Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

τι καφέ προτιμώ ?
φραπέ
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap28%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 28% [ 13 ]
φίλτρου
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap4%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
ελληνικό
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap7%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 7% [ 3 ]
εσπρέσο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap9%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 9% [ 4 ]
φρέντο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap9%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 9% [ 4 ]
ιρλανδικό
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap15%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
σπαστό περίπτερου
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap2%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
σκέτο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap7%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 7% [ 3 ]
μέτριο
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap4%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 4% [ 2 ]
γλυκό
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_lcap15%ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
Σύνολο Ψήφων : 46
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 5:12 pm

gringababy έγραψε:
Πρόεδρε, νομίζω ότι είμαι σε θέση να κρίνω ποιός κάνει πλάκα και ποιός όχι. Ούτε εγώ συμφωνώ με τα κοψίματα. Θα προτιμούσα μια τοποθέτηση του τύπου "Κατερίνα χαλάρωσε, δε βρίσκω τίποτε κακό" παρά ατάκες του στυλ "δεν την παλεύω με τη βλακεία σου" και "θα με βάλεις τιμωρία". Αυτά σε pm ή εν πάσει περιπτώσει εκεί που περνάνε

Και δε συμφωνώ στο να καταλαβαίνει κάποιος από μόνος του τις βλακείες του. Αυτό προϋποθέτει μυαλό, κάτι που δεν διαθέτουμε όλοι μας (βάζω και τον εαυτό μου μέσα). Όλα τα φόρουμ και δη τα οπαδικά λειτουργούν βάσει κάποιων κανονισμών. Μόνο του δικό μας είναι [email=μπ@υρδέλο.
μπ@υρδέλο.[/quote[/email]]

..................................................................................................................


Αν θεωρείτε πιο συμαντικό το να ποστάρετε ύμνους και επικήδειους, από το να συνεισφέρετε εποικοδομητικά στη συζήτηση, πάω πάσο. Εξακολουθείτε ωστόσο να βρίσκεστε εκτός θέματος και γι' αυτό και μόνον το λόγο, αν συνεχιστεί αυτό, θα με αναγκάσετε να πάρω το ψαλίδι. Και εγώ, σε αντίθεση με τον Αντρέα, ούτε pm στέλνω, ούτε τίποτις Wink
..................................................................................................................
το δευτερο ποσταρισμα ηταν η αφορμη για την πλακα,που η ..."κυλϊα" εξελαβε σαν επιθεση και ειρωνια απο μενα......μπορει αν θελει να τα ξαναφορτωσει για να δει το φορουμ τι παιχτηκε το μεσημερι...
...................................................................................................................


...αν σε σενα δεν περναει το καλαμπουρι και η πλακα γιατι τα εκλαμβανεις σαν ειρωνειες,σε ποιον πιστευεις οτι περνανε οι απειλες για κοψιματα και ηλεκτρονικα νταηλικια ?....στα παιδακια που κανεις την .."κυλϊα" ισως να περνανε....πουθενα αλλου και οχι εδω μεσα.....τωρα αν μας κοβεις γιατι ετσι γουσταρεις,σου το ξαναεγραψα...
...μονο η Παναγια απο κει και περα.......η και ο Βουδας αμα γερνεις ανατολικα....


...σου επιστρεφω μετα λογου γνωσεως το χαρακτηρισμο "μπουρδελο" για το φορουμ...αν εσυ αισθανεσαι οτι βρισκεσαι μεσα σε τετοιο χωρο,κατι αλλο φταιει και πρεπει να το ψαξεις...κανενας αλλος,απ οσους βαραμε εδω μεσα, δεν πιστευω να νιωθει πως βρισκεται σε ...."μπουρδελο"......η διαπιστωση αφορα μονο εσενα και κανενα αλλο.......

.....κουλαρε,ψαξου λιγο και κοψε τα ταχα μου νταηλικια............κανενας δεν σε ειρωνευτηκε,πολυ περισσοτερο εγω.....με την πλακα ζω,με το καλαμπουρι ξυπναω...
...αν εσυ βλεπεις παντου εχθρους δεν φταιω εγω.......αν εσυ πιστευεις πως κυκλοφορας σε "μπουρδελο" δεν φταιει ουτε ο Μηνας και ουτε βεβαια το "μπουρδελο"..


......χαλαστηκα πραγματικα και σου το χρεωνω....θα μου πεις ξυδι και την σκουπα αναποδα......και θα εχεις δικαιο.....καλη σταδιοδρομια......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 5:19 pm

Λατρεμένε cappo, δεν έχω διαβάσει μέχρι στιγμής καμία τοποθέτησή σου σχετικά με τα off topic ποσταρίσματα. Αν νομίζεις ότι βάσει των κανονισμών και του ύφους των μηνυμάτων σου, αυτά δεν έπρεπε να κοποπούν, εδώ είμαι, πες μου την άποψή σου.

Τον χαρακτηρισμό για το φόρουμ δεν τον παίρνω πίσω, γιατί είναι η άποψή μου και επιχειρηματολόγησα γι' αυτήν.

Καλή σταδιοδρομία και σε σένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 5:26 pm

Και επιπλέον: όχι, δεν δέχομαι την πλάκα σου. Δεν είμαστε φίλοι. Καλά κάνεις και κάνεις πλάκα με τους ανθρώπους που συναναστρέφεσαι, αλλά συγκεκριμένα με το άτομό μου, δεν σου έδωσα ΠΟΤΕ ούτε το θάρρος, ούτε το δικαίωμα. Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις λοιπόν από εδώ και πέρα, και για να μην χαλαστείς ξανά, η πλάκα είναι κάτι που δεν το σηκώνω, και πολύ περισσότερο από άτομα με τα οποία δε με συνδέει τίποτα. Ο κάθε άνθρωπος οριοθετεί κάποια πράγματα και εμένα τα όριά μου είναι αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 5:34 pm

.....μαλιστα κυλΪα............

....τελικα ουτε η Παναγια ουτε ο Βουδας μπορουν να κανουν κατι.....
....να κοιταξεις την ομοιοπαθητικη............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 5:37 pm

Απ' ότι βλέπω το συνεχίζεις. Οκ. Δε μπορώ να κάνω κάτι περισσότερο. Η επιχειρηματολογία σου, ωστόσο, τα σπάει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 6:57 pm

Δυστυχώς συνπάθρακες η κατάσταση που βιώνουνε κάθε μέρα από το πρωί μέχρι το βράδυ, σε κάθε χώρο , είτε αυτός είναι δουλειά, είτε καφενείο , είτε πεζοδρόμιο, έχει περάσει και μέσα στο φόρουμ.

Ένταση, νεύρα , απογοήτευση, απόγνωση, θυμός είναι το αποτέλεσμα όσων περνάμε όλοι μαζί, από τότε που μπήκαμε στο λούκι να μας ξεφτιλίζει και να μας ταπεινώνει, δικαίως ή αδίκως, κάθε κάτοικος του πλανήτη.

Και τα πράγματα προσωπικά πιστεύω ότι θα γίνουν και χειρότερα. Ελπίζω μονάχα να μη φτάσουμε στο σημείο να μιλάμε για ΑΘΡΩΠΟΥΣ ή ΚΤΗΝΗ.

Το μόνο όπλο μας αυτή την στιγμή είναι η ΑΛΛΗΛΛΕΓΓΥΗ .

Δεν ξέρω τι είναι αυτό, που σήμερα το πρωί ερέθισε την Κατερίνα ή τι ώθησε τον Μάκη στο να απαντήσει με θυμό ή ειρωνεία. Ξέρω όμως από που προέρχεται και το ίδιο νιώθω και γω.



Δεν αξίζει ή καλύτερα δεν μας αξίζει ρε παιδιά αυτό που περνάμε , μη το κάνουμε και χειρότερο.

ΑΛΛΗΛΛΕΓΓΥΗ ρε παιδιά και θα την βρούμε την άκρη …………………………….
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 7:09 pm

Μηνά είσαι ΑΤΕΛΕΙΩΤΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ



[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 7:32 pm

...Τελικα θα ρθει κανενας βεροια,να μου κραταει τα χαρτια με τις φωτος....?

Κι ο Διακογιαννης θελει το βοηθο του....



ΥΓ.1 Με παπι δικαβαλο και σταση Χρυσανθιδη 5 ωριτσες......

ΥΓ.2 Σήφης περικαλω....το αλλο ειναι το χαιδευτικο μου....

ΥΓ.3 Ε,που να το κολουσα τωρα....στο "βεροια-πανθρακικος-απαγορευμενο"...?

Ξενερωμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 8:22 pm

karafatme έγραψε:


gerolykos, cappo και ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ ....... αλλού πατάνε κι αλλού βρίσκονται είναι παλιό χούι .....




ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcQuyC50nFNBkjqo4Byn1i7PaD3kVyc-BhZLWC0NnaV8PnLi3ai0



Α να χαθεις ρε Μυδη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 8:36 pm

ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ έγραψε:




ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcQuyC50nFNBkjqo4Byn1i7PaD3kVyc-BhZLWC0NnaV8PnLi3ai0



Α να χαθεις ρε Μυδη....

ok χαθηκα rendeer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 8:43 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 2Q==ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Gringa%20Tank



Ενα φανελακι για το ...καταπονημενο κορμι του cappo....

Mia ευγενικη χορηγια της "PTOLEMARXOS SA CORPORATION"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 9:22 pm

Δε δλεπω Αριστο μεσα και με πιανει το στερητικο μου....

Μη μου τον Αριστο ταραττε....



Καληνυχτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 20 Σεπ 2011, 10:35 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 PRIGKIPAS1_new_789_355

άλλοι περιμένουν τον ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΟΥΛΤΑΝ----Ι


κι αλλοι έχουν τον ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΟΥΛΤΑΝ---ΙΔΗ ...... ήδη

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Soyltanidis

ΥΓ ... το παραπάνω ποστάρισμα το αφιερώνω στον ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟ που είναι κοοοουυυυλλλλλ

και στον cappo που είναι σαν την βενζίνα ..... αμέσως μπουρλωτιάζει και παίρνει φωτιά ..... και δεν ήταν προσποιητό αλλά πέρα για πέρα αληθινό το σημερινό μπουρλότιασμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 21 Σεπ 2011, 6:33 am

την πολλη πρωινη μου καλημέρα ....σήμερα έχει ταξιδάκι το πρόγραμμα όπως σίγουρα και αυριο ..... γυροβολιές στην Β Ελλάδα προς άγρα πελατών ...... αρχίσαμε να κυνηγάμε την δουλειά ..... παλιότερα μας κυνηγούσε ...... η κρίση έχει το τίμημά της ....τα λέμε το απόγευμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 21 Σεπ 2011, 7:25 pm

Ο υιός της Αγγελοπούλου ( αυτής ντε που μας φέσωσε με 20 δις για να κάνει Ολυμπιακούς αγώνες ) δηλώνει αγανακτησμένος με όσα γίνανε στην Ελλάδα που οι κακοί πολιτικοί τρώγανε τα λεφτά του κόσμου.............



Αι στην μαμάκα σου βρε μ#λ#κ@ που μιλάς κιόλας.................



Από που να πέσω με αυτά που ακούμε ρεεεεεεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 21 Σεπ 2011, 8:30 pm

ρε την καημένη τη σκοντα ....τι έπαθε πάλι ...... BROCOLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 21 Σεπ 2011, 9:32 pm

Παντα να χει η γειτονοπουλα που απο ενα ματς βγηκε οτι ειναι η μπαρτσα της Ελλαδας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 21 Σεπ 2011, 9:46 pm

Λαπ, στεναχωρημένο σε κόβω ρε... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2011, 1:34 pm


...επειδη εχει δικαιο ο Μηνας(περι χαβαλε και λοιπων αυτοσαρκαστικων...)
μα πολυ πολυ δικαιο,πλεριο δικαιο, οπως θα ελεγαν και οι αποτυχημενοι κομμουνιστες......................γιαυτο λοιπον....

.....forza panthraxclub..
..bordelo fans "komotini xxx
" ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2011, 2:22 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 5.1215619200.the-xxx-of-amsterdam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2011, 5:46 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcSjw_LtyVa48WdeOqjxo4JZNPfNs4zMz0MHTpO5dm42CPbXHT1wCA



...παντρευεται η Τζενη Χειλουδακη.....(οχι τον εισαγγελεα)



...απο διαφορες πηγες και μαλιστα ..ιαματικες ...!





....επιτελους και μια καλη ειδηση...οι ωρες οι καλες ......................





...forza panthraxclub...

bordelo fans..."komotini xxx"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2011, 6:03 pm

Νεκρός βρέθηκε το μεσημέρι, στο Μοναστηράκι, ο Νίκος Κοεμτζής. Όπως προέκυψε ήταν πεσμένος για περισσότερες από δύο ώρες στο πεζοδρόμιο, ώσπου κάποιοι διερχόμενοι ειδοποίησαν ασθενοφόρο, το οποίο τον μετέφερε σε κλινική, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.

Ο άνθρωπος, που το 1973 μαχαίρωσε τρεις αστυνομικούς, επάνω στην περίφημη «παραγγελιά» του αδερφού του, στο νυχτερινό κέντρο «Νεράϊδα», και καταδικάσθηκε τρις εις θάνατο και οχτώ φορές ισόβια, για ανθρωποκτονίες από πρόθεση, έφυγε στα 74 του χρόνια και ο θάνατός του αποδίδεται σε παθολογικά αίτια.
Προανάκριση διενεργεί το αστυνομικό τμήμα Ακροπόλεως.




ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011, 12:56 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 311312_2449967247988_1216197859_3024674_2031535298_n

gruppo frappedistas ...... ο ΝΤΑΝΙ ΠΟΝΣΕ afro

Mucho calor en Komotini ... Frappe Glico me Gala!!

facebook
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
kabano
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 2245

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011, 3:17 pm

Μάκη βάλε το φράκο σου ...........................

Αν δεν έχεις, προλαβαίνεις να αγοράσεις μέχρι την 15/10.

Τότε Μάκη μου θα είναι η μέρα που θα δούμε την πρώτη ..... όπερα στην Κομοτηνή...

Και όχι ότι νά ναι Μάκη μου .......

Μιλάμε για κορυφή...............

NEW YORK METROPOLITAN OPERA Maki mou...............cheers



Και μόνο με 15 έως 25 ευρώπουλα Μάκη μου..............



Γιατί μόνο με 15€ θα με ρωτήσεις ???



Είναι απλό Μάκη μου............



Εμείς θα πάμε στο ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ και θα δούμε ζωντανά , live που λέμε και στα Ελληνικά την NEW YORK METROPOLITAL OPERA ..................

ΑΛΛΑ ...........................................

η NEW YORK METROPOLITAL OPERA θα είναι στο NEW YORK.....................

Απλά θα υπάρχει δορυφορική σύνδεση με πολλούς ιθαγενείς σε όλο τον κόσμο ( μεταξύ αυτών και εμάς ) και θα βλέπουμε στο πανί την πρώτη από τις επτά όπερες που θα παρουσιάσουν στο NEW YORK METROPOLITAL OPERA ..........





Τώρα Μάκη μου γιατί να δώσω 15 ή 25 ευρώ για να φάω χωνάκι χωρίς παγωτό ???



θα σου απαντήσω .....................



Γιατί ήδη έδωσα καμιά 20 μύρια για να έχω ΜΕΓΑΡΟ για ΟΠΕΡΑ όταν η κουλτούρα μου μέχρι τώρα περιορίζονταν σε μπουζουκοσκυλάδικα ............

Αίντε δες και το πρόγραμμα για το 2011............. lol!

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kabano στις Σαβ 24 Σεπ 2011, 3:25 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011, 3:22 pm

αααααααααα ..... θα έχουμε θυρανοίξια στο ΣΥΝΕΔΡΟ-ΠΟΛΙΤΙΣΜΙ-ΘΕΑΤΡΟ-ΣΙΜΕΜΑ ΠΟΛΥΚΕΝΤΡΟ ???? ....ωραία πράγματα ...... χλίδα ..... δεν έρχεται και ο ΓΑΠ να το κάνει εγκαίνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 11
» ΚΑΦΕΝΕΣ
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο8
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 2
Σελίδα 2 από 41Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις