Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 27 Σεπ 2014, 10:13 am

".....δε θα εχει καμμια τυχη,ο Πανθρακικος...."


......ειπε η κοντη Αλβανοπούλα.....ο Μιγκας.....




....σφικτο σε βλεπω Τσιγκα.......βαλε χοντρο καλσον την Δευτερα το βραδυ,να μην στο σκισουν...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 27 Σεπ 2014, 11:31 am

Δυο  φορες  ρε  Μιγκακο   σου  δοθηκε  η  ευκαιρια   να  γραψεις  ιστορια  στον  πανθρακα ,  μια  στο  Οακα  με  τον  βαζελο που  το  εχασες  σε  κενη  εστια ,  και  μια  στο  βικελιδης  με  τα  σκουληκια.  αντε τριτωσε  το τη  δευτερα  να  σου  βγαλουμε  το  καπελο .  θελω  να  χασεις  τετοιο  γκολ  που  να  το  θυμουνται  και  τα  εγγονακια  σου  ,  παλικαρακι μου.

ρε  τον    μιγκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stekom
Stekom


Αριθμός μηνυμάτων : 40

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΣαβ 27 Σεπ 2014, 5:02 pm

Μιγκα ρουφα το τωρα τη Δευτερα και μετα σε περιμενουμε Κομοτηνη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panthkom
panthkom


Αριθμός μηνυμάτων : 670

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΔευ 29 Σεπ 2014, 10:46 pm

Ο Ομπράντοβιτς της Σούπερ Λιγκ όσο πάει και κρεμάει την ομάδα με τον ελλιπέστατο σχεδιασμό που έκαε ένα ολόκληρο καλοκαίρι.Ξεγύμνωσε την ομάδα στα στόπερ και επανέφερε τον Σερφά που όπως καταβροχθίζει τα λαχματζούνια έτσι η ομάδα μας ρουφάει τα γκολ σε κάθε αγωνιστική.Το κέντρο αναιμικό σε όλους τους τομείς.Αμυντικά το απόλυτο 0,δημιουργικά υπό του μηδενός.Ευτυχώς ήταν λίγο άστοχοι οι άλλοι,έβγαλε και κάνα 2 ο Πασχαλακής αλλιώς οι σαρδέλες είχαν το over από μόνες τους.Δυστυχώς το μέλλον διαγράφεται πολύ δυσοίωνο γιατί όσο περνάνε οι αγωνιστικές το αγωνιστικό πρόσωπο της ομάδας δεν αλλάζει παρά μόνο προς το χειρότερο.Μακάρι κάπως,κάτι να δώσει άλλη ώθηση στην ομάδα γιατί τα πράγματα θα είναι πολύ πολύ δύσκολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stekom
Stekom


Αριθμός μηνυμάτων : 40

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΔευ 29 Σεπ 2014, 11:00 pm

Άλλο ένα απόγευμα αυτής της σεζόν αφιερώθηκε για να παρακολουθήσουμε αυτό το σίχαμα με τις πράσινες φανέλες. Ο Πανθρακικός έπαιξε την 5η αγωνιστική της σουπερ κλικ δικαιολογώντας τον τίτλο που με κόπο έχτισε σε πρωτάθλημα και -εσχάτως- σε κύπελλο, αυτόν της πιο φοβισμένης ομάδας. Μετά λοιπόν το μεσοβδόμαδο ματς με το μεγαθήριο της Β εθνικής, ήρθε ο αγώνας με το μεγαθήριο του Βορειου Αιγαίου για να αποδείξουμε ότι με τέτοιες εμφανίσεις πηγαίνουμε ολοταχώς προς τα κάτω. Ομάδα που δεν ξέρει που πατάει και που βρίσκεται, χωρίς σύνδεση μεταξύ των γραμμών, χωρίς κέντρο και με αδυναμία όχι μόνο στην πάσα, αλλά και στο κοντρόλ της μπάλας. Ευχαριστώ να λέμε που δεν φάγαμε 4 και 5. Με τις υγείες μας και αν συνεχίσουμε έτσι, καλό πέσιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΔευ 29 Σεπ 2014, 11:13 pm

...."καλυτερη η Καλλονη........................Μαντζιος Ακης σημερα "





.....ΜΑΝΤΖΙΟ ΑΚΗ.............αηδιασαμε πια......εισαι προπονητης του Πανθρακικου,για να τον κανεις να ειναι καλυτερη ομαδα ,απο τις αντιπαλες......και οχι καθε φορα,μετα τους μπουλκουμεδες,να ανακαλυπτεις πως οι αλλες ομαδες ειναι καλυτερες απο την δικη σου................εκει στην ΠΑΕ........μπηχτε του. κανενα γαμωσταυριδι,μπας και ξυπνησει.................κι αν δεν ξυπναει,πακετο και χαμω,να βλεπει στον υπνο του και στον ξυπνιο του, τις "καλυτερες ομαδες" .....................


.............ο τραχανας ο φετεινος ,μας βγαινει ξυνισμενος.............δεν ειναι ομαδα,αυτο που δειχνουμε στο γηπεδο..........βαριεμαι να γραψω,τα ξυλα πετρες που ειδαμε και σημερα απο την ομαδα.....................αλλα το να βλεπω σε ενα ολοκληρο παιχνιδι,τον Εμπο να μπουμπουναει απο το καρουμπαλο της περιοχης,ψαχνοντας τους φαντομαδες που εχουμε στην επιθεση και τον "προπονητη" μας,να μενει ασαλευτος,αυτο παραπαει................Καραολανη.......πριν ειναι αργα,παρε αποφασεις...............ο κυκλος του στην Κομοτηνη,τελειωσε......βαριεται....δεν γουσταρει  πια.......και μαζι του,δεν γουσταρει και η ομαδα............σωσε την παρτιδα και στα γρηγορα.....................




.............Υ.Γ.  .....παιζουμε καθυστερησεις.....στα 3 λεπτα ο χρονος......δυο φορες κερδισαμε πλαγιο αουτ............... και τις δυο φορες,παικτης μας που πηγε να το χτυπησει,το αφησε για ...τον αλλον...............δηλαδη,καναμε ....καθυστερηση.............βρε,δεν μου γαμιεστε...δεν μου γαμιεστε.......




...........αμ ο αλλος...........απ εξω Κασες κι απο μεσα δυο ...κασες μπυρες.......στο 42' του πρωτου ημιχρονου,του ερχεται καλα η μπαλα στα πλαγια της περιοχης,για σεντρα.....μονος του.........η σεντρα που εκανε,κατεληξε στα διεθνη υδατα του Αιγαιου,με τους Τουρκαλαδες να την περνούν για ναρκη και να την ψαχνουν ακομη............βρε δεν μου γαμιεστε.........δεν μου γαμιεστε...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 7:43 am

Ολα καλα μωρε ΣυμΠανθρακες.

Μια χαρα δεν παει και δεν παιζει η ομαδα;
Να σας δω τον Μαιο τι θα λετε....
................

Τα παραπανω αποτελουν την γραμμη των φερεφωνων της Παε στην πολη.....

Πλιζ, ας τους πει καποιος, οτι εμεις που γκρινιαζουμε τοσο καιρο ουτε ´ τα παιρνουμε ´ , ουτε γουσταρουμε παρε - δωσε, ουτε κανουμε χατιρια, ουτε ασχολουμαστε για να διευρυνουμε τον κυκλο μας και ουτε για να πιασουμε φιλιες με ποδοσφαιριστες κλπ....

Αγνη αγαπη, ρομαντισμος και παθος για τον ΠΑΝΘΡΑΞ λεγεται, οσο και αν σε καποιους φαινεται περιεργο....
Κι ομως υπαρχει, ΧΩΝΕΨΤΕ ΤΟ.

Μη μου πειτε για το ματς το σημερινο και τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ περι πεναλτυ που δεν πηραμε.

Πηραμε αυτο που μας αξιζε. Τον (μ) πουλο.

Και μας αξιζει απολυτα. Βγαινει ο Αθανασιαδης δηλωνει ΟΝΕΙΡΟ την επιστροφη στον Ηρακλη, Μαντζιος και Κασες μας πρηξανε τους ορχεις με την αεκ....

Ρε μαγκακια, νομιζετε οτι δεν θα γινουμε κατι που σιχαινομαστε;
Πρεπει να φτασουμε σε τετοιο σημειο, να μην κυκλοφορειτε ανετοι στην Κομοτηνη;
Κανονιστε να γυρισει η γ@μ@μ@ν@ η βιδα.

Και συ που παριστανεις τον προπονητη, στα λεγαμε καποιοι πριν το τελος της περασμενης σεζον, κανονισε να νοσταλγησουμε το αγριοτεκνο.

Αντε μη σας παρει ο διαολος.

Υγ Κατα τα αλλα μας πειραξαν οι δηλωσεις του Μινγκα.


Βρε δεν γαμιομαστε ολοι μαζι;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 8:45 am

.....centi........................σφικτο σε κοβω κι εσενα................θες να πεις πραγματα και τα κρατας.........γιατι ?.............ριξτα αγορι μου.........πες τα..........βγαλτα απο μεσα σου.........




"....βρε δε γαμιομαστε ολοι...".............παντα ειναι καλο αυτο.......ολοι το γουσταρουν.....ειτε με την πρωτη,ειτε με την οπισθεν..............αλλα να μας την λες μπρε centi,γιατι δεν γουσταραμε αυτα που ειπε η αλαβανοπουλα η κοντη,ο Μινγκα,δεν καθεται καλα.................τον κανακεψαμε,τον νταχντιρντισαμε,οσο επαιζε μπαλα στο ΔΑΚ και με την πρωτη ευκαιρια μας πεταξε την αλβανικη χολη του..............ουτε αυτο παει.......................


.........και στο τελος,να γινουμε αυτο που σιχαινομαστε...............το ασυλο του αντιΔεμιτζακη,Μαντζιος Ακης,στο πεταλο του ΔΑΚ,τελος......στον επομενο αγωνα,θα τα ακουσει...μονον αυτος και κανεις αλλος.......γιατι ετσι πρεπει να γινει........η καταστροφα ειναι κοντα....πολυ κοντα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 10:23 am

H χειροτερη  μακραν  ομαδα  στην  κατηγορια. μου θυμιζει εκεινο   το  μπαχαλο  τη  χρονια  που  πεσαμε. θελει  ηλεκτροσοκ  ο  πανθρακας   φιλοι  μου  διοικουντες.  και  το  θελει  ΤΩΡΑ. 
Eναι ευκαιρια  με  τη  διακοπη  να αλλαξετε   ολο  το team  .
θα ειναι  αργα  μα πολυ  αργα αν  ο πλατανος   ερθει  εδω  και  ειμαστε  η  ιδια ομαδα  με  τον  ιδιο προπονητη.  θα μας κανουν  πουτανες  στη  εδρα  μας  ομαδες που  περσι  τις  ειχαμε  για  πλακα.
4 γκολ  ολα  κι  ολα  κι αυτα  με  δυο  στημενα και  αλλα  δυο με  τον  ιγκορη που αν δεν  ηταν  κι  αυτος θα  γραφαμε  απο  τωρα  για  τις  μεταγραφες  του  καλοκαιριου στη  Β .
και επειδη  ειναι μακρυα  τα χριστουγεννα ,  το  μονο  που  χρειαζεται  ειναι  μεταγραφη  προπονητη ΤΩΡΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 2:19 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 2:54 pm



Δοκιμαστε το σε καποιο ρεπο που εχει η ομαδα ισως πιασει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 4:33 pm

Cappo φαινοταν το πραγμα απο την αρχη. Αυτοματισμοι, δημιουργια, κινηση χωρις μπαλα μηδεν.
Αλλα η απαντηση σε ολα ηταν οτι ειμαστε εμπαθεις λες και θελουμε να γκρινιαζουμε, αλλη δουλεια δεν ειχαμε.
Την ειδαμε και Αρσεναλ αφου στην Πολωνια  δεν φαγαμε γκολ απο κατι Εβραιους και την Λεγκια Β´.
Χασαμε απο την Βεροια στο φιλικο, κολπο ηταν να μας περιμενει ανετη η Κερκυρα.
Δεν τους πιανεις απο πουθενα.

Για Μινγκα - Τσιγκα εχεις δικιο....Και μενα με πειραξε, αλλα εκ του αποτελεσματος δικαιωθηκε ο παγκιτης της Καλλονης. Αυτο που ηθελα να πω, ειναι πως δεν μας φταιει αυτος, δικαιωματα δινει η ομαδα.
Εδω εβαλε τον Κυπρου ο Μαντζουρακης να μας κανει πλακα ρε, αν ειναι δυνατον.
Αμ τον Βαλιο και τον Αναστασιαδη, αν τους εβλεπε η Μιλαν χθες θα λεγε οτι βρηκε τους επομενους Μαλντινι-Νεστα. Αερατοι.
Αν δεν ειναι και το κλιμα καλο στα αποδυτηρια οπως ακουγεται στους καφενεδες βραστα.
Εχεις τον Φερναντεζ με τον Παοκ, τον Αθανασιαδη που εχει ΟΝΕΙΡΟ να γυρισει στον Ηρακλη, τον Κασες και τον Μαντζιο με την αεκ και τον Σερφα να εχει αυτοανακυρηχθει εκπροσωπος και υπερασπιστης των ανθρωπινων δικαιωματων στην Παλαιστινη. Μπαλα παιξε βρε βουδα, την Τζιχαντ μου μεσα η πανε εθελοντης και βοηθα τον κατα τα αλλα - συμπαθεστατο- λαο της.

Ο Μαντζιος φετος εχει κανει οσες μαλακιες δεν εχει κανει οσο καιρο κοουτσαρει.
Δεν ξερω αν πρεπει να φυγει. Ας το αποφασισει ο Τασος μονος του χωρις να ακουσει τους παρατρεχαμενους διπλανους του. Μονο αυτον αξιζει να στηριζουμε.
Αν θελουν οι λοιποι επιχειρηματιες που εγιναν ξαφνικα Πανθρακικαρες  
να εχουν αποψη ας βοηθησουν οικονομικα.
Ας φερει την καψουρα του, τον Μπλενταρ Κολα. Μαζι του. Λιγο αλαβανικο ταμπεραντο να βγαλει θα κοψει τα χαχανα εκει μεσα.

Υγ μπρε να μαζευτουμε 30 νοματαιοι να παμε σε καμια προπονηση να πουμε τα παραπονα μας, χωρις εννοειται ακροτητες.....Λιγο ταρακουνημα εστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 5:44 pm

Μια φορά κι έναν καιρό ήταν μια ομάδα που λεγόταν Πανθρακικός..
 
Για μένα αυτός είναι ο τίτλος των όλων όσων συμβαίνουν τον τελευταίο καιρό στην ομάδα μας.  Δε με πειράζουν οι ήττες. Κλάιν. Λες και είμαστε μαθημένοι να παίρνουμε πρωταθλήματα στην τελική. Με πειράζει η εικόνα της ομάδας. Ρε παιδιά, σόρρυ, αλλά δε δείχνουμε τίποτα. Και δεν είναι να πεις ότι είναι πρώτη αγωνιστική, τόσα παιχνίδια παίξαμε, Οκτώβρης αύριο.
 
Από το καλοκαίρι ντεμέκ κάνεις σχεδιασμό, παίρνεις παίκτες (εδώ γελάμε), τους πας στα εξωτερικά για προετοιμασία για να είσαι έτοιμος. Και ξεκινάει το πρωτάθλημα και μας κάνει πλάκα η κάθε βραχονησίδα. Δε μας κερδίζει απλά, ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ λέμε.
 
Εδώ και 2 μήνες φωνάζουμε για σέντερ μπακ, αλλά είμαστε γραφικοί και γκρινιάρηδες και κράζουμε χωρίς λόγο. Αποτέλεσμα; Τα σέντερ μπακ μας χθες έδιναν πασούλες στα φορ των αντιπάλων.  Και δεν είναι να πεις «η κακιά στιγμή», γιατί η κακιά στιγμή προϋποθέτει ότι υπήρχαν και καλές στιγμές.
 
Ρε Άκη, ρε τ’ αγόριμ, έχεις βάλει σκοπό να μας αρρωστήσεις φέτος;  Δεν είναι δυνατόν να μη βλέπεις τα χάλια μας. Είμαι από τους ανθρώπους που σε πιστεύουν, αλλά μου φαίνεται ότι το θες κι εσύ το ταρακούνημά σου. Σοβαρέψου ή πάρε δρόμο. Απλά τα πράγματα.
 
Υποτίθεται ότι έφυγαν παίκτες από το ρόστερ γιατί δε σου έκαναν και ότι βρήκες αντάξιους αντικαταστάτες. Προσωπικά, πέρα από τον Ποτουρίδη, θεωρώ ότι όλοι οι άλλοι είναι απαράδεκτοι. ΠΟΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ρε; Είστε με τα καλά σας; Τον πήρατε τον Αύγουστο και τον Σεπτέμβρη ψάχνατε άτομο για back up του; Τι τον πήρατε εξ’ αρχής;  (θυμίστε μου μόνο ποιος είναι τεχνικός διευθυντής και πόσο «κακιά» ήμουν όταν έλεγα ότι δε μπορεί) . Και όσο  βλέπω τον Τσουμάνη κάθε μέρα να ξημεροβραδιάζεται στις καφετέρειες της πόλης, μου ανεβαίνει η πίεση ρε παιδιά. Θα τον πιάσω καμιά μέρα και θα του πω «πάνε να μάθεις να βγάζεις καμιά σέντρα και κόψε τα φρέντο καπουτσίνο» και θα γίνω πάλι εμπαθής.
 
Όχι φυσικά ότι οι άλλοι είναι καλύτεροι. Ο Φερνάντεζ γενέθλια ξε-γενέθλια, δε νοείται να σέρνεται μέχρι το πρωί σε όλα τα μπαρ της πόλης πιωμένος και μέσα στη βλακεία. Για να παίξεις μπάλα σε φέραμε μάνα μου, όχι για να κάνεις pr σε κλαμπ. Μάθε να μπλοκάρεις τη μπάλα πρώτα και μετά γύρνα όσο θες.  Το ότι είναι «οπαδός του μπάοκ» το αφήνω ασχολίαστο. Άλλος ένας ήταν σαν εσένα, Ντάνι μου… Παύλο τον έλεγαν…
 
Ο Τριανταφυλλάκος  ήταν εκτός αποστολής και πριν το ματς στο ΔΑΚ έκοβε βόλτες με το ποδήλατο έξω από το γήπεδο. Στα παπάρια τους ρε. Για να πηδάνε φοιτήτριες νομίζουν τους φέραμε εδώ. Από τσεκ ιν και από φώτο και βιντεάκια στα fb και από καφέδες όλοι πρώτοι είναι. Στο γήπεδο τους φεύγει η μαγκιά ολονών.
 
Και κάτι τελευταίο: ΜΙΑ ακόμα δήλωση περί «μεγάλων ομάδων» να ακούσω από παίκτη ή προπονητή, θα φάτε τη γιούχα της ζωής σας. Δεν έχω αποδοκιμάσει ποτέ παίκτη στο γήπεδο, θα με οδηγήσετε κι εκεί. ΡΕ, ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;  Σε λευκή απεργία είναι το μυαλό σας ρε; Το ξέρω ότι κανένας από σας δε γεννήθηκε Πανθρακικός (ούτε κι εγώ, για να είμαι ειλικρινής), αλλά τουλάχιστον σεβαστείτε τον πυρσό που φοράτε στο στήθος και την ομάδα που σας ταΐζει.  
 
Αυτά και σόρρυ για το σεντόνι-παραλήρημα.  Καλύτερα τώρα πάντως, παρά το Μάη. (Κι ας μας πουν ορισμένοι ότι κάνουμε κωλοτούμπες. Για να μην κάνουν ΟΙ ΙΔΙΟΙ κωλοτούμπες τα λέμε).
 
ΥΓ: Κασσάνδρα,  I need you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 6:34 pm

Πανθρακικός 2009-2010 το μόνο παρήγορο φέτος είναι ότι έως τώρα έχουμε μαζέψει 5 βαθμούς ενώ τότε ΜΗΔΕΝ και ο πρώτος ήταν με τον αρη.

ΠΕΦΤΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ  ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..............................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 6:52 pm

Το θετικο παντως ειναι οτι υπαρχουν, ως τωρα, τεσσερις ομαδες χειροτερες. Με βαση οτι εχουμε δει.
Νικη Βολου, Λειβαδια, Πλατανιας, Εργοτελης δεν φοβιζουν αγωνιστικα.
Μαζι και η ξανθουλα, το αγρινιο, ο οφη, ο νιονιος και μεις θα παλεψουμε.

Το αρνητικο δεν ειναι τοσο τα αποτελεσματα οσο οι ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ.

Λεμε αυτα που βλεπουμε, απλα δεν ηρθε και η καταστροφη.
Και αν μπει καλα ο Ρομεου θα ανεβουμε ενα level εστω.
Η αληθεια ειναι ομως οτι η ομαδα φαινεται αδουλευτη και καποιοι παικτες δεν μπορουν.Απλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 8:40 pm

..."Ρε Άκη, ρε τ’ αγόριμ...."

.....gringa  εγραψε.................


          .....μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.............τελικα ,σωτηρια υπαρχει....εστω των ψυχων ημων.......



Υ.Γ..............υποψιαζομαι,πως ηδη θα ξερεις τον "αλλο-αλλο" λογο του χθεσινου μπουλκουμέ.....επεμενε ο kabano να παιξει "μπαλα",αλλα εγω σε περιμενω ακομη................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 9:05 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 10:47 pm

Για να μην παρεξηγηθώ, δεν εννοώ ότι η παρτίδα είναι χαμένη. Αν πίστευα κάτι τέτοιο, δε θα έμπαινα καν στον κόπο. Γι' αυτό σκάω και νευριάζω, γιατί ξέρω ότι η ομάδα αδικεί τον εαυτό της. Ειδικά ορισμένοι παίκτες ΞΕΡΩ ότι μπορούν περισσότερα. Τα έχω δει.

Ούε θέλω να φύγει ο Άκης. Θέλω να ξυπνήσει.

Είχαμε τόσο χρόνο, είχαμε όλες τις προϋποθέσεις και τις αφήσαμε να πάνε χαμένες. Ας ξυπνήσουμε όσο είναι νωρίς. Είναι κρίμα να χάσουμε την κατηγορία τζάμπα και βερεσέ.


Μάκη, το είδα αργά. Είχα ήδη πολύ μεγάλες ζοχάδες για να απαντήσω... Sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gringababy στις Τρι 30 Σεπ 2014, 11:06 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 11:02 pm

gringababy έγραψε:
 Κασσάνδρα,  I need you.

Τι συμβαινει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 11:05 pm

Τίποτα. Ένα νηφάλιο μυαλό ζητάω, γιατί το δικό μου βρίσκεται σε ταραχή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤρι 30 Σεπ 2014, 11:18 pm

Ενταξει,υπαρχει ανησυχια να πουμε,αλλα ξερω γω;

Μπορει και να στρωσει το πραγμα.

Περυσι στις δυο πρωτες αγωνιστικες με Λειβαδια και Ξανθη,χειροτεροι ημασταν. Ειδικα με την Ξανθη. Δευτερη μπαλια δεν ειχαμε αλλαξει σε ολο το ενενηνταλεπτο.Γυρνωντας,το κυριαρχο σχολιο που ακουγα,ηταν το "που το βρηκαμε αυτο το αγγουρι τον Ιγκορ"

Οχι οτι παιξαμε καμια σπουδαια μπαλα περυσι (εκτος απο το 4-1 με τον Πανιωνιο στο ΔΑΚ) αλλα τουλαχιστον σωθηκαμε ανετα και πηραμε και σαρανταφευγα βαθμους.

Η διαφορα φετος ειναι οτι λειπει ο Ρομεου,ο Κασες ειναι χειροτερος και δυο-τρεις αλλοι κατα ενα χρονο πιο γερασμενοι.

Εγιναν και αρκετα λαθη στον σχεδιασμο.

Αυτο που εμεινε η ομαδα με εναμιση σεντερμπακ ειναι το πιο τραγικο.

Εχθες ειχαμε στο γηπεδο εναν αμυντικο. Αλλος δεν υπηρχε. Υπερεκτιμηθηκε παρα πολυ η επιστροφη του Σερφα. Ετσι νομιζω εγω.


Τελος παντων.

Ψυχραιμια. Εχει δρομο ακομα.

Ξερω και γω;

Τι να πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

panthrax


Αριθμός μηνυμάτων : 80

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 01 Οκτ 2014, 2:16 pm

Στα τελευταια τρια παιχνιδια με Πανιωνιο,Κουλα και Καλλονη,σημειωσαμε μολις ενα γκολ και ειχαμε ελαχιστες τελικες στην εστια των αντιπαλων....
Και μαλιστα στα δυο τελευταια,αμυντικα ημασταν τραγικοι και οι αντιπαλοι μας εκαναν διψηφιο αριθμο "τελικες" προς το τερμα μας....
Τα πραγματα ειναι απλα!
Παικτες,προπονητες,τεχνικο τιμ και οσοι ειστε υπευθυνοι για το μεχρι στιγμης χαλι μας!
ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΧΘΕΣ και βγαλτε την ομαδα απο το αγωνιστικο αδιεξοδο,πριν να ειναι αργα!!!!
Ειναι ιδανικη ευκαιρια τα δυο παιχνιδια που ερχονται,Πλατανιας (εντος) και Νικη Βολου (εκτος),να παρουμε εξι πονταλακια και να ανασανουμε λιγο,γιατι η συνεχεια προμηνυεται πολυ δυσκολη....
Γι'αυτο και επαναλαμβανω,ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
Και προς διοικηση: κ.Τασο,τραβηξτε κανα αυτακι,βαλτε κανα προστιμο,να συμμαζευτουν μερικοι-μερικοι και μην τα αφηνετε ολα στον Τζιμη και τους υπολοιπους παρατρεχαμενους.....
Εσεις βαζετε τα φραγκα και την πονατε περισσοτερο απο καποιους αλλους "Πανθρακικαρες",που εχετε διπλα σας και σας "συμβουλευουν"......
Υ.Γ: Τον Γεναρη ΠΡΕΠΕΙ να πεσουν πολλα κεφαλια απο το ροστερ και να ερθουν παικτες που μπορουν να βοηθησουν ΑΜΕΣΑ την ομαδα!Και μαζι με αυτους να παρει πουλο αυτος που τους εφερε,γιατι απεδειξε για μια ακομη φορα οτι δεν το κατεχει το αντικειμενο....
Το πιασες,το υποννοουμενο Βασιλακη,ή να στο πω και στα Κινεζικα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 01 Οκτ 2014, 2:36 pm

...... Μπορει και να στρωσει το πραγμα...........


.....SPQR    εγραψε................


           ..."δεν ζωντανευουν οι νεκροι "....Σπυρος Ζαγοραίος............

                              ...."δεν κλανει ο πεθαμενος"..........λαϊκη σοφία..........

..........................."πονανε οι ..μασχαλες μας"..................πεταλο ΔΑΚ......


.......Υ.Γ.    τελικα,μεγαλη υποθεση,αυτό το πλασμα της φυσης,  που λεγεται γυναικα......μιση φορα σφυριξε κλεφτικα, νασου το ολόγραμμα του SPQR αστραπιαια......ποιος Γιουσέιν τωρα....................ναχαμε να λεγαμε  ..................... 

...........αν γουσταρε το πλασμα της φυσης, η γυναικα, μπορει να τον βλέπαμε και σε.. προβολη στον ουρανο..............αν γουσταρε................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 01 Οκτ 2014, 3:10 pm

Μακη,με αδικεις μ'αυτο που λες.

Διοτι μπορει να εχω εναμιση χρονο που σταματησα να γραφω για την ομαδα,αλλα μπαινω σχεδον καθημερινα στο διαστημα αυτο της αποχης μου και διαβαζω το τι γραφεται δω μεσα.

Και περυσι,αν θυμασαι,οταν με σφυριξες εσυ πριν απο το ματσακι Ξανθης-Παναθηναικου,μπηκα κι εγραψα κατι ψιλα.


Ομως,δεν ενδιαφερουν κανεναν ολ' αυτα.

Αλλα ειναι αυτα που ενδιαφερουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Icon_minitimeΤετ 01 Οκτ 2014, 3:18 pm

Και αυτα που ενδιαφερουν λοιπον,λενε οτι γενικως εμεις οι Πανθρακικοι οπαδοι-φιλαθλοι,καθε χρονο,μα καθε χρονο,βιαζομαστε να μας ...ριξουμε πολυ πριν την ωρα μας.

Το ελπιδοφορο ειναι,οτι τρεις στις τεσσερις φορες η ομαδα μας διεψευσε.

Αυτο ελπιζω να γινει και φετος.


Απο ελπιδα,αλλο τιποτα βεβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

σαρδελες-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φο.φ.η.
» φο.φ.η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2014-15-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις