Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 10:27 pm

terhs έγραψε:
ανδρέα ωραίες φωτό παρα πολύ καλή δουλειά χάσατε όσοι δεν ήρθατε
πότε πρόλαβες και τις είδες ρε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 10:29 pm

τι κανουμε..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 10:39 pm

https://picasaweb.google.com/kyklopes2008/Footbasket2011#

Τελικά το Footbasket ήταν για μεμονωμένο φιλανθρωπικό σκοπό.
Άντε και του χρόνου ποιός ξέρει ίσως βρούμε κι άλλους έχετε όρεξη να βάλω και τα Video με το show ή να το ξεχάσουμε το θέμα............. Κρίμα νόμιζα ότι είχα να κάνω και με ..................... αλλά οι ανθρώποι δεν αλλάζουν................. πάντα σε κάθε εποχή θα υπάρχει και ο ............................... σε έκδοση της κάθε εποχής στην αρχαιότητα και στον μεσαίωνα και σα κάθε μέρος, χωριό και πόλη παλιά όμως ήταν αλλιώς...............ελπίζω να μην γίνει και στο φιλικό με την scoda όπως και πέρυσι γιατί μετά η κατάσταση θα είναι μη αναστρέψιμη. Εγώ απλως φωτογραφίες τραβούσα....
ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 P5041611
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 10:47 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 P5042014
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 10:54 pm

ωραίες εικόνες σήμερα στο κλειστό το μονο που δεν μου άρεσε ήταν ότι η κομοτηναίοι είμαστε για τον πούλο ένα κλειστό δεν μπορέσαμε να γεμίσουμε
πέντε euro γαμινενα θα δίνανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 10:56 pm



...ωραια φωτογραφια.....


...φαινεται και η Κατερινα.......... cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 11:10 pm

Μεγάλη πορεία προς το Δημαρχείο Θεσσαλονίκης πραγματοποίησαν περισσότεροι από 10,000 οπαδοί του Ηρακλή, διαμαρτυρόμενοι για τον υποβιβασμό του «Γηραιού» στη δεύτερη κατηγορία. Οργή, αγανάκτηση, ένταση, συνθήματα κατά πάντων, σημαίες των… Σκοπίων, σύγκρουση με δυνάμεις της Αστυνομίας, με επεισόδια τόσο στην συμπρωτεύουσα, όσο και στην Αθήνα. Επίθεση με γιαούρτια στα γραφεία της ΕΠΟ, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες οι αρχές προχώρησαν σε οκτώ συλλήψεις.

...novasportfm..........

...δεκα χιλιαδες γριες, αν πηγαιναν σε δυο συνεχομενους αγωνες στο Καυταντζογλειο, ο Ηρακλεας δεν θα ειχε ζορι σημερα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 11:23 pm

"Θα παμε στο πρωταθλημα των Σκοπιων. Εκει τουλαχιστον θα μας σεβονται..."

Ειχαμε μια ΣΚΑΣΙΛΑ αν θα πατε η οχι...

Μα μια σκασιλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ 04 Μάης 2011, 11:50 pm

SPQR έγραψε:
"Θα παμε στο πρωταθλημα των Σκοπιων. Εκει τουλαχιστον θα μας σεβονται..."

.

ρε δε πάτε στο διάλο καλύτερα.Μια ζωή κακομαθημένοι.Ας ανοίγατε τα μάτια σας, και καμμιά τράπεζα Κυριακή μέρα όπως οι συμπολίτες σας οι μπαόκες.
πλάκα πλάκα στα σκόπια σέβονται τα γερόντια ;
πέστε ρε αν είναι να στείλω τον νονό μου..

ΥΓ Το ματζεστεράκι μου έσκισε σήμερα.(βρεγμένες χαρτοπετσέτες)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 4:29 am

Βρε δεν πανε να παιξουν και στην Γουαδαλαχαρα ξαφνικα ξυπνησαν απο τον ληθαργο και θυμηθηκαν (οι περισσοτεροι απο αυτους) οτι υπαρχει ο ηρακλης.

Αυτοι οι 10χιλιαδες-15χιλιαδες που ειναι οταν παιζει ο ηρακλης???

Μετα το αλλο που λενε ειναι οτι "το πρωταθλημα ειναι σαπιλα και οποιος συνεχιζει και πηγαινει απλα το κραταει ζωντανο"...δεν λεω ετσι ειναι αλλα να μην το θυμομαστε μονο οταν μας γυρναει η τυχη την πλατη...αυτο το πραγμα θελει συνεχη αγωνα απο ολους τους οπαδους-φιλαθλους και πανω απ ολα αλληλεγγυη!

Κατι που δεν υπαρχει στην Ελλαδιτσα μας και ουτε θα υπαρξει γιατι πολυ απλα οι μεγαλυτεροι φταιχτες ειμαστε εμεις και κανενας αλλος.

Και αυτο το πραγμα πεσε δεν πεφτεις μια ζωη θα υπαρχει στην Ελλαδα.
Δεν ειναι ο ηρακλης ο 1ος αδηκιμενος!
Υπαρχουν παρα πολυ που σωθηκαν,θα σωθουν αν προκυψει κατι η θα σωνονται μια ζωη και θα την πληρωνουν τα λεγομενα "γατακια"...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 8:28 am

andia έγραψε:
https://picasaweb.google.com/kyklopes2008/Footbasket2011#


ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ..... πάντα τέτοια ....... μπραβο σε όλους τους επαγγελματίες του ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ που έδειξαν και την άλλη πλευρά του εαυτού τους ..... μπραβο και στα παιδιά του ΓΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 8:41 am





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 9:01 am



η γκολάρα στο 1'57"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 9:05 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 9:33 am

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Oloifootbasket

Πανθρακικός και ΓΑΣ Κομοτηνή τέθηκαν το απόγευμα της Τετάρτης αντιμέτωποι στα πλαίσια του 2ου αγώνα Footbasket που διοργανώνει ο Δήμος Κομοτηνής.

Οι δυο ομάδες της Κομοτηνής που αγωνίζονται σε Εθνικές κατηγορίες βρέθηκαν στο κλειστό γυμναστήριο και διασταύρωσαν τα ξίφη τους αρχικά στο μπάσκετ και στη συνέχεια στο ποδόσφαιρο. Συναντήσεις που εκ των προτέρων είχαν νικητές και δεν ήταν άλλοι από τους φίλους των ομάδων που βρέθηκαν στις κερκίδες του γηπέδου και είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν τις προσπάθειες των αθλητών υπό διαφορετικές συνθήκες.

Ο λόγος διεξαγωγής της πρωτότυπης αυτής αναμέτρησης ήταν καθαρά φιλανθρωπικός και φυσικά αξίζουν συγχαρητήρια στις ομάδες που άφησαν για λίγο στην άκρη της σημαντικές αγωνιστικές τους υποχρεώσεις, μετέτρεψαν τα παιχνίδια σε γιορτή του αθλητισμού και έστειλαν το δικό τους ξεχωριστό μήνυμα από την ακριτική Κομοτηνή στις δύσκολες αυτές μέρες για τον ελληνικό αθλητισμό.

Μουσική, μικρόφωνα, διάφορα δώρα, θετική διάθεση από προπονητές, ποδοσφαιριστές, καλαθοσφαιριστές, διαιτητές κτλ. και ένα κλειστό γυμναστήριο γεμάτο κόσμο αποτέλεσαν το σκηνικό του αγώνα.

Ο αγώνας ξεκίνησε με την παρουσίαση των ομάδων με τους αθλητές να δέχονται το ζεστό χειροκρότημα από τους φιλάθλους. Ο Πανθρακικός κατάφερε να πάρει το Χ στον αγώνα μπάσκετ καθώς το σκορ έληξε 35-35. Αξίζει να σημειωθεί πως ο αρχηγός του ΓΑΣ Κομοτηνή, Κώστας Ντίνας, την τελευταία στιγμή φόρεσε την φανέλα του Πανθρακικού προσφέροντας τα μέγιστα ώστε ο Πανθρακικός να δείξει ένα αξιοσέβαστο σύνολο. Σίμωσης, Ρεκλείτης, Μπαχαρίδης και Ανδριόλας έδειξαν ότι έχουν γνώση του μπάσκετ. Στα αξιοσημείωτα το τζάμπολ που κέρδισε ο Γιάννης Κανωτίδης από τον Κυριάκο Παρατσουκίδη που είναι κατά 40 πόντους ψηλότερος.

Στο ποδόσφαιρο, ο ΓΑΣ έδειξε πως θα έχει τα ηνία του παιχνιδιού έχοντας στη σύνθεση του τον Ορλάντο αλλά και τον Κουτσοβασίλη που με το καλημέρα πέτυχε 2 τέρματα δίνοντας σημαντικό προβάδισμα στην ομάδα του. Η είσοδος όμως του quest star Γιώργου Τσίπη άλλαξε τα δεδομένα και το αγαπημένο παιδί της κερκίδας κατάφερε να ισοφαρίσει την συνάντηση και τελικά να χαρίσει τους βαθμούς της νίκης στον Πανθρακικό στη διαδικασία των πέναλτι.

Μετά την λήξη του αγώνα υπήρχε η σχετική φωτογραφία με όλους τους πρωταγωνιστές ενώ οι προπονητές των ομάδων μαζί με τον εκπρόσωπο του Δήμου Κομοτηνής δήλωσαν:

Άλεξ Ταξιλδάρης (εκπρόσωπος Δήμου Κομοτηνής) : Είναι σημαντικό να παίρνουν μέρος οι ομάδες σε τέτοιες αναμετρήσεις. Εύχομαι τη νέα σεζόν , όταν πραγματοποιηθεί το τρίτο footbasket, ο Πανθρακικός να βρίσκεται στην Super League και ο ΓΑΣ στην Β! Εθνική.
Σάββας Παντελίδης (προπονητής Πανθρακικού): Είναι τιμή για την ομάδα αλλά και για μένα να συμμετέχουμε σε τέτοιες διοργανώσεις. Προσπαθήσαμε όλοι να δώσουμε χαρά στον κόσμο.
Στάθης Καμαράκης (προπονητής ΓΑΣ Κομοτηνή) : Ανταποκριθήκαμε άμεσα και θετικά στην πρόσκληση για αυτό το φιλικό, που πάει να γίνει θεσμός. Ελπίζω ο κόσμος να το ευχαριστήθηκε ,όπως εμείς

Γιώργος Τσίπης( MVP ) : Είμαι στρατιώτης του Πανθρακικού. Το έχω πει ότι παίζω όπου με χρειαστεί η ομάδα. Παρά την ηλικία μου δίνω όλο μου το ειναι στο γήπεδο και προσπαθώ να πιάσω καλή απόδοση. Ξέρω ότι υπάρχει φημολογία αλλά δεν σκοπεύω να φύγω από την Κομοτηνή.

Για την ιστορία τα ρόστερ των δυο ομάδων:

ΓΑΣ Κομοτηνή (Στάθης Καμαράκης): Ευθυμιάδης, Τσαούς, Σαδήκ, Σκεμπής, Μίκιτς, Κουτσοβασίλης, Κουτσογιάννης, Παρατσουκίδης, Σταμπουλής, Βελή Χασάν,Νικολαίδης, Παπαγεωργίου.

Πανθρακικός (Σάββας Παντελίδης) : Ντίνας, Τσίπης , Ρεκλείτης , Ούλμερς, Ορλάντο, Σίμωσης, Μπαχαρίδης, Κανωτίδης, Ανδριόλας, Κουτσόπουλος, Αρσενίεβιτς, Μάλκι.

Διαιτητές: Καραγιάννη Ειρήνη - Γρηγοριάδης Γρηγόρης.

panthrakikos.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:20 pm

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 PANTHRAX-FOOTBASKET
........
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΠΗΣ( MVP ) : Είμαι στρατιώτης του Πανθρακικού. Το έχω πει, ότι παίζω όπου με χρειαστεί η ομάδα. Παρά την ηλικία μου, δίνω όλο μου το είναι στο γήπεδο και προσπαθώ να πιάσω καλή απόδοση. Ξέρω ότι υπάρχει… φημολογία, αλλά δεν σκοπεύω να φύγω από την Κομοτηνή.
......
στην gazzetta.gr ..... παρακαλώ ...... ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:36 pm

cappo έγραψε:


...ωραια φωτογραφια.....


...φαινεται και η Κατερινα.......... cheers

Μην το γελάς, ήμουν πίσω και δε φαινόμουν και γρίνιαζα και μου λέει ο Σιμώσης "έλα εδώ μπροστά να βλέπεις, μας έσκασες" ... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:39 pm

gringababy έγραψε:
cappo έγραψε:


...ωραια φωτογραφια.....


...φαινεται και η Κατερινα.......... cheers

Μην το γελάς, ήμουν πίσω και δε φαινόμουν και γρίνιαζα και μου λέει ο Σιμώσης "έλα εδώ μπροστά να βλέπεις, μας έσκασες" ... lol! lol! lol!

and then ..... a new love affair was born
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:42 pm

Μπα... για να γλιτώσει από τη γκρίνια μου το είπε το παλικάρι. lol! Έτσι κι αλλιώς, εγώ τον ΕΡΩΤΑ δεν τον αλλάζω με κανέναν :Ρ lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:44 pm

ερωτας ="αμπαλος" δεν το έχει το παιδί
ετσι δεν ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:46 pm

ρε συ δεν είναι κοντά σου ο Σιμώσης ...μήπως τον μπερδεύεις με τον Ρεκλείτη ή τον Ανδριόλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:48 pm

Ναι, μπαρντόν. Ο Ανδριόλας ήταν. Τα έχω χαμένα. Ακόμα είμαι μαγεμένη από τη συνάντηση με τον Έρωτα...

Τέρη ο Έρωτας είναι απλά Θεός και όλοι οι υπόλοιποι κοινοί θνητοί να σκάσετε από τη ζήλια σας :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:51 pm

έπρεπε ο πανθρακικός να έχει γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου τότε θα είχε ενδιαφέρον και για εμάς
τότε να έβλεπες έρωτες ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 569369 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 569369 ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 569369
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 1:54 pm

terhs έγραψε:
έπρεπε ο πανθρακικός να έχει γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου τότε θα είχε ενδιαφέρον και για εμάς
τότε να έβλεπες έρωτες

wikipedia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terhs
terhs


Αριθμός μηνυμάτων : 697

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5   ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5 - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ 05 Μάης 2011, 2:05 pm

στο μυαλό μου δεν είχα την ροδόπη μπορεί να έχουμε ομάδα στον νομο αλλα..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΝΕΣ Νο5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο6
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο9
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο7
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
» ΚΑΦΕΝΕΣ Νο 10
Σελίδα 20 από 41Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: PanthraxClub :: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις