Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zündapp
Zündapp


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 11:45 am

terhs έγραψε:
καλημέρα σε όλους και σε όλες
το παιχνίδι το είδα μέχρι το γκολ το δικό μας και δεν έχω άποψη τι έγινε μέχρι το τέλος
εγώ ένα έχω να πω ότι φτάνει ποια με τον δερμιτζάκη φτάνει αυτό κερδίσει χάσει η ομάδα κάτι μας φτάει να ξεκαθαρίσω ότι ήμουν από τους πρώτους που δεν ήθελα τον παυλάρα στην ομάδα για τους γνωστούς λόγους και επειδή δεν είμαι ανώνυμος όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα αλλα δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω ότι η ομάδα άλλαξε εικόνα προς το καλύτερο ακούω για κριτικές για το πως έπαιξε η ομάδα ότι δεν έγινε σωστά η αλλαγές από έξω από την τηλεόραση και από την κερκίδα όλα καλά αλλα ο προπονητής παίρνει της απόφασης ο προπονητής ξέρει καλύτερα από τον καθένα μας την κατάσταση τον παιχτών αν διαφωνεί κάποιος ας πάει να κάτσει αυτός στον πάγκο η κριτική είναι το ποιο εύκολο πράγμα αλλα όταν γίνετε συνεχεια και άσχετος αν η ομάδα κέρδισε έχασε η έπαιξε μπαλάρα καταντάει αηδία ας το πάρουμε απόφαση όλοι ο παύλος είναι ο προπονητής της ομάδα πλέον και με αυτόν θα βγάλουμε την χρονια προσωπικά με ενδιαφέρει η ομάδα να κερδίζει να βλέπουμε μπάλα και να είμαστε μέσα στους στόχους μας τώρα αν αυτός είναι ο παύλος ο σάκης ο χρηστος η ο μάκης η όπως αλλιώς λέγεται αυτός που κάθεται στον πάγκο δεν με ενδιαφέρει εγώ είμαι ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΌΣ και δεν είμαι με κανέναν προπονητή



What?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 12:03 pm

τι δεν κατάλαβες ποια η απορία σου?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 12:11 pm

terhs έγραψε:
καλημέρα σε όλους και σε όλες
το παιχνίδι το είδα μέχρι το γκολ το δικό μας και δεν έχω άποψη τι έγινε μέχρι το τέλος
εγώ ένα έχω να πω ότι φτάνει ποια με τον δερμιτζάκη φτάνει αυτό κερδίσει χάσει η ομάδα κάτι μας φτάει να ξεκαθαρίσω ότι ήμουν από τους πρώτους που δεν ήθελα τον παυλάρα στην ομάδα για τους γνωστούς λόγους και επειδή δεν είμαι ανώνυμος όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα αλλα δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω ότι η ομάδα άλλαξε εικόνα προς το καλύτερο ακούω για κριτικές για το πως έπαιξε η ομάδα ότι δεν έγινε σωστά η αλλαγές από έξω από την τηλεόραση και από την κερκίδα όλα καλά αλλα ο προπονητής παίρνει της απόφασης ο προπονητής ξέρει καλύτερα από τον καθένα μας την κατάσταση τον παιχτών αν διαφωνεί κάποιος ας πάει να κάτσει αυτός στον πάγκο η κριτική είναι το ποιο εύκολο πράγμα αλλα όταν γίνετε συνεχεια και άσχετος αν η ομάδα κέρδισε έχασε η έπαιξε μπαλάρα καταντάει αηδία ας το πάρουμε απόφαση όλοι ο παύλος είναι ο προπονητής της ομάδα πλέον και με αυτόν θα βγάλουμε την χρονια προσωπικά με ενδιαφέρει η ομάδα να κερδίζει να βλέπουμε μπάλα και να είμαστε μέσα στους στόχους μας τώρα αν αυτός είναι ο παύλος ο σάκης ο χρηστος η ο μάκης η όπως αλλιώς λέγεται αυτός που κάθεται στον πάγκο δεν με ενδιαφέρει εγώ είμαι ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΌΣ και δεν είμαι με κανέναν προπονητή


σωστος ο παιχτης .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zündapp
Zündapp


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 12:15 pm

terhs έγραψε:
τι δεν κατάλαβες ποια η απορία σου?????

Τέρη sorry, χιούμορ κάνω, απλά το μέγεθος της σεισμικής δόνησης που καταγράφηκε από την διαπίστωσή σου ήταν μεγάλο. affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 12:37 pm

Υστερα ειναι και το αλλο.. Εχει μια αυρα αυτο το παλικαρι ο Παυλιτο. Ο αλλος ειχε την γκαντεμια ρε γαμωτο. Κατι το αρνητικο σου εβγαζε. Αυτος ειναι και κωλοφαρδος, εχει την ευννοια της τυχης. Αποδειξη; Ο Σαββας εχανε τα παιχνιδια στο 89' και αυτος στο 89' ισοφαριζεται. Εχει αστρο.

Αλλα απο εκει και περα να τελειωνουμε μ αυτο το θεμα. Ειναι πλεον ο προπονητης της ομαδας και οφειλουμε να στηριξουμε. Μας αρεσει δεν μας αρεσει αυτος ειναι. Μ'αυτον θα σωθει η ομαδα. Οκ εκανε μια παπαρια, παρατησε την ομαδα για τον γαυρο του βορρα, αλλα δεν ειχαμε και τη σχεση που ειχε ο μπαγεβιτς με την αεκ.

Αντε να παει στο διαολο και να ξεκολησουμε επιτελους απο αυτο το πραγμα. Δεν οφελει πουθενα να συνεχιζεται, ειναι ανουσιο.

Τωρα οσον αφορα το game τα ειπε ολα ο μουστακιας. Πηραμε λεει εναν βαθμο που θα αποδειχθει χρυσαφι και υπερπολυτιμος στο μελλον. Αντε και καλες ρακες αγορι μου.

ΠΑμε για αεκ τωρα. Να μου λυθει κι αυτη η γαμημενη απορια. Ποια ειναι η χειροτερη ομαδα του πρωταθληματος; Ο αρης, η βιαμαρ, ή η αεκ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zündapp
Zündapp


Αριθμός μηνυμάτων : 225

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 12:42 pm

tasoss16 έγραψε:
Υστερα ειναι και το αλλο.. Εχει μια αυρα αυτο το παλικαρι ο Παυλιτο. Ο αλλος ειχε την γκαντεμια ρε γαμωτο. Κατι το αρνητικο σου εβγαζε. Αυτος ειναι και κωλοφαρδος, εχει την ευννοια της τυχης. Αποδειξη; Ο Σαββας εχανε τα παιχνιδια στο 89' και αυτος στο 89' ισοφαριζεται. Εχει αστρο.

Αλλα απο εκει και περα να τελειωνουμε μ αυτο το θεμα. Ειναι πλεον ο προπονητης της ομαδας και οφειλουμε να στηριξουμε. Μας αρεσει δεν μας αρεσει αυτος ειναι. Μ'αυτον θα σωθει η ομαδα. Οκ εκανε μια παπαρια, παρατησε την ομαδα για τον γαυρο του βορρα, αλλα δεν ειχαμε και τη σχεση που ειχε ο μπαγεβιτς με την αεκ.

Αντε να παει στο διαολο και να ξεκολησουμε επιτελους απο αυτο το πραγμα. Δεν οφελει πουθενα να συνεχιζεται, ειναι ανουσιο.

Τωρα οσον αφορα το game τα ειπε ολα ο μουστακιας. Πηραμε λεει εναν βαθμο που θα αποδειχθει χρυσαφι και υπερπολυτιμος στο μελλον. Αντε και καλες ρακες αγορι μου.

ΠΑμε για αεκ τωρα. Να μου λυθει κι αυτη η γαμημενη απορια. Ποια ειναι η χειροτερη ομαδα του πρωταθληματος; Ο αρης, η βιαμαρ, ή η αεκ;

Γαύρος του Βορρά... τεράστια κουβέντα, αλλά είναι αλήθεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 1:25 pm

Την προσωπική μου γνώμη εξεφρασα, όπως μου ζητήθηκε.

Δεν αντιλεγω, σεβαστες οι απόψεις σας, σεβαστή και η ψήφος σας.

Ετσι κι αλλιώς δεν τίθεται κάποιο θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 1:25 pm


Στην Αστρονομία, η μετάπτωση μιας ποδοσφαιρικης ομαδας προέρχεται από τη βαρύτητα και είναι η αργή και συνεχής αλλαγή κατεύθυνσης του άξονά περιστροφής της. Στη Γη η μετάπτωση του προπονητη της σημαίνει την διαρκή μετακίνηση της κατεύθυνσής του κυκλικά έτσι ώστε σε 26.000 έτη να συμπληρώνεται μια πλήρης περιφορά. [1][2] Η Γη παράλληλα με την μετάπτωσή της, εκτελεί και μια κίνηση κλόνισης. Συνήθως με την έννοια "μετάπτωση του άξονα" εννοούμε μόνο την κυκλική κίνηση της μετάπτωσης χωρίς την κλόνιση. Η μεταπτωτική κίνηση της Γης ονομάστηκε για ιστορικούς λόγους μετάπτωση των ισημεριών γιατί το σημείο της εαρινής και της φθινοπωρινής ισημερίας κινούνται δυτικά κατά μήκος της εκλειπτικής σχετικά με σταθερά άστρα στον ουράνιο θόλο και μάλιστα αντίθετα από την τροχιά του Ήλιου κατά μήκος της εκλειπτικής. Ο αρχαίος Έλληνας Αστρονόμος Ίππαρχος ο Ρόδιος (190 - 120 π.Χ.) ήταν αυτός που ανακάλυψε την μετάπτωση των Ισημεριών.


Ο κύκλος που διαγράφει ο άξονας της Γης στον ουράνιο Θόλο. Το έτος 2000 πολικός Αστέρας είναι ο α της Μικρής Άρκτου, το έτος 14.000 πολικός Αστέρας θα είναι ο Βέγας (α της Λύρας).
Με την βελτίωση της δυνατότητας των επιστημόνων να υπολογίζουν τις βαρυτικές δυνάμεις μεταξύ των πλανητών, το πρώτο μισό του 19ου αιώνα, έγινε δεκτό ότι η ίδια η εκλειπτική κινούταν λιγάκι, κάτι που ονομάστηκε πλανητική μετάπτωτική κίνηση (το 1863), το κυρίαρχο τμήμα της ονομάστηκε Ηλιοσεληνιακή μετάπτωση(lunisolar precession),[3] Ο συνδυασμός των δυο ονομάστηκε γενική μεταπτωτική κίνηση της Γης αντί της μετάπτωσης των ισημεριών. Η Ηλιοσεληνιακή μετάπτωση προκαλείται από τις συνδυασμένες βαρυτικές δυνάμεις της Γης και του Ήλιου πάνω στο πεπλατυσμένο τμήμα της Γης που βρίσκεται στον Ισημερινό της. Η πλανητική μεταπτωτική κίνηση της Γης προκαλείται από την μικρή διαφορά στην γωνία που σχηματίζουν οι βαρυτικές δυνάμεις των άλλων πλανητών επί της Γης και επί του επιπέδου κίνησής της (εκλειπτική) με αποτέλεσμα την μικρή μετακίνηση του επιπέδου της εκλειπτικής. Η Ηλιοσεληνιακή μετάπτωση είναι περίπου 500 φορές μεγαλύτερη από την πλανητική. Εκτός του Ήλιου και της Σελήνης, οι άλλοι πλανήτες προκαλούν μια μικρή κίνηση στον άξονα της Γης. Γι' αυτό τον λόγο η Διεθνής Αστρονομική Ένωση πρότεινε να μετονομαστεί η γενική μεταπτωτική κίνηση σε μετάπτωση του ισημερινού (precession of the equator) και η μικρή συνιστώσα που οφείλεται στους πλανήτες να μετονομαστεί σε μετάπτωση της εκλειπτικής (precession of the ecliptic). Παρόλα ταύτα η συνδυασμένη μετάπτωση ονομάζεται ακόμη: Γενική μετάπτωση.[4]




......ειναι η τελευταια αναλυση - παρατηρηση που εκανε η NASA για το θεμα Παντελιδης VS Δερμιτζακης....................τα συμπερασματα δεν ειναι τελικα.....θα ακολουθησουν και αλλες ανακοινωσεις.......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 1:27 pm

centipede_2_ έγραψε:
Το θέμα το δικό μου με τον συγκεκριμένο άνθρωπο, δεν έχει να κάνει με την δουλεια του στο αγωνιστικό κομμάτι.Εκει θα κριθεί σε βάθος χρόνου, αν ειναι επιτυχημένος ή μη όπως γίνεται με όλους τους επαγγελματίες.Ουτε το προηγούμενο έργο του μπορω να κρίνω, καθώς σε ανταγωνιστικό επίπεδο, και κυρίως στις δυο μεγάλες κατηγορίες ο Δερμιτζακης δεν έχει δουλέψει πουθενά για παραπάνω απο 7 μήνες.
Απο την άλλη δεν είμαι ούτε Παντελιδικος, για να μην παρεξηγουμαι.
Απλώς, αν ήταν να φύγει ο Σάββας για να ρθει κάποιος προπονητής επαγγελματίας ορθώς θα γινόταν η αλλαγή.Το να φύγει όμως ο Σάββας και να ρθει ο Παύλος ειναι αστείο.Προσωπικα πιστεύω οτι ετσι και αλλιώς τα αποτελέσματα θα έρχονταν.
Βαιρουα έχεις και έχουν Σουναδες και Αρκούδες.Παπαδοπουλο έχεις και έχουν Αγριτες και Ονουατσιδες.
Μουναφο, Κασττσελαν έχεις, και έχουν Οικονομοπουλους, Τζιμοπουλους και Κατσικοκερηδες και Παπαζογλους.
Να θες να πέσεις, ειναι πολυ δύσκολο.
Ορθώς έφυγε ο Σάββας, η ομάδα χρειαζόταν ψυχολογία.Η οποία ψυχολογία θα άλλαζε ακόμη και αν ερχόταν ο ....Φυντανης με δεύτερο τον Τζαφερ.
Ομως, προσωπικά σκέφτομαι διαφορετικά απο την διοίκηση.
Οι μεγαλομέτοχοι ειναι επιχειρηματιες, βάλανε το ωραίο τους το χρήμα, να βοηθήσουν την ομάδα.
Για μένα καλώς η κακώς υπάρχει και το συναίσθημα.
Και τις λίγες φορές που λέω, έλα ξεκολλα, ο Παύλος πήρε βαθμούς στα καπακια σκέφτομαι....´ Θα το χτυπήσει το ματς με τον παοκ; Και αν το χάσει;Και κεί μόκο και ασυλία; ´ ´ ο Σάββας βαζελος ήταν αλλα το ρίξε το παστελι στον καρνεζη. ´
Γιατί φοβήθηκε και ΠΟΙΟΥΣ αντιπάλους στο ματς στην ξανθη μετα το 79;
Γιατί στα ματς με Ατρομητο,αστέρα και Οφη μετα το γκολ παίξαμε αντιποδοσφαιρο λες και μας πίεζε ο μεσσι, ο εσσιεν και ο αζαρντ;
Δεν είδα όμως όλους που κραζανε τον προηγούμενο προπονητη να αναφέρουν τίποτα.
Γιατί δήλωσε οπαδος;Πρόβλημα του οι αντιδράσεις.Γιατι σε ερώτηση για τον κόσμο αναφέρεται σε ανώνυμα και πληρωμένα σάιτ αθηνοκεντρικα, όπως είπε, αλλα εμμέσως πλην σαφώς μας εξισώνει, αλλιώς δεν θα το ανέφερε καν.
Καλώς ήρθε στην ομάδα, αλλα προσωπικά δεν πρόκειται να τον χειροκροτησω ΠΟΤΕ.
Γιατι δεν είμαι μεγαλομέτοχος αλλα οπαδος.
Γιατί η σχέση μας με την ΠΑΕ θα πρέπει να ειναι παράλληλη και οχι ΤΕΜΝΟΥΣΑ.
Αν θελουμε κάποτε να κάνουμε κάτι καλό και οπαδικα.
Γιατί και Δ εθνική να πεσω, εγω πάλι δίπλα στην ομάδα θα είμαι.
Γιατί όταν με το καλό θα ξαναφυγει, για μένα θα ειναι μια πολυ ευχάριστη μέρα.
Ως τότε ας παίρνει βαθμούς και ας εκτιθομεθα, δεν τρέχει κάτι.
Σε μερικούς που δεν ξεχνάνε έχει εκτεθεί ο ίδιος ηδη μια φορά.Ας εκτεθουμε και μερικοί απο εμάς μια και θα μαστε πατσι.
Τουλάχιστον θα χουμε τα @@ να πούμε ξέρεις εκτεθηκαμε με τον Παύλο, αλλα τουλάχιστον γράφαμε τις δικές μας μαλακιες όπως τις έβγαζε η κουτρα μας, και δεν μας τις υπαγορευαν άλλοι όπως κάνουν 2-3 συγκεκριμένοι.
Και η αντίθετη άποψη ειναι καθολα σεβαστή όταν δεν ειναι υποκινουμενη.
Σημειώνω, οτι δεν είμαι και δεν γίνεται να γίνω αντικειμενικός με αυτόν, αλλα τουλάχιστον καχυποπτος.
Είπαμε,πανω απο ολα το καλό του ΠΑΝΘΡΑΞ.

Συμφωνώ με centi μέχρι και στις τελείες.

Και αν ήθελα να το προχωρήσω λίγο, θα έλεγα το εξής:

Έχεις μια γυναίκα. Κούκλα, όμορφη, νοικοκυρά, χρυσοχέρα. Στο σπίτι όλα δουλεύουν ρολόι. Το φαγητό στην ώρα του, τα πάντα πλυμένα, καθαρά, τα παιδιά διαβασμένα, ταϊσμένα. Κάποια στιγμή, όμως, η γυναίκα αυτή πάει και σου πηδιέται με άλλον, ενώ σε έχει διαβεβαιώσει ότι δεν θα το έκανε ποτέ.

Αν την δεχτείς πίσω "για το καλό του σπιτιού σου", ότι και να κάνεις, θα είσαι μαλάκας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 1:36 pm



...γι αυτο ακριβως σας εγραψα,πως θα ακολουθησουν κι αλλες ανακοινωσεις ....το θεμα μας,ξεπερναει και την ανευρεση του σωματιδιου του Θεου............... clown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 2:06 pm

Eκει που νομιζω το θεμα θα κλεισει οριστικα,ειναι στον αγωνα με τον ....γαυρο
του βορρα.Αν τον κερδισει,θα χουμε την τελικη εξιλεωση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 3:19 pm

Κοιταξτε να δειτε...δεν κωλοτριβεται κανενας απο μας που δεν τον παμε...εσεις η μαλλον καποιοι προσπαθειτε καθε εβδομαδα να μας "ντοπαρετε" για να πουμε κατι και να βγαλουμε μαχαιρια...κραταμε ολοι την αποψη μας για τον παυλακο και μακαρι η ομαδα να παει ψηλα.

Και στο φιναλε λεμε την αποψη μας σαν οπαδοι δεν την λεμε ουτε σαν κολλητοι προεδρου,ουτε σαν κολλητου του μικροτερου προεδρου,ουτε τιποτα.

Παντελονατα λογια και ας βγουμε και μ@λ@κες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 3:22 pm

Δεν ειμαι κανενος προβατακι να αλλαξω γνωμη μεσα σε 3 εβδομαδες...αυτα για αλλους.

Αμα ειναι την αλλη εβδομαδα να γινουμε ολυμπιακος επειδη θα παρει το ντερμπυ.

Αιντε να αλλαζουμε λιγο χαπια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 3:57 pm

Καλοδεχούμενη η κριτική και η προσωπική στάση και ο
χαβαλες γύρω απο το θέμα.
Αλλά να μην βγάζουμε κι απο τη μύγα ξυγκι.....
....να γκρινιάζουμε ακόμα και στις αλλαγές τραυματισμενων ή
ή τεζαρισμενων.....
Κάλμα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:02 pm

όχι μόνο χάπια ... αλλά και σιρόπια

σε λίγο θα μας τον κάνουν και θεό αλάνθαστο ...... άνθρωτος έιναι ρε .... θα κάνει και λάθη ...... αλλά οι όψιμοι υποστηρικτές του δεν πρόκειται να τα παραδεχτούν ποτέ τίποτα ..... εκεί Παυλακο-φρουροί ..... χταποδοφρουροί ..... μεθαυριανιστές
..... αλήθεια όταν περνάει ο λεγάμενος από την κερκίδα γιατί δεν χειροκροτάνε ?

ΥΓ .... Τι σκατά θα φάνε όμως όταν γυρίσει ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ...... ζω γι αυτή τη μέρα.!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:05 pm

Συμφωνώ απόλυτα, αυτο ειναι και το ωραίο, οι διαφορετικές απόψεις.
Αν λέγαμε όλοι τα ίδια, κάτι δεν θα πήγαινε καλα.
Απλά διαχωριζω το υποκινουμενο με το υπαγορευμενο.
Τον οπαδο απο τον δημοσιοσχετιστα.
Εγω απο το τελευταίο δεν θα γίνω, γιατί και δεν αποσκοπω σε κάτι και πολλα αλλα που δεν ειναι της παρούσης.
Οπως είπα εγω εκει θα είμαι.

Εφυγε ο Βασιλακακης απο την Καβάλα.
Το νου σας Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 88161 Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 65135 Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 65135 lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:08 pm

Μπράβο ρε wild.
Βρηκες την λέξη για ορισμένους.

Παυλακοφρουροι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:09 pm


.....μπρε Αγριε.....μηπως ξηγηθηκες "προστυχο" καπνο ?...........πολυ στην τσιλια σε θωρω.......................

....πραγματικα στιγμες στιγμες,δαιμονιζεσαι...................αν ειναι δυνατον να υπαρχει θεμα μεταξυ μας,για το ποιος καθεται στον παγκο....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:17 pm

καποιος πηγε κι ειπε κι ελεγε οτι πρωην δικος μας μιλαει με ξανθη.

πω πω κοιτα να δεις που η θεωρια του νονου μου περι της γης και της ελλειπτικης της τροχιας θα βγει στο ποδοσφαιρο της περιφερειας μας.

προσωπικα δηλωνω πανθρακοφρουρος, ουτε σαββαφρουρος ουτε παυλακοφρουρος, ουτε βασιλακοφρουρος.

ΥΓ και λατρης ληγμενων παντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:23 pm

gringababy έγραψε:

Έχεις μια γυναίκα. Κούκλα, όμορφη, νοικοκυρά, χρυσοχέρα. Στο σπίτι όλα δουλεύουν ρολόι. Το φαγητό στην ώρα του, τα πάντα πλυμένα, καθαρά, τα παιδιά διαβασμένα, ταϊσμένα. Κάποια στιγμή, όμως, η γυναίκα αυτή πάει και σου πηδιέται με άλλον, ενώ σε έχει διαβεβαιώσει ότι δεν θα το έκανε ποτέ.

Αν την δεχτείς πίσω "για το καλό του σπιτιού σου", ότι και να κάνεις, θα είσαι μαλάκας.



ρε τον κερατουκλη rendeer rendeer rendeer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:26 pm


......εγω παντως δηλωνω... ανερυθριαστα, Προεδρικη φρουρα !............. Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 216575
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:34 pm



....
Έχεις μια γυναίκα. Κούκλα, όμορφη, νοικοκυρά, χρυσοχέρα. Στο σπίτι όλα δουλεύουν ρολόι. Το φαγητό στην ώρα του, τα πάντα πλυμένα, καθαρά, τα παιδιά διαβασμένα, ταϊσμένα. Κάποια στιγμή, όμως, η γυναίκα αυτή πάει και σου πηδιέται με άλλον, ενώ σε έχει διαβεβαιώσει ότι δεν θα το έκανε ποτέ.

Αν την δεχτείς πίσω "για το καλό του σπιτιού σου", ότι και να κάνεις, θα είσαι μαλάκας.

....gringalady said................


.......................και πως να μην σου πηδηχτει ρε Κατερινα η λεγαμενη ?......μαγειριο,πλυντηριο,σιδερωτηριο,εκπαιδευση και διατροφη ανηλικων ,ολα η μανταμ..................τι να τον κανει τον κοπριτη ?.....για μπουγα ?...και βεβαιως θα του πηδηχτει...και πολυ μαλακας θα ειναι,αν δεν την δεχτει πισω.........που θα βρει τετοιο μποστανι ? ..........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wild rose
wild rose


Αριθμός μηνυμάτων : 1159

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 4:42 pm

πριν γεννηθεί ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ήμουν ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ όπως και μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού εδώ μέσα

η έστω και μικρή ιστορία της ομάδας είναι κειμήλιο για αρκετούς μας εδώ μέσα .....ιστορία που την κουβαλάμε στο DNA .... και την προασπιζόμαστε

Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ήταν ο προπονητής μας που έκτισε μια ομάδα από το μηδέν ... πήρε την μισή ομάδα των Τρικάλων και έδωσε ελληνικό χρώμα και στυλ, σε μια ομάδα μισθοφόρων μεχρι τότε ..... να 'ναι καλά όπου κι αν είναι ..... θα είναι πάντα στην καρδιά μου ... κι αν ξαναγυρίσει έχω το δικαίωμα να το πανηγυρίσω

ΥΓ .... ουδείς αχαριστότερος των ευεργετηθέντων ....... αυτό δεν ισχύει για μενα

ΥΓ ... ο λεγάμενος πήρε έτοιμη δουλεμένη ομάδα από τον ΜΑΣΤΟΡΑ ..... τον περιμένω στο ματς με τον Μπαοκ που κοντεύει .... και στην μεταγραφική ..... ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΩ γι αυτόν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 5:35 pm

[quote="gerolykos"]καποιος πηγε κι ειπε κι ελεγε οτι πρωην δικος μας μιλαει με ξανθη.

πω πω κοιτα να δεις που η θεωρια του νονου μου περι της γης και της ελλειπτικης της τροχιας θα βγει στο ποδοσφαιρο της περιφερειας μας


Κοφτε την πλάκα.....αν είναι αυτό που φαντάζομαι,
τυφλα να χει η ανακαλυψη του σωματιδιου Higgs....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 6:58 pm

cappo έγραψε:


....
Έχεις μια γυναίκα. Κούκλα, όμορφη, νοικοκυρά, χρυσοχέρα. Στο σπίτι όλα δουλεύουν ρολόι. Το φαγητό στην ώρα του, τα πάντα πλυμένα, καθαρά, τα παιδιά διαβασμένα, ταϊσμένα. Κάποια στιγμή, όμως, η γυναίκα αυτή πάει και σου πηδιέται με άλλον, ενώ σε έχει διαβεβαιώσει ότι δεν θα το έκανε ποτέ.

Αν την δεχτείς πίσω "για το καλό του σπιτιού σου", ότι και να κάνεις, θα είσαι μαλάκας.

....gringalady said................


.......................και πως να μην σου πηδηχτει ρε Κατερινα η λεγαμενη ?......μαγειριο,πλυντηριο,σιδερωτηριο,εκπαιδευση και διατροφη ανηλικων ,ολα η μανταμ..................τι να τον κανει τον κοπριτη ?.....για μπουγα ?...και βεβαιως θα του πηδηχτει...και πολυ μαλακας θα ειναι,αν δεν την δεχτει πισω.........που θα βρει τετοιο μποστανι ? ..........................

εγω λογικα αν ημουν στη θεση της συζυγου θα τον χωριζα πρωτη . τετοιες γυναικες μονο στο ''μεινε κοντα μου αγαπημενη'' τις εβρισκες παλια. τωρα ουτε στα αστεριξ.εξ αλλου ποτε δεν ειμασταν με τους ''κεραταδες'' . ετσι δεν ειναι νονε μου ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Οφη-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» Πανθρακικός
»  Πανθρακικος - A.O.ξ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΚ
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Οφη
» Αεκ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SuperLeague 2012-13-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις