Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 5:20 pm

ko69 έγραψε:
αντε να γινει και ο γιουκοσλαβος βοηθος και μετα ολοι μαζι στο καλο..............

Είναι και αυτο...

Θελουμε λέει να αξιοποιήσουμε τον Ζοραν...

Ανοίξτε του ένα μπουγατσατζιδικο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 5:20 pm

ko69 έγραψε:
αντε να γινει και ο γιουκοσλαβος βοηθος και μετα ολοι μαζι στο καλο..............

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 5:31 pm


......Κατερινα,οταν λες πως ειμαι ετοιμος να φυγω,πρεπει και να το εννοεις....αλλιως μην το λες.......................κανε τουμπεκα η πες κατι αλλο......................


......δεν θελω να συνεχισω αλλο για τον Σαββα............προσωπικα,εχω να θυμαμαι ωραιες στιγμες απο την παρτυ του και ετσι θελω να τις κρατησω.........και δεν θα εβαζα ποτε στην ζυγαρια τον Σαββα με το Ζαγαροσκυλο....θα αδικουσα και τον Σαββα και την ζυγαρια........................

......οσα και να πουμε,η ομαδα πρεπει να ανεβει.....και ψυχολογικα και βαθμολογικα......ειμαι καχυποπτος με το Ζαγοροσκυλο,οσο δεν παιρνει.......αν τα καταφερει,θα τον χειροκροτησω.........χλιαρα μεν,αλλα θα ειναι χειροκροτημα..........σε καποιο υποθετικο ερωτημα,αν τον πιστευω,θα σου ελεγα με ευκολια οχι...........μακαρι ομως να τα καταφερει,για το καλο και μονο του Πανθρακικου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 5:50 pm

Ο Σάββας Παντελίδης, αποκλειστικά μέσω του paratiritis-sports, αποχαιρετά και ευχαριστεί την οικογένεια του Πανθρακικού.

Αναλυτικά η γραπτή δήλωση του Σάββα Παντελίδη στο paratiritis-sports:

«Μετά από τη συνάντηση που είχαμε σήμερα με τον Μεγαλομέτοχο και τον πρόεδρο της ομάδας αποφασίστηκε να λυθεί η συνεργασία μας με την ΠΑΕ Πανθρακικός.

Ήταν μία συνεργασία που μόνο καλό μου έκανε αυτούς τους 19 μήνες, που ήμουν στην τεχνική ηγεσία της ομάδας. Με τη λήξη της συνεργασίας αυτής θα ήθελα να τους ευχαριστήσω όλους θερμά. Από τον κύριο Σαββάκη, που ήταν ο πρώτος που επικοινώνησε μαζί μου, τους κυρίους Καραολάνη και Τζελέπη, για όσα μου προσέφεραν, αλλά και όλους όσους συνεργάστηκαν μαζί μου αυτό το χρονικό διάστημα, από τους συνεργάτες μου στα γραφεία της ομάδας , τους ποδοσφαιριστές μέχρι και τους ανθρώπους που φροντίζουν τα γήπεδα.

Η οικογένεια του Πανθρακικού με «μεγάλωσε» προπονητικά και την ευχαριστώ για τη συμβολή της στην εξέλιξη της καριέρας μου.

Κλείνοντας, θα ήθελα να πως ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους φιλάθλους και ιδιαίτερα στους ULTRAS για τη συμπαράστασή τους όλο αυτό το διάστημα. Θεωρώ πως είναι «παράσημο» για έναν προπονητή, ακόμα και σε ήττα της ομάδας του, όπως συνέβη το Σάββατο στον αγώνα με τον Πανιώνιο, να ακούει ρυθμικά το όνομά του από την εξέδρα.

Δεν είμαι από τους ανθρώπους που ξεχνούν εύκολα. Σας ευχαριστώ όλους…»

http://www.paratiritis-sports.gr/panthrakikos/i-apohairetistiria-dilosi-toy-savva-pantelidi-apokleistika-sto-paratiritis-sports.html#main-content
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 5:59 pm



...ε ντε λα μαγκε ντε Βοτανικ..........τωρα μαλιστα........
.......ΚΥΡΙΟΣ !!!.................ετσι πρεπει................να αποχωρησει οπως ακριβως ηρθε...

.....ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΞΕΧΝΑΜΕ ΣΑΒΒΑ...........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 6:10 pm

Ο Σάββας ήταν όταν ήρθε ήταν εναλλακτική λύση νο 3 να σωθεί η χρονιά που ο στόχος της επανόδου είχε πάει κατά διαόλου και μπροστά μας είχαμε το κίνδυνο του υποβιβασμού πλέον με τους τελευταίους αγώνες που είχαν μείνει, δεν ξέρω πόσοι θυμάστε από εδώ μέσα όταν μάθαμε για την πρόσληψη του Σάββα, είμασταν στην λέσχη και είχαμε καλεσμένους τα ΤΕΠ όπου οι επιτελικοί μας το ανακοίνωσαν ανεπίσημα.
Προβληματιστήκαμε και εμείς από ότι θυμάμαι αλλά τελικά μας έβγαλε όλους ασπροπρόσωπους. Ο Σάββας μάλλον ήταν μεταβατικός για αυτούς που τελικά τους βγήκε, αλλά τον είχαν συνέχεια στην μπούκα και με κάθε μικρο στραβοπάτημα τον ετοίμαζαν το απολυτήριο του υπήρξε και ένα περιστατικό στην Βέροια πέρυσι όταν χάσαμε 1-0 που το είδα με τα ίδια μου τα μάτια.
Τον Σάββα δεν μπορώ να τον κρίνω σαν προπονητή γιατί δεν είμαι άξιος και ικανός να το κάνω αυτό άλλωστε τα αποτελέσματα της ομάδας από την αρχή έως τώρα φαίνονται.
Εκεί που θα πω την γνώμη μου είναι ότι στις δημόσιες σχέσεις του με τα ΜΜΕ και την κερκίδα μας τον βάζω άριστα, ίσως και αυτός να είναι ο λόγος που μιλάνε με καλά λόγια και συναισθηματικά φορτισμένοι εδώ μέσα μερικοί.

Ο Σάββας ήταν ο άνθρωπος της διπλανής πόρτας που τον έβλεπες παντού που δεν μασούσε, που πονούσε την ομάδα και δεν ήταν μόνο στην προπόνηση και τον αγώνα αλλά τον ένοιαζε τι κάνουν και μετά οι παίκτες κάνοντας "περιπολία" αργά το βράδυ στην πόλη μήπως και κάποιος νυχτοπερπατάει αυτά τα απλά και πολλά άλλα έκανε ο πόντιος όπως συχνά έλεγε ότι ήταν και κέρδισε την συμπάθεια και την εκτίμηση μας.

Καλή σου συνέχεια Σάββα θα σε έχουμε πάντα στις καρδιές μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
tasoss16
tasoss16


Αριθμός μηνυμάτων : 225

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 7:32 pm

Τί εγινε; Ηρθε ο Παυλαρας; Ενα ασμα μου ρχεται στο μυαλο:

Με τον Παυλο μες'τον σταυλο......Μια αγαπη κι ενα δακρυ.....

Μαλιστα κυριοι, μια αγαπη κι ενα δακρυ.... Καλα ρε, που τον θυμηθηκαν αυτον; Τελειωσε το επιδομα ανεργιας και τον φωναξαν να δουλεψει; Γιατι εκει στον ΟΑΕΔ που ηταν δεν εβρισκε ομαδα με τιποτε. Με βυσμα ερχεται σιγουρα. Ή μηπως ειναι ο πιο φτηνος απ'ολους; Ή μηπως θεωρουν εκει στην ομαδα οτι η κατηγορια ειναι σωμενη και οποιος και να ερχοταν θα την εσωζε ανετα την ομαδα; Αμα ηταν ετσι να καντε τον ζοραν πρωτο προπονητη να γλυτωναμε και τα λεφτα που θα μας παρει ο κυρ Παυλος.

Εδω χρειαζεσαι προπονητη και οχι τον Παυλιτο. Ξεχναω που τον φεραμε απο τον Διαγορα, εκανε το οποιο ονομα εκανε σε μια πεσμενη ομαδα και μετα εφυγε τρεχοντας στον παοκ και μαλιστα δυο φορες εγινε αυτο. την πρωτη δεν πηγε και την δευτερη μας ελεγε οτι πρεπει να κοιταξει την καριερα του και παρακαλαγε να τον αφησουμε να παει. Ασε που ο παοκ μαλλον τα χρωσταει ακομη τα φραγκα και απο αυτον και τον Σακελλαριου.

Χαθηκε ο Τεννες κυριοι; Λεω εγω τωρα. Ή μηπως ηταν ακριβος; Αλλα αναθεμα με, Super League ημαστε, δεν αξιζει αυτη η ομαδα εναν προπονητη της προκοπης ρε γαμωτο; Το αλφα και το ωμεγα σε μια ομαδα ειναι ο κοουτς. Τρομαξαμε να βρουμε επιθετικο της κλασης του Παπαδοπουλου και αντι να εχουμε καποιον προπονητη που να κανει την διαφορα, εμεις παιρνουμε τον Πωλ.

Μακαρι να κανω λαθος και να μας βγει ο Δερμι, αλλα εγω τον φοβαμαι αυτον. Κατι δεν μου καθεται καλα. Δεν μπορω να φανταστω, να ειναι τετοιο μπουρδελο η κατηγορια και εμεις να κινδυνευουμε. Και δεν ειναι μονο αυτο. Ερχεται και σε δυσκολα ματσακια. Εκτος με Ατρομητο και εντος με Τριπολη. Φωτια θα ειναι αυτα και δεν ξερω ποσο μπορει να βοηθησει στην αλλαγη ψυχολογιας αμα κανεις δυο ηττες απο αυτες τις ομαδες. Ισως, λεω ισως, το timing να ηταν και λαθος.

Οπως και να χει εδω θα ειμαστε και θα δουμε τι θα γινει. Μακαρι να τα παει καλα και να μας φυγει το αγχος και η γκαντεμια που μας κυνηγαει απο την αρχη, λες και εχουμε καμμια καταρα πανω μας. Αντε να δουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 7:34 pm

Παλικάρια και κοπέλες ...............
Δεν θέλω να γράψω πολλά ..........
γιατί όταν υπάρχει φόρτιση και έντονα συναισθήματα,
ιδιαίτερα θυμού ....... προσπαθώ να μετράω τα λόγια μου .....

Αυτό όμως που θα γράψω είναι ότι ο Σάββας Παντελίδης .........
είναι ο μεγαλύτερος ΜΑΓΚΑΣ που πέρασε από την Κομοτηνή ........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 7:36 pm

Έφυγε ο Κύριος ..................
και ήρθε ο κωλοΤούμπας
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 497375
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 8:00 pm

Και για όσους δεν θυμούνται ας διαβάσουν το παρακάτω άρθρο με το τι είχε γίνει όταν τον ήθελε ο Πηλαδάκης στην Λάρισα αλλά πήρε πόδι τους οπαδούς της ΑΕΛ.


"Ναυάγησε" η περίπτωση Δερμιτζάκη
Αλλαγή πλεύσης στο θέμα της τεχνικής ηγεσίας έκανε η ΑΕΛ, η οποία δεν προχώρησε τη διαδικασία της πρόσληψης του Παύλου Δερμιτζάκη.
Η λαρισινή ΠΑΕ προσδοκούσε να φέρει τη συσπείρωση της ομάδας εν όψει της δύσκολης συνέχειας αλλά το τελευταίο 24ώρο οι εξελίξεις έδειξαν ότι η συσπείρωση δεν πρόκειται να επιτευχθεί με τον Έλληνα τεχνικό.

Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός ότι κατά την παραμονή του Παύλου Δερμιτζάκη στην θεσσαλική πόλη και συγκεκριμένα το βράδυ, υπήρξε παρουσία φιλάθλων της ΑΕΛ στο ξενοδοχείο όπου διέμεινε ο πρώην προπονητής του ΠΑΟΚ και του Πανθρακικού. Μάλιστα μία αντιπροσωπεία οργανωμένων οπαδών του παρέδωσε μια επιστολή, το γενικό νόημα της οποίας έλεγε ότι οι τελευταίοι δεν επιθυμούν την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας από εκείνον. Όλα αυτά είχαν ως αποτέλεσμα να μην ολοκληρωθεί η καταρχήν συμφωνία μεταξύ των δύο πλευρών.

Με βάση τα μέχρι τώρα δεδομένα, οι "βυσσινί" θα έχουν στον πάγκο τους τον Κώστα Κατσάρα για το ματς με τον ΠΑΟΚ, ενώ πολλά περισσότερα θα γίνουν γνωστά κατά τη διάρκεια της ημέρας.

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/article1075713.ece
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 8:50 pm

Εγώ δεν θυμάμαι άλλον προπονητή που να έφυγε από την ομάδα και να ξεσήκωσε τόσες αντιδράσεις (θετικές) από τον κόσμο.
Δεν ξέρω αν ήταν καλός προπονητής (μάλλον δεν είμαι ικανός να τον κρίνω) αλλα το μόνο που ξέρω σίγουρα είναι ότι είναι πολύ μεγάλος μάγκας και πολύς για εμάς.
Εμάς μας αξίζει το ζαγοροσκυλο και πολύ μας είναι.
Εμείς σε κριναμε πέρσι μάστορα που ανελαβες το καφενείο και μας πηγές τραίνο....
Οτι και να έγινε φέτος δυστυχώς για κάποιους έχεις ηδη κριθεί από πέρσι.
Και το αποτέλεσμα κρίνεται απόλυτα επιτυχημένο.
Καλή συνέχεια εγώ λυπάμαι παρά πολύ που φεύγεις πραγματικά σε βαθμό μίσους.

Οσο για τον Ζοραν ήθελα να μάθω σε τι φταίει το παλικάρι ???
Σε ποιον κάνει κακό και μιλάτε έτσι?
Ξέρετε κανέναν εδώ στην πόλη μας που να ξέρει καλύτερα από αυτόν την μπάλα???
Και επειδή τον γνωρίζω προσωπικά σας πληροφορώ ότι είναι και πολύ καλό παιδί..

Καλή συνέχεια στην ομάδα μας
Και σαββα ένα πράγμα να ξέρεις αν διαβάζεις εδώ μέσα
´´εκανες πολύ Κοσμο στεναχωρημενό´´ να το έχεις βάρος στην συνείδηση σου........
Ελπίζω να τα ξαναπούμε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 9:18 pm

Αν ο πανίβλακας έρχεται για να "αξιοποιηθεί" ο Ζόραν, τότε -κατά τη γνώμη μου- κάνει κακό στην ομάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ko69


Αριθμός μηνυμάτων : 172

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 9:46 pm

φιλε greenbull εαν εβλεπες την φατσα του μετα την νικη με τον παο θα καταλαβαινες το γιατι. με το παιξτε την μπαλιτσα που ξερεται δεν γινεσαι προπονητης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 10:01 pm

..............υπερβαλεις και το ξερεις.............δεν υπαρχει περιπτωση ο Ζοραν,να εχει μουτρα,γιατι κερδισε ο Πανθρακικος...............κι εμεις τον ξερουμε...και καλα μαλιστα.......δεν ειναι ο Ζοραν του τυπου, 11 αυτοι,11 κι εμεις.........................



...μην τρελαθουμε κι ολας..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 10:21 pm

....φανταζεστε το Ζαγοροσκυλο,πρωτη μπουκα στο ΔΑΚ σε δυο εβδομαδες ?........

......εχει να φαει μια κρυαδα,απο εδω μεχρι το το μαρμαραδικο της οικογενειας......

...........και επειδη η μπαλα ειναι πουτανα(να μην το ξεχναμε αυτο......) αν παρει το παιγνιον με την Τροπολιτσα(λεμε τωρα......) σιγα σιγα θα παθαινουμε κενα μνημης.....αν δε,παρει και το ντερμπακιον με τους διπλανους της Βιαμαρ(ξαναλεμε τωρα.....) τι θα παιξει τοτε Κατερινα ?.......................δεν θα ειναι ο δικος μας ο Πανθρακικος ?....θα ειναι αλλος ?.................αν χρειαστει να απαντησουμε ποσοι Πανθρακικοι υπαρχουν,τι θα πουμε ?.....

.............υποθεσεις κανω ...........που μπορει να μας κατσουν και να χρειαστουν απαντησεις......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
greenbull
greenbull


Αριθμός μηνυμάτων : 178

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 10:27 pm

Κο69 εσύ τι πιστεύεις ότι είναι προτιμότερο να μπει στην Α ομάδα σαν βοηθός και στην συνέχεια σαν πρώτος η να μείνει στα μικρά και να έχει την δουλίτσα του σίγουρη τώρα που μένει μόνιμα Κομοτηνή???
Εγώ πάντως το δεύτερο θα προτιμούσα (ζωντανό παράδειγμα ο νέος που έρχεται...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ 29 Οκτ 2012, 10:31 pm

cappo έγραψε:
....φανταζεστε το Ζαγοροσκυλο,πρωτη μπουκα στο ΔΑΚ σε δυο εβδομαδες ?........

......εχει να φαει μια κρυαδα,απο εδω μεχρι το το μαρμαραδικο της οικογενειας......

...........και επειδη η μπαλα ειναι πουτανα(να μην το ξεχναμε αυτο......) αν παρει το παιγνιον με την Τροπολιτσα(λεμε τωρα......) σιγα σιγα θα παθαινουμε κενα μνημης.....αν δε,παρει και το ντερμπακιον με τους διπλανους της Βιαμαρ(ξαναλεμε τωρα.....) τι θα παιξει τοτε Κατερινα ?.......................δεν θα ειναι ο δικος μας ο Πανθρακικος ?....θα ειναι αλλος ?.................αν χρειαστει να απαντησουμε ποσοι Πανθρακικοι υπαρχουν,τι θα πουμε ?.....

.............υποθεσεις κανω ...........που μπορει να μας κατσουν και να χρειαστουν απαντησεις......

Και να παρακαλάς να μην ξυπνήσουν στραβά τα μπαόκια και τον θελήσουν στον πάγκο... Και αν ξυπνήσουν? Τί θα γίνει μετά Μάκη μου?

Εσύ δηλαδή αισθάνεσαι σιγουριά με τον πανίβλακα, έτσι? Ότι δηλαδή θα την πονέσει την ομάδα...

Άντε καλά...

(πολύ μου την μπαίνεις εσύ σήμερις Razz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 12:20 am

Συγγνωμη centi . Συγγνωμη αντιπροεδρε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toporstinos


Αριθμός μηνυμάτων : 4

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 4:40 am

Καλησπέρα σας. Είμαι από την Τρίπολη και είμαι οπαδός του Αστέρα. Συγγνώμη που... μπλέκομαι στα πόδια σας, όμως έκανα μια αναζήτηση και έπεσα πάνω στο φόρουμ σας.

Καταρχήν να σας πω πως πρόκειται για ένα πολύ καλά στημένο φόρουμ. Έχουμε και εμείς ένα αντίστοιχο για τα νέα της ομάδας μας, όμως δυστυχώς η ανταπόκριση δεν είναι η ίδια.

Θα μπω κατευθείαν στο θέμα. Ο λόγος που με έκανε να γίνω μέλος και να γράψω είναι η διαφαινόμενη συνεργασία του Παύλου Δερμιτζάκη με την ομάδα σας. Να σας διαβεβαιώσω πως ο Πανθρακικός μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής, όπως και ο Σάββας Παντελίδης.

Αναφορικά με τον Παύλο Δερμιτζάκη, ο οποίος όπως γράφατε και νωρίτερα, "έριξε" την Τρίπολη, που φέτος παίζει Ευρώπη, θέλω να σας πω το εξής. Πλην ελαχίστων, στην πόλη μας, άπαντες είναι ευχαριστημένοι από την θητεία Δερμιτζάκη.

Το ότι έπεσε η ομάδα ήταν καθαρά συγκυριακό. Ανέλαβε τελευταία μέρα των μεταγραφών, είχε βρει καμμένη γη από τον αστείο Βαγγέλη Βλάχο και προσπάθησε με παίκτες τύπου Καρέρα και Ουντότζι να κρατήσει την ομάδα. Αστειότητες δηλαδή.

Έχασε παιχνίδια που ήταν καλύτερος και το μοναδικό του πρόβλημα ήταν το γκολ. Αυτό δεν ερχόταν ούτε από τον Παπάζογλου (μοναδικό παίκτη που κατάφερε να πάρει για την επίθεση), ούτε από κάποιον... Ρομπέρτο, ούτε φυσικά από τον τρίτο επιθετικό Ματούσιακ.

Στα καθαρά αγωνιστικά θέματα, είναι πραγματικά απορίας άξιο πως δεν είχε ομάδα για ένα χρόνο. Απ'όσο είμαι σε θέση να ξέρω, είχε προτάσεις όμως ήθελε να είναι ομάδες Σούπερ Λίγκας.

Δεν θα θίξω καθόλου το θέμα του "πουλήματος" για τον ΠΑΟΚ. Είναι ένα θέμα καθαρά δικό σας και δεν έχω καμία δουλειά να σχολιάσω. Αυτό που θα ήθελα να σας συμβουλέψω, είναι να μην προδικάσετε τίποτα.

Είναι μια όχι δύσκολη, αλλά περίεργη στιγμή για την ομάδα σας. Θεωρώ πως υπάρχει ταλέντο και σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν είστε ομάδα για να πέσει. Κάντε την καρδιά σας πέτρα και δώστε του μια ευκαιρία!

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και για το βήμα που μου δώσατε να σας πω αυτά που πιστεύω. Ελπίζω η χρονιά να έχει την ευτυχέστερη κατάληξη για εσάς και ζητώ και πάλι συγγνώμη που... πετάγομαι ανάμεσά σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 9:18 am


.....Αρκαδα,καλως ηρθες απο τα μερη μας....................ειμαστε παντα ανοιχτα και σας περιμενουμε.......................

........δεν το ηξερα πως ειχε και φαν κλαμπ το Ζαγοροσκυλο ......τελος παντων,δεκτη η αποψη σου,αλλα ο καθρεφτης ειναι το γηπεδο...εσυ να ευχαριστας την καλη σου νεραϊδα που σε κρατησε στην κατηγορια και την συγκυρια να εχεις τον Τσιωλη για προπονητη σου................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 9:21 am


.....μας εβγαλε μαλλι,ο αλλος(ενας ειναι ο..αλλος......... Cool ) με τις συγνωμες και τις μετανοιες......................

....ας παει να εξομολογηθει και μετα να κοινωνησει να ησυχασουμε........

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Celt_2_
Celt_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 11:07 am

Φίλε Τριπολιτσιώτη καταρχήν καλώς ήρθες στο οπαδικό μας στέκι..

Με τον Δέρμι υπάρχουν προηγούμενα και δικαιολογήμενα τον κράζουν όλοι..

Απο κει και πέρα θεωρώ πως προέχει η ηρεμία της ομάδας μας και η αγωνιστική της ανάκαμψη..αν θεωρήσουμε πως το ματς στο Περιστέρι είναι δύσκολη περίπτωση για συγκομιδή βαθμών..το ματς στη Κομοτηνή με τον Αστέρα θα είναι τελικός για μας..

Εγώ προσωπικά θέλω να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Παντελίδη για τις χαρές που μας πρόσφερε και για την αγάπη που έδειξε στον ιστορικό σύλλογο μας..Καλή τύχη όπου και αν πάει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

kyr


Αριθμός μηνυμάτων : 23

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 12:14 pm

Με τον Δέρμι υπάρχουν προηγούμενα και δικαιολογήμενα τον κράζουν όλοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ckara


Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 56

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 1:06 pm

Μετά την τελευταία αγωνιστική την περασμένη σεζόν..... δευτέρα βράδυ κιόλοι στημένοι στα ραδιόφωνα (κανονικά οι ντόπιοι, ιντερνετικά οι μετανάστες) για να ακούσουμε την εκπομπή "Πάνθραξ ημών". Γιατί όλοι; καλεσμένος ο Σάββας, μιλάμε για άνοδο και πάλι στη SL.
Όλοι να πλέουν σε πελάγη ευτυχίας, οι περισσότεροι για την άνοδο, ελάχιστοι γιατί η ομάδα δείχνει σταθερότητα: προπονητικό κέντρο, σταθερή τεχνική ηγεσία, σταθερός ο κορμός της ομάδας, τι άλλο να ζητήσει κανείς; Θυμάμαι μια ερώτηση: "Θα γίνεις ο Ferguson της Κομοτηνής;". Γέλια και "διπλωματική" απάντηση: είμαι ακόμα πολύ μικρός.
Όχι Σάββα, ΔΕΝ ήσουν πολύ μικρός. Αντίθετα ήσουν πολύ μεγάλος και γνώριζες, όταν έδινες την απάντηση, πως οι αγάπες και τα λουλούδια κρατάνε όσο κρατάνε κιοι χοροί. Βλέπεις, η διοίκηση δεν έχει το σύνθημα των φιλάθλων: "Πανθρακικός στα εύκολα, Πανθρακικάρα στα δύσκολα" (τουλάχιστον αυτών των ελάχιστων φιλάθλων που αγαπούν τον Πανθρακικό, δε μιλάω για τους άλλους που έρχονται για κατανάλωση σπορίων και επίδειξη). Κιέτσι, μόλις μετά από 2 συνεχόμενες εντός έδρας ήττες (δεν παίζει φυσικά η νίκη με τον ΠΑΟ, η νίκη εκτός έδρας μέσα στη Λειβαδιά, αυτά ξεχνιούνται νωρίς), η σταθερή και επαγγελματική διοίκηση κάνει στροφή 180 μοιρών και .... αποδεικνύει την Ελληνικότητά της.
Για ποια σταθερότητα μιλάμε; αυτή που είχε δείξει ο Δερμιτζάκης όταν υποσχόταν ότι θα πορευτεί με τον Πανθρακικό, πήρε τους παίχτες που ζήτησε, έκανε την προετοιμασία που ήθελε και 1 μόλις εβδομάδα πριν αρχίσει το πρωτάθλημα μας παράτησε στα κρύα του λουτρού για να φύγει για τον ΠΑΟΚ; παίρνοντας μάλιστα και ένα από τα μεγαλύτερα μας όπλα (Σακελλαρίου); την ίδια σταθερότητα δείχνει τώρα ο Τάσος αλλάζοντας προπονητή στις πρώτες δυσκολίες. Κιαν νομίζει ότι μία νίκη ή ισοπαλία μέσα στο Περιστέρι θα τον κάνει ήρωα ή θα σώσει την παρτίδα, ένα πράγμα να γνωρίζει: οι πραγματικοί φίλοι του Πανθρακικού είναι μαζί του σε ΟΠΟΙΑ κατηγορία κιαν παίζει. Στην ιεραρχία δε, πρώτος είναι ο Πανθρακικός και μετά ακολουθούν τα πρόσωπα (πρόεδρος, προπονητής, παίχτες, κτλ), γιατί απλούστατα, αυτά έρχονται και φεύγουν, ενώ η ομάδα μένει. ΑΥΤΗ είναι η σταθερή αξία.

Φιλικά
Χρήστος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

toporstinos


Αριθμός μηνυμάτων : 4

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9 - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι 30 Οκτ 2012, 2:34 pm

Καταρχάς σας ευχαριστώ για την υποδοχή.

Φυσικά και χαίρομαι για την συγκυρία να έχω τον Τσιώλη προπονητή, φυσικά και ευχαριστώ την καλή νεραϊδα, αν και προτιμούσα τότε να είχαμε πέσει και να μην κυκλοφορούμε με καμία στάμπα.

Διαβάζω ξανά να αναφέρετε την ιστορία με τον ΠΑΟΚ. Σας έγραψα και στο πρώτο ποστ, αυτό δεν μπορώ καν να το σχολιάσω. Στη θέση σας πιθανόν να έκανα και να έγραφα χειρότερα.

Συνεχίστε την καλή δουλειά στο μπλογκ παιδιά!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11
Σελίδα 29 από 44Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις