Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι 10 Ιαν 2012, 9:52 pm

centipede_2_ έγραψε:
15 αγωνιστικη εντος...σου θιξαμε το πουλεν σου??

Φυσικά. Κόβω φλέβα για Ασλανίδη

Ασλανίδηηηηη

άσε τον Ψινάκη
κι έλα στο gringάκι! I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 11 Ιαν 2012, 5:51 pm

Τέλος ο Φυντάνης από την Παναχαϊκή

Ο μεγαλομέτοχος της Παναχαϊκής δήλωσε, κατά τη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου, ότι ο έμπειρος τεχνικός αποτελεί παρελθόν για την ομάδα της Πάτρας, παρά τα όσα είπε χθες σε ραδιοφωνικό σταθμό. Τον ίδιο δρόμο πήρε και ο μέχρι πρότινος βοηθός του, κ. Ασπρογέρακας, ενώ αντίθετα παραμένουν οι κ.κ.: Καράτσης και Τάνταρος.

Από εκεί και πέρα, οι Κυβελίδης, Μενδρινός και Φούφουλας θα συνεχίσουν σε άλλη ομάδα την καριέρα τους, ενώ αντίθετα θα παραμείνουν οι: Χλωρός, Πακάλτσης και Ιωάννου
http://www.onsports.gr/Podosfairo/Football-League/item/161308-Telos-o-Fyntanis-apo-tin-Panahaiki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 11 Ιαν 2012, 11:09 pm

Ακουγεται για ηχηρο ονομα απο θεσνικη μερια,δανεικουρα.
Tσουκαλας η Ρομπερ?
αν εχει βαση η φημη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 11 Ιαν 2012, 11:29 pm

ο σουλτα ετοιμαζεται για κιλκις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ 11 Ιαν 2012, 11:34 pm

Για πες ρε Προ....Για το καλοκαιρι εννοεις?
Καποτε επαιζε και στον Κιλκισιακο ο Σουλτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:01 am

λεω εγω .......ΤΩΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:05 am

Και ο Δανιδης παει Καλαμαρια..
Δεν φευγει ο Σουλτα,ειναι υπερπολυτιμος....εκτος κι αν φερουν πισω τον Ορλαντο να γουσταρισουμε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:11 am

ΜΗΔΕΝΑ ΠΡΟ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΜΑΚΑΡΙΖΕ, που λεει και ο Λαο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:22 am

Αμα φυγει θα πιστεψω οτι φταιει ο τροπος που χτυπησε το πεναλτυ με Βυζα Μεγαρων.........

Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Mad Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 12:33 am

αμα (λεμε τωρα) φυγει θα πιστεψω ότι βλεπει το μελλον του σοβαρα. αντε φτανει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 5:31 am

Θεοδωρελης(δεν λεει κατι),Σιλιγαρδακης(σεντερ μπακ+αμυντικο χαφ) και Μενδρινος(εμπλεκοταν το ονομα του στα στημενα) μενουν ελευθεροι,απο Πλατανια,Βεροια και Παναχαικη αντιστοιχα.
Τον Μενδρινο κοιταζει ηδη η Βεροια,ενω για Σιλιγαρδακη ακουγεται εντονα για εμας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 10:49 am

Θέμα χρόνου είναι να αποτελέσει παρελθόν από την ομάδα της Ημαθίας ο έμπειρος μέσος.



Ο Χάρης Σιλιγαρδάκης δεν θα συνεχίσει στη Βέροια και αναμένεται να εξετάσει τις δυο προτάσεις που έχει στα χέρια του από ομάδες οι οποίες επίσης αγωνίζονται στη Football League. Με την αποχώρησή του, θα ολοκληρωθεί το καρέ… της φυγής από την ομάδα της Ημαθίας καθώς αναμένεται να ακολουθήσει το δρόμο των Φαρινόλα, Διαμαντόπουλου και Οικονόμου.

onsports
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 3:06 pm

Εγω πιστευω οτι δεν υπαρχει σαλιο.

Κι οπως πολυ ευστοχα ο τεχνικος του Εργοτελη Νικος Καραγεωργιου ειπε προ ημερων...

"Μονο αν καποια ομαδα μας δανεισει παικτη και ταυτοχρονα τον πληρωνει κιολας..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 8:13 pm

Τελος απο Διαγορα και ο Γιωργος Πουλοπουλος(σεντερ μπακ),γνωριζεται και με Παντελιδη απο την Προοδευτικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 8:16 pm

kapoio poulaki simera ston prwino mas kafemas eipe oti h omada etoimazei 2 metagrafes....mexri to savvato 8a kseroume
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 8:24 pm

Θεσεις ξερουμε?Πας για καφε με "πουλακια" και δεν λες τιποτα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 8:29 pm

centipede_2_ έγραψε:
Θεσεις ξερουμε?Πας για καφε με "πουλακια" και δεν λες τιποτα......


htan apogoreutikh h wra pou phgame gia sena esu tote phges gia upno
ta poulakia lalhsan gia for kai senter mpak ante na doume

OLOI VEROIA GIA TO DIPLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ 12 Ιαν 2012, 11:08 pm

Την κανει ο Παμπόε απο τον Αγροτικο....(περιφερειακος φορ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 2:14 pm

Συνέντευξη Γουέλι στο contra:


"Σωστή και ώριμη επιλογή η Δόξα"

Σε μία από τις δυσκολότερες αγωνιστικά περιόδους της Δόξας, αποφάσισε να έρθει και να βοηθήσει όσο μπορεί για το... θαύμα της σωτηρίας. Ο λόγος για τον Γκονσάλβες Ουέλινγκτον, ο οποίος μίλησε στο Contra.gr για την απόφασή του αυτή.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Βραζιλιάνος επιθετικός:

Μετά αρκετό καιρό που ακούγαμε για τη μεταγραφή σου, τελικά ήρθες στη Δόξα. Είσαι έτοιμος;

"Νιώθω πολύ καλά και έτοιμος να προσφέρω το καλύτερο στην ομάδα. Ήταν ένα θέμα που το συζητούσαμε εδώ και είκοσι περίπου μέρες και πλέον έλαβε τέλος. Όλα πήγαν καλά και ετοιμάζομαι για τη νέα μου ομάδα. Πέρασα από τις απαραίτητες εξετάσεις, έκανε τις συζητήσεις που έπρεπε με τον πρόεδρο και τον προπονητή και καταλήξαμε σε συμφωνία. Τους ευχαριστώ και τους δύο για την εμπιστοσύνη τους. Τους εκτιμώ και τους σέβομαι σαν ανθρώπους και θέλω να τους δικαιώσω".

Στον Πανθρακικό τι πήγε στραβά και τελείωσε έτσι η συνεργασία σας;

"Για να είμαι ειλικρινής ούτε και εγώ κατάλαβα γιατί είχαμε αυτή την κατάληξη. Δεν είχε τις συμμετοχές που ήθελα και αναγκαστικά η συνεργασία μας έλαβε τέλος. Το μόνο που μπορεί να κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις είναι να σεβαστείς την απόφαση του εκάστοτε προπονητή σου και να προσπαθήσεις να βρεις κάτι καλύτερο. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου συμβεί. Μόνο αν γίνω προπονητής θα καταλάβω πως σκέφτονται".

Σε ενόχλησε η συμπεριφορά του Σάββα Παντελίδη;

"Η ζωή δεν σταματάει σε μία ομάδα. Όπως σου είπα και πριν, σέβομαι τις αποφάσεις των προπονητών μου".

Η Δόξα διανύει μία αρκετά δύσκολη περίοδο αγωνιστικά. Δεν θεωρείς ότι υπάρχει ρίσκο στην επιλογή σου να έρθεις τώρα στην ομάδα;

"Αρχικά να σου πω ότι λείπω τρία χρόνια από τη Σούπερ Λίγκα και θα ήθελα να επιστρέψω έστω και κάτω από αυτές τις συνθήκες. Δεν θεωρώ ότι είναι ρίσκο για μένα η Δόξα. Είναι πρόκληση. Είναι για μένα μία δοκιμή για να δω αν θα μπορέσω να κάνω αυτά που θέλω και να προσφέρω στην ομάδα το καλύτερο. Έχω θέληση και γουστάρω τα δύσκολα".

Ξέρουμε ότι ο Μάκης Κατσαβάκης ήταν αυτός που επέμενε να έρθεις και έκανε το κονέ. Τι σου είπε για να μετακομίσεις στη Δράμα;

"Δεν χρειάστηκε να μου πει και πολλά για να έρθω. Στον Πανθρακικό ένιωθα σαν λιοντάρι στο κλουβί επειδή δεν έπαιζα. Τώρα μου δίνεται η ευκαιρία να παίξω και μάλιστα σε μία ομάδα με τεράστια ιστορία. Είμαι στην Ελλάδα δέκα χρόνια και ήξερα από παλιά τι εστί Δόξα Δράμας. Το θεώρησα μία επιλογή σωστή και ώριμη για μένα".

Πιστεύεις ότι η παρτίδα μπορεί να σωθεί ή σκέφτεστε την επόμενη σεζόν στη Football League;

"Οι ποδοσφαιριστές σκέφτονται πάντα πως τα πράγματα μπορούν να αλλάξουν προς το καλύτερο. Κανείς δεν μπαίνει στο παιχνίδι λέγοντας πως θα χάσει. Όλοι παλεύουν για το καλύτερο και αισιοδοξούν πως στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Έτσι και εγώ. Γνωρίζω πως το έργο μας είναι δύσκολο. Ωστόσο μέχρι τέλους θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό. Αν σκεφτόμουν πως δεν υπάρχει ελπίδα, για ποιο λόγο να έρθω;"

Την Δόξα την παρακολουθούσες όλο αυτό το διάστημα;

"Ναι, την παρακολουθούσα και έβλεπα όσα παιχνίδια μπορούσα. Δεν είναι άγνωστη ομάδα για μένα".

Ποιοι είναι οι στόχοι σου;

"Πρώτα απ' όλα αυτό που σκέφτομαι είναι να βοηθήσω την Δόξα. Ξέρω αυτομάτως πως αν η ομάδα πάει καλά, θα είμαι κι εγώ καλά. Από εκεί και πέρα έχω πίστη στον Θεό κι αφήνω στο χέρι Του το τι θα γίνει στη συνέχεια".

Γνωρίζεις παιδιά από την ομάδα;

"Γνωρίζω πολύ καλά τον Μπριλλάκη επειδή πέρυσι παίζαμε μαζί στα Τρίκαλα. Επίσης έχω πολύ καλή σχέση και με τον Ρόκκα, ο οποίος όμως έμαθε πως αποχωρεί. Είναι εκεί και ο Λίμα με τον οποίον μιλάμε την ίδια γλώσσα, οπότε δεν θα έχω πρόβλημα προσαρμογής".

Για όλη αυτή την κατάσταση με τους φιλάθλους και το Καυτανζόγλειο σαν έδρα τι έχεις να πεις;

"Είναι σίγουρα δύσκολο να παίζεις σε άδειο γήπεδο και να μην έχεις δίπλα σου τον κόσμο σου. Ωστόσο τους δικαιολογώ. Η οικονομική κρίση δεν επιτρέπει σε κανέναν να πηγαινοέρχεται από την Δράμα στη Θεσσαλονίκη. Ο κόσμος περνάει δύσκολες στιγμές και δεν μπορεί να σκορπάει έτσι τα χρήματά του. Αυτό που απλά θέλω να πω είναι μακάρι να επιστρέψουμε γρήγορα στην έδρα μας. Το γήπεδο της Δόξας θα μετατρέπεται σε φρούριο και δεν θα έχει κανένας αντίπαλος εύκολη αποστολή".


http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/doxadramas/oyelingkton-sto-contra-gr-swsth-kai-wrimh-epilogh-h-doksa.1573480.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 2:38 pm

Στις 5/1/2012 η ΠΑΕ Αναγέννηση Επανομής , εξέδωσε ανακοίνωση στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας , με την οποία ενημέρωνε το κοινό , για τη λύση της συνεργασίας μας με "συναινετικό διαζύγιο". Από την πλευρά μου , θέλοντας ν'αποκαταστήσω την αλήθεια αλλά και την υπόστασή μου ως επαγγελματίας ποδοσφαιριστής, διαψεύδω την παραπάνω ανακοίνωση και δηλώνω πως έχω καταθέσει προσφυγή για την απόκτηση των δεδουλευμένων μου.
Με εκτίμηση
Δανίδης Αθανάσιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 5:11 pm

Με ΜΕΣΙα τον Ουελι,θα χορέψουν τσιφτεντελι....Απρρρρ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 10:19 pm

Παρελθόν οι Χλωρός, Κυβελίδης, Μενδρινός!

Παρελθόν για την Παναχαϊκή αποτελούν κι επίσημα από το απόγευμα της Παρασκευής οι Λεωνίδας Κυβελίδης, Γιάννης Χλωρός και Κώστας Μενδρινός, με τους δυο πρώτους να μην τα βρίσκουν με τον Αλέξη Κούγια, αναφορικά με τις νέες προτεινόμενες, μειωμένες, αποδοχές.

Η ανακοίνωση της πατρινής ΠΑΕ, αναφέρει: Η ΠΑΕ Παναχαϊκή ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Λεωνίδα Κυβελίδη, Κώστα Μενδρινό και Γιάννη Χλωρό. Η ΠΑΕ Παναχαϊκή ευχαριστεί και τους τρεις ποδοσφαιριστές για την προσφορά τους και εύχεται την μεγαλύτερη επιτυχία στην προσωπική και επαγγελματική τους ζωή.

σαν να ανοιξε ο δρομος,για Χλωρο......
δυο προσθηκες,Ουκαρ,Χλωρου και τελος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 10:22 pm

Τί θέση παίζει ο Χλωρός?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
centipede_2_
centipede_2_


Αριθμός μηνυμάτων : 1621

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 10:25 pm

Και ακραιος επιθετικος μπορει να παιξει και δευτερος επιθετικος πισω απο τον καθαρο φορ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012   ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ 13 Ιαν 2012, 10:27 pm

Δηλαδή...

αποχαιρέτα τον τον Σπυλτανίδη σου που χάνεις... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ Ιανουάριου 2012

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ καλοκαίρι 2011
» Μεταγραφική περίοδος Ιανουαρίου 2013
» 6η αγωνιστική 2011 - 2012
» ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011-2012
» Μεταγραφική καλοκαίρι 2013
Σελίδα 6 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2011-2012-

Μετάβαση σε:  
phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις