Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 6:02 pm

πρωτη φορα γινεται αυτο.
Να ανοιγει θεμα μετα το ημιχρονο.

θα πεσει βαρυς ο πελεκυς.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 6:08 pm

ολοι μα ολοι οι αγωνες εχουν την ιδιαιτεροτητα τους.

καλα παμε , να ξεχωρισω τη συμμετοχη του μικρου Νουκ, που πιστευω οτι θα γεμισει τα ταμεια της Παε, λιαν συντομως.

βεβαια οι παιχτες της ριζουπολης , ειναι απο τα δευτερα , αν εξαιρεσουμε μοχταρη και τσιλιγγιρη(παρτε τον αυτον ειναι παιχτουρι), αλλα κι εμεις εχουμε αντιστοιχη στοφα β εθνικης.
κριμα που εφυγε ο μικρος τοσο νωρις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 8:06 pm

Εγώ προσωπικά κρατάω μόνο την ισοπαλία από αυτό το ματς που ήρθε μετα κόπων και βασάνων στο 90.. Άγαμο ματς εντελώς χωρίς κάτι το ιδιαίτερο για εμάς.. Δυστυχώς ο μικρός ο Καμερουνέζος που άφησε πολύ καλές εντυπώσεις στο α ημίχρονο τραυματίστηκε και θα λείψει κανα μήνα όπως είπαν στην τηλεόραση.. Κρίμα κρίμα..

Πολύ καλή παρουσία και του Απόλλωνα, αν και ψιλοαδιάφορος έπαιξε όσο θα έπρεπε ώστε να κερδίσει κάτι από το παιχνίδι. Και παρα λίγο να μας έστελνε αδιάβαστους..

Τεσπα, ένας καλός σοβαρός και συγκεντρωμένος Πανθρακικός στη Κομοτηνή ρίχνει 2 παστέλια και προκρίνεται στα προημιτελικά για πλάκα. Στα φρύδια μας στο κάτω κάτω.. Στο πρωτάθλημα να ξεμπερδεύουμε με την παραμονή και τα άλλα όλα καλοδεχούμενα..

ΥΓ: Αγαπημένε μου Άγιε Βασίλη του Κυπέλλου Ελλάδος μπορείς να μου φέρεις την γειτόνισσα στους 8;;; Σαν χάρη στο ζητώ αγαπημένε μου Αγιε!!

Αν περάσει βεβαίως βεβαίως από τη Βέροια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 8:07 pm

...η μπουγαδα μαλλον απλωθηκε........1-1.......με ρεζερβες ο Απολλωνας.... να σημειωθει παρ αυτα...αν το ζητουμενο σημερα ηταν ενα σκορ για να προκριθεις στην ρεβανς,οκ.....και αυτο βεβαια θελει προσοχη.........

....δεν ειδα το ματς,αλλα το "διαβαζα" live......καλυτεροι στο πρωτο ημιχρονο με χασογκολη παλι τον Τσιγκα............μπορει να φυλαει το παστελι για τον Καρνεζη το Σαββατο.........

.....γυρισαν ολοι σωοι και αβλαβεις ?.....αυτο θα ειναι το καλυτερο αποτελεσμα..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 8:17 pm

.....τα ελεγα........ενα μηνα εξω ο μαυρουκος.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 8:36 pm

Μετρια εμφανιση,πηραμε σκορ προκρισης,ο τραυματισμος του μαυρουκου δεν ειναι απωλεια,ολα καλα.

Φετος το κυπελλο ειναι στοχος,εκτος αν στον προημιτελικο (οπου θα βρεθουμε για πρωτη φορα στην ιστορια) πεσουμε με καναν γαυρο.

Αλλα και σ' αυτην την περιπτωση,θα εχουμε πετυχει το βασικο στοχο που ηταν η οκταδα.

Φετος παντως,ειναι μεγαλη ευκαιρια.

Οσο πιο ψηλα γινεται πρεπει να φτασουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 8:41 pm

Κι αν περασουμε στους 8 (λογικα θα περασουμε) τοτε δε θα ηθελα με τιποτα την Ξανθη.

Διοτι αμα αποκλειστουμε απ' αυτους,θα πεθανω.

Ετσι απλα.

Δεν ειμαστε λοιπον για τετοια ρισκα.

Ασε που δεν πιστευω οτι θα περασει τη Βεροια.



Κστα τα αλλα,υπαρχουν πιο επιθυμητοι αντιπαλοι.

ΠΑΣ,Λεβαδειακος,Τριπολη,Πλατανιας,Καλλιθεα,Βεροια (οι τρεις τελευταιοι ΑΝ περασουν βεβαια...)

Οχι Ξανθη.

Με τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 9:02 pm

SPQR έγραψε:

Οχι Ξανθη.

Με τιποτα.

ετσι ακριβως αρχηγε μου.

με ξανθη θα παιξουμε ημιτελικο.

εμεις θα παμε στον τελικο , κι αυτοι θα σωσουνε παρτιδα στη κατηγορια. κι οποιος καταλαβε , καταλαβε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 9:18 pm

Τα ρίσκα είναι για να τα παίρνουν οι τολμηροί και οι καλύτεροι! Και εμείς είμαστε και πιο τολμηροί και καλύτεροι φέτος από τους δίπλα. Εκτός αυτού θέλω να δω το ΔΑΚ να τιγκάρει, η Θράκη να ζήσει σε ρυθμούς προημητελικών και η ανδρεναλίνη να χτυπήσει κόκκινο!!

Γι αυτά ζει ο οπαδός και ο άρρωστος!!

ΠΑΝΘΡΑΞ εισαι σε λέω και δε μασας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 9:19 pm

gerolykos έγραψε:
SPQR έγραψε:

Οχι Ξανθη.

Με τιποτα.

ετσι ακριβως αρχηγε μου.

με ξανθη θα παιξουμε ημιτελικο.

εμεις θα παμε στον τελικο , κι αυτοι θα σωσουνε παρτιδα στη κατηγορια. κι οποιος καταλαβε , καταλαβε.

Εμείς θα πάμε τελικό και αυτοί στην Β εθνική
Τωρα καταλαβαίνω πιο καλά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 9:23 pm

gerolykos έγραψε:
οποιος καταλαβε , καταλαβε.



Δεν εχει τετοια.

Αν και δε νομιζω να τα βρουμε μπροστα μας αυτα.

Αν ομως τα βρουμε,δεν εχει τετοια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:23 pm

........Φετος το κυπελλο ειναι στοχος,εκτος αν στον προημιτελικο (οπου θα βρεθουμε για πρωτη φορα στην ιστορια) πεσουμε με καναν γαυρο.

Αλλα και σ' αυτην την περιπτωση,θα εχουμε πετυχει το βασικο στοχο που ηταν η οκταδα.............

...λεγεωναριος wrote.....................



......εγω παντως δεν ακουσα κανεναν να λεει για στοχο την οκταδα στο κυπελλο !!!..........πες μου λεγεωναριε,να καταλαβω κι εγω............αντε και περνας τον Απολλωνα,οπως μοιαζει οτι θα κανεις..........ε και ?..........τι θα εχουμε καταφερει ?..................εδω οι διπλανες οι Βιαμαροπουλες,παιξανε ημιτελικο με τον Αρη και δεν το θυμαται κανενας εκτος απο μενα που πηδουσα απο την χαρα μου......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:30 pm

Μιλαμε για ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ απωθημενο.

Οταν εγινε η κληρωση του κυπελλου,ειχα πει οτι αυτο το προσωπικο απωθημενο,ελπιζω να γινει καποια στιγμη και απωθημενο των ανθρωπων της ομαδας.

Το να προσπαθεις να φτασεις καπου που δεν εχεις φτασει ποτε,για μενα ειναι υγεια.

Ας παμε στους οκτω και ας μην το θυμαται κανενας.

Εγω θα το θυμαμαι,κι οσο για το τι θυμουνται οι υπολοιποι,απλα στα παπαρια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:44 pm

Θελω να δω την ομαδα μας να διεκδικει την εισοδο της στον ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ του κυπελλου.

Κι αν ολα πανε κατ' ευχην,να την δω να παιζει την προκριση στον ΤΕΛΙΚΟ της διοργανωσης.

Κακο ειν' αυτο;

Εκτος αμα εχουμε σιχαθει να βλεπουμε τετοια πραγματα στο ΔΑΚ,οποτε πασο.



Κι αμα οι ανθρωποι της ομαδας,δεν θελουν να δουν το ιδιο,τοτε εχουν προβλημα και μαλιστα χοντρο.

Αυτο πιστευω εγω,αυτο γραφω.

Δε μπορω να κανω κατι αλλο.



Αν το προγραμμα τα φερει ετσι,ωστε να παιζουμε καπακι αγωνα κυπελλου με κρισιμο αγωνα στο πρωταθλημα,ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ειναι,οτι πρεπει να κυνηγησουμε και τα δυο.

Κι οπου μας βγαλει.

Αν δω κατι διαφορετικο,πολυ θα λυπηθω.



Ετσι αισθανομαι εγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:46 pm

.....ok..........ετσι το καταλαβαινω................

...............................μια επεξηγηση για τις βιαμαροπουλες και τον ημιτελικο που παιξανε......................πηδουσα απο την χαρα μου,επειδη τις "κηδεψε" ο Αρης.....................Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος 142235
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:52 pm

σωστος ο αρχηγος. εγκρινω και επαυξανω. και η ....επαυξηση εχει να κανει με το στοχο της ευρωπης. στοχος που για τον μεγαλομετοχο αλλα και για πολλους απο μας ειναι ΕΦΙΚΤΟΣ.


ΚΩΣΤΑΚΗ μου κο69 για σενα και μονο ρε θα παει το τσαρτερ στο κιτσναου. θα τα βαψουμε ολα πρασινο ακρυλικο ρεεεεεεε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:54 pm

cappo έγραψε:
.....ok..........ετσι το καταλαβαινω................

...............................μια επεξηγηση για τις βιαμαροπουλες και τον ημιτελικο που παιξανε......................πηδουσα απο την χαρα μου,επειδη τις "κηδεψε" ο Αρης.....................Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος 142235

καλα που το διευκρινησες ρε νονε, κι εγω νομισα οτι ...πηδουσες κανονικα Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:56 pm

...εγκρινω και επαυξανω. και η ....επαυξηση εχει να κανει με το στοχο της ευρωπης. στοχος που για τον μεγαλομετοχο αλλα και για πολλους απο μας ειναι ΕΦΙΚΤΟΣ.

.....gerolykos wrote.....



...........κοψτε τα βαρια.........να τρωτε και κατι αναμεσα,γιατι σας πειραζει....

...κοιταξτε να σωθειτε χωρις λαχταρες και ξινιλες για να κανουμε καλο καλοκαιρακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 10:58 pm

Μαλακίες μη λέμε ..............
Όσο πιο ψηλά τόσο πιο καλά.............
Μας χαλάει η τετράδα ή το τελικός ?
Ακόμα και στους οχτώ να πετύχουμε τον γαύρο .....
κέρδος είναι ..... οικονομικό τουλάχιστον αφού το ΔΑΚ θα είναι τίνγκα ...
Αυτά που λένε οι άλλοι για κατσαρόλια ή διαφορετικούς στόχους ....
τα ακούω βεσερέ . Όσα δεν φτάνει η αλεπού ........................

ΥΓ :πότε θα το βάλεις μπρε Μίγκα ???


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 11:02 pm

Αχ ρε Μάκη τι με θύμησες Crying or Very sad


[img]Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Dsc00267je [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 11:03 pm

παψε ρε που θα κοψουμε τα βαρια, σε χαλαει δηλαδη καλοκαιρακι να ειμαστε στη γλυκα ;

πανθραξ ρε νονε , πανθραξ στο καγκελι, και τα μυαλα στα καγγελα της ΜΟΛΔΑΒΙΑΣ
PANTHRAX CLUB BROCOLO BROCOLO BROCOLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΤετ 16 Ιαν 2013, 11:06 pm

...ετσι ειναι μπρε Χρηστο.................4 μηνες ρεκλα και ποδοσφαιρικα ονειρα.....με το κασκολ του Πανθρακα,να δινει το στιγμα..

..και μεις πισω απο τα μαυρα γυαλια,να ψαχνουμε για "παικταραδες" στην παραλια...............μασαλα,μασαλα..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zündapp
Zündapp


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΠεμ 17 Ιαν 2013, 8:31 am

SPQR έγραψε:
Μετρια εμφανιση,πηραμε σκορ προκρισης,ο τραυματισμος του μαυρουκου δεν ειναι απωλεια,ολα καλα.

Αλήθεια, τι εννοείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος   Απολλωνας  Σμυρνης  - Πανθρακικος Icon_minitimeΠεμ 17 Ιαν 2013, 3:36 pm

BROCOLO BROCOLO BROCOLO BROCOLO BROCOLO BROCOLO BROCOLO BROCOLO BROCOLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Απολλωνας Σμυρνης - Πανθρακικος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Απόλλων Σμύρνης
» ΑΕΛ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» παο -ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - παο
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Φο.φ.η.
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Πανθρακικός-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις