαρια τελευταια αγωνιστικη απαιτω απο τους παιχτες μας να σας ριξουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 8:06 pm

Αμα θέλεις κάτι πολύ και η καρδιά σου είναι αγνή,το θαύμα μπορεί να γίνει.

Ο,τι κι αν εννοείται για σένα ως θαύμα.

Κατά τα λοιπά,θα δούμε.

Εδώ θα είμαστε και ο Μάιος μας έρχεται,εμπρός βήμα ταχύ.


Από κει και πέρα αγορίνα μου,καλά θα κάνεις να σταματήσεις να μας πρήζεις με τ' αποτελέσματα της ομάδας σου διότι δεν ενδιαφέρουν ΚΑΝΕΝΑΝ. Είσαι ο ορισμός του αντιεμπορικού,κανείς δεν έχει ασχοληθεί στα σοβαρά με την πάρτη σου εικοσιπέντε χρόνια τώρα,και δε θα το πράξουμε ούτε εμείς.

Αντιλαβού;

Και στο λέω,όσο πιο ευγενικά γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 8:23 pm

Losthapateros έγραψε:
Κουφάλες περσι μας κυνήγησαν Παναθηναϊκός και ΟΦΗ να μας ρίξουνε ,τους γσμησαμε φέτος πρωτάθλημα και κύπελλο,τελευταια σγωνιστικη ερχόμαστε να τελειώνουμε και με σας.


Mαζεψε την Μαριανα σου ρε σπυρου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 8:43 pm

O ορισμός του αντιεμπορικού λέει ο άμπαλος.
Από τον καναπέ του και τον υπολογιστη του ένας άμπαλος μιλάει για την ξανθη.
ποσο στοκος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 08 Μαρ 2015, 9:27 pm

Αν και προφανώς είσαι ανίατη περίπτωση,θα αφιερώσω λίγο χρόνο για να σου εξηγήσω μερικά πραγματάκια από τον καναπέ μου κι από τον υπολογιστή μου.

Είσαι αντιεμπορικός.

Δυστυχώς για σένα,αυτό είναι πέρα για πέρα αληθινό.

Από τότε που ανέβηκες στην άλφα εθνική,κανείς δε σε έχει πάρει στα σοβαρά. Εχεις καταφέρει να είσαι η πιο αδιάφορη ομάδα από καταβολής ελληνικού ποδοσφαίρου.

Ούτε κρύο,ούτε ζέστη,η πορεία σου κάθε χρόνο είναι λίγο-πολύ προδιαγεγραμμένη.

Δεν προξενείς στον άλλο ούτε συμπάθεια,ούτε αντιπάθεια και κοινώς σε γράφουν όλοι (μα όλοι) στ' αρχίδια τους.

Δεν έχεις καταφέρει να δημιουργήσεις ούτε έναν ΓΝΗΣΙΟ εχθρό,αφού όπως προείπα,προκαλείς την αδιαφορία στον άλλο,ενώ η όποια αντιπάθεια έχεις κατά καιρούς αντιμετωπίσει στην γενικότερη πορεία σου στο ελληνικό ποδόσφαιρο,αυτή οφείλεται αποκλειστικά και ΜΟΝΟΝ στο ανισόρροπο αφεντικό σου και στην αλαζονική συμπεριφορά του.

Αμα δεν είχες κι αυτόν (ή μάλλον,άμα δε σε είχε αυτός για ν' ακριβολογούμε) τότε κανείς δε θα γνώριζε ούτε την ίδια σου την ύπαρξη.

Χωρίς υπερβολή αυτό το τελευταίο.

Τα τελευταία χρόνια,με την άνοδο του Πανθρακικού,ενδεχομένως βρήκες ό,τι έψαχνες (κάτι που είχες ένα φεγγάρι όταν έπαιζες με την Καβάλα) εκμεταλλευόμενος και το γεγονός του δικού μας ψυχισμού,του προσκολλημένου (εντελώς δικαιολογημένα) στην κοσμοθεωρία του τοπικού ντέρμπι,μια κοσμοθεωρία που σε ό,τι αφορά εμάς τους κομοτηναίους οφείλεται στην απουσία της ομάδας μας από τις επαγγελματικές κατηγορίες επί εικοσαετία και βάλε.

Είδες την ευκαιρία και τσίμπησες,σαν τον αγάμητο που βρίσκει πρώτη φορά στη ζωή του γκόμενα.

Δε σ' έχω δει να μπαίνεις σε οπαδικό φόρουμ άλλης ομάδας (οποιασδήποτε...) για να το παίξεις καμπόσος,ούτε σε έχω δει σε αγώνα με άλλη ομάδα (την οποιαδήποτε...) να σηκώνεις στο γήπεδό σου ντεμέκ υποτιμητικό πανί (όπως έκανες στον αγώνα με τον Πανθρακικό κι όπως κάνεις καθημερινά σχεδόν στο φόρουμ των φιλάθλων του Πανθρακικού).

Μπες στη σελίδα του ΟΣΦΠ.ΠΑΟ,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ,Αρη,Ηρακλη,ΟΦΗ,Παναιτωλικού,ΠΑΣ,Κέρκυρας,Πλατανιά Καλλονής και (για να μην πολυλογώ...) όλων γενικα των ομάδων άλφα,βήτα,γάμα εθνικής και πες ότι φέτος θα πάω ΟΑΚΑ και θα παίξω τελικό.

Το κάνεις;

Οχι.

Και ξέρεις γιατί;

Διότι θα σ' απαντήσουν (αν σου απαντήσουν) αυτό που ακούς από όλους τους οπαδούς στην ελλάδα,όποια ομάδα κι αν υποστηρίζουν.

ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ δηλαδή.

Η πες τους οτι βγήκες ευρώπη και έπαιξες με τη Λάτσιο και τη Μίντλεσμπρο.

Η απάντηση θα είναι η ίδια και σε πάω ό,τι στοίχημα θες.


Αυτά τα ολίγα φιλαράκι μου περί αντιεμπορικού.



Υ.Γ: Οσο για τη δική μας την τοπική κόντρα,ας μην την αναλύσω περαιτέρω. Ας μην υπεισέλθω σε λεπτομέρειες σχετικά με το που είναι δικαιολογημένη και που όχι. Κι ας μην ψάξω να βρω (ή μάλλον να θυμηθώ,γιατί εγώ ξέρω...) ποιος την ξεκίνησε και ποιος ακολούθησε. Διότι οι λεπτομέρειες αυτές,μάλλον θα σε τσούξουν ελαφρά. Αμα είσαι χοντροκέφαλος πάλι,μάλλον όχι. Οπότε για μια ακόμη φορά,η επιστήμη θα σηκώσει τα χέρια ψηλά.

Υ.Γ 2: Αλήθεια,τι απαίτηση θα είχες από τους παίχτες της ομάδας σου για τον αγώνα της τελευταίας αγωνιστικής,αν ήξερες οτι ο Πανόπουλος με τον Καραολάνη πίνουν μαζί τσίπουρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 2:47 am

οτι να ναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 3:27 am

Το προσπάθησα,το πάλεψα,αλλά μάταια.

Εκτός από ζαβό (το απέδειξε το πείραμα της μπατονέτας) και δυσλεκτικό (το απέδειξε η σγωνιστικη και το γσμησαμε),είσαι και χοντροκέφαλος (το απέδειξε η άρνησή σου να δεις το πρόβλημά σου και να στραφείς στη λύση της θεραπείας)

Και μεγάλη μαζόχα,που επιμένεις να μπαίνεις σε μια ιστοσελίδα που σου βρίζουν τη μάνα.

Τι να πω; Θεραπεία δυστυχώς δεν υπάρχει μετά απ' όλα αυτά.

Το πενηντάρικο (της ψυχοθεραπείας) πάντως δεν το παίρνεις πίσω και μάρτυς μου ο Ιπποκράτης.

Βλήμα.

Ε,βλήμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 9:58 am


Τέτοια δεν πρόκειται να δεις ποτέ. Εγω τα είδα . Αντε Γεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 11:11 am

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 29zrnva

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Xg5yq

Ουτε τετοια δεν προκειται να δω.Εσυ τα βλεπεις αυτα παλιο ξεφτιλα.

Υ.Γ.1 Ο πατος σας τοσα χρονια σε ΠΡΑΣΙΝΑ καρεκλακια που καθεται...αιμοροοιδες πρεπει να εχει βγαλει!!

Υ.Γ.2 Σε κανα δυο χρονια που θα ξανα γινει αλλαγη σηματος...βαλτε μια εξταμιση...μην την εχετε μονο στον κωλο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 2:06 pm

Ρώτα τον πρόεδρο σου πώς ειναι α Εθνικη. 
Και την γκράντ μπέτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 2:28 pm

Τους ανθοπωλες να ρωτησω καλυτερα...κατι ξερει απο ανθοδεσμες ο κυρ ΠΑΠΑροπουλος!!!...

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 2wf7qpw

Η να ρωτησουμε κοκκαλη,βαρδινογιαννη,ψωμιαδη??

Α στο διαολο παλιο μπουρδελο που εχεις εντυπωση οτι εισαι και καθαρη ομαδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 2:53 pm

Γουστάρω π ειμαι εδω μεσα και γελάω με τους ζηλιάρηδες.
Ρωτήστε ποιοι ασχολούνται με εσας και ποιοι με εμάς στην Ελλάδα τιποτα αλλο καλο βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 3:57 pm

Losthapateros έγραψε:
Γουστάρω που ειμαι  πουστης.........  τιποτα αλλο καλο βραδυ

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Penisart1



.......................καλη σταδιοδρομια...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 4:46 pm

Ρε μαλακοκαβλη,βιαμαριτη......
Τα βιντεακια απο τα παιχνιδια

Ολυμπιακος-ξανθουλα 8-1 1990-91
Αεκ-ξανθουλα 8-0 1989-90
Ξανθουλα-Ολυμπιακος 4-6 1993-94
Αεκ-ξανθουλα 6-0 1990-91
Παο-ξανθουλα 6-2 1990-91
Ολυμπιακος-ξανθουλα 5-1 1992-93
Οφη-ξανθουλα 5-0 1992-93
Παο-ξανθουλα 5-0 1993-94
Ηρακλης-ξανθουλα 5-3 1993-94
Ολυμπιακος-ξανθουλα 5-1 1994-95
Λαρισα-ξανθουλα 6-1 1994-95
Ξανθουλα-Ολυμπιακος 3-5 1996-97
Καβαλα-ξανθουλα 5-2 1996-97
Ολυμπιακος-ξανθουλα 6-1 1997-98

Θα τα βαλεις να τα δουμε ή τα εχεις καπου κρυμμενα;
Και σκεψου οτι σου στελνω ΜΟΝΟ απο 5αρες και πανω και μονο τη δεκαετια του '90.....
Εισαι της πλακας και της φαπας ΤΕΛΟΣ!!!!!!!

Αντε γεια σου γατακι και πολυ ασχοληθηκαμε μαζι σου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 6:28 pm

Πώ πώ πόση ωρα έψαχνε ο άλλος να βρει παιχνίδια φαντάσου κομπλα για να εισαι μια ζωη στην φάπα .
Δεν έβαλες 4-1 5-2 με γάβρο,4-2 3-1 με Βάζελο,καμμιά δεκαπενταριά νίκες με ΑΕΚ,καμμιά 15αροα νίκες μ ΠΑΟΚ που εσυ τον πλακώνεις στα @@ ! Τον πελάτη μου τον Άρη σεν έβαλες Μεσα εξω και καβαλα κέρδισε και εγω 5-2 αλλα και 4-1 εξω, οσο για σενα...στη μάπα και χωρις διαιτητές οπως πέρσι π κέρδισες με offside 10 μέτρα. Κ λαρισα καλός πελάτης ,την εχω κερδίσει Κ γω 6-1. Αντε πανβλαξ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 6:39 pm

Losthapateros έγραψε:
Τον πελάτη μου τον Άρη σεν έβαλες Μεσα εξω και καβαλα κέρδισε και εγω 5-2 αλλα και 4-1 εξω


Αυτά είναι ελληνικά τώρα;

Are you speaking greek???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 6:40 pm

Απορώ γιατί ασχολείστε με το βλάκα το σπυριάρη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 6:42 pm

gringababy έγραψε:
Απορώ γιατί ασχολείστε με το βλάκα το σπυριάρη...

Για πλάκα ρε συ...

24 χρόνια ψυχίατρος είμαι και μ' έκανε να τα σκίσω τα πτυχία μου.

Πρώτη φορά βλέπω τέτοια τελειωμένη.

Περίπτωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 6:45 pm

Πάσο. 

Η αλήθεια είναι, βέβαια, ότι εσύ πραγματικά ξέρεις να χειρίζεσαι τέτοιες τελειωμένες.

Περιπτώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 6:47 pm

Losthapateros έγραψε:
 οπως πέρσι π κέρδισες με offside 10 μέτρα. 


Ερώτηση κρίσεως:

Αν η σκοντούλα έβαζε γκολ σαν αυτό που έφαγε πέρσι από τον Κάσες και ο διαιτητής το ακύρωνε ως οφσάιντ (επειδή ήταν ακάλυπτη η μισή πλάτη παίκτη που ΔΕΝ ακούμπησε τη μπάλα στη φάση) πόσες ανακοινώσεις διαμαρτυρίας θα έβγαζε ο λαδέμπορας;

Α. 5

Β. 10

Γ: 15

Δ: 20

Ε: 25

ΣΤ: Φτου και βγαίνω.


Αντε εύκολο είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Losthapateros


Αριθμός μηνυμάτων : 193

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 6:58 pm

Gringababy Κάναι με add ,ειμαι μπλόγκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πανθρακικος - ολυμπιακος   πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 09 Μαρ 2015, 7:27 pm

Παράθεση :
Losthapateros έγραψε:
Γουστάρω που ειμαι  πουστης.........  τιποτα αλλο καλο βραδυ

πανθρακικος  - ολυμπιακος - Σελίδα 2 11061249_920109164695545_6421869958863142268_n
 


Έλα να μας ρίξεις  στην Β ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πανθρακικος - ολυμπιακος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ολυμπιακος
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ολυμπιακός
» Ολυμπιακός-Πανθρακικός (4η αγωνιστική)
» Ολυμπιακος θρειλος , Πανθρακικος μυθος
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις