Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 12:13 am

εξαρτάται από τι .... μισθό' ........φέρουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bulldog63
Bulldog63
Moderator-Αντιπρόεδρος
Moderator-Αντιπρόεδρος

Αριθμός μηνυμάτων : 989

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 2:03 am

Οριστε λεμε για συνεντευξεις,ποιους θα κανουμε και τετοια...
Γιαννης Κανωτιδης ας ειναι ο επομενος.
Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 45768
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 8:01 am

Ο Κανωτίδης έιναι από τα παλικάρια δουλευταράδες (και ΨΥΧΑΡΑ) που είναι στην ομάδα..... δεν είναι τυχαίο ότι όλοι οι προπονητές που πέρασαν τον κράτησαν και τον χρησιμοποίησαν ..... ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ..... δεν είναι ο καλύτερος του τερέν ..... αλλά είναι ένα πολυεργαλείο (προχτες έπαιξε σέντερ μπακ) που χρειάζεται η κάθε ομάδα..... μόνο ο cappo δεν τον πάει (είναι προκατειλημμένος)..... από όσους έχω ρωτήσει....

ΕΙΜΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟΣ 100% να του κάνουμε παρουσίαση σαν τον πιο αγαπημένο μας παίκτη ..... να του πούμε κι ένα σύνθημα στο γήπεδο το αξίζει και με το παραπάνω


Έχει επεξεργασθεί από τον/την karafatme στις Πεμ 24 Μαρ 2011, 8:09 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 8:09 am

Σωστός ο Γιώτης, για τον Κανωτίδη είμαι και εγώ 100% μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 8:18 am

Τρίτη έχει πάντα ρεπό η ομάδα .... τρίτη είναι ανοικτή και η αγορά ...... κάντε τζέρτζελο με τον Γιανναρο στο ΠΑΝΘΡΑΚΑΔΙΚΟ ...... και απο τώρα βάλε τον cappo να του δώσει την τιμητική πλακέτα ..... Γλυκε κάνε πέρα ..... θέλω φωτο με αγκαλιές και φιλιά cappo ΚΑΝΩΤΙΔΗ ..... lol! από τώρα γελάω με την κολοτούμπα που θα κάνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 5:36 pm

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 060610_trikala5Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 DSC00301_01

Η ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον προπονητή φυσικής κατάστασης Βασίλη Σέγγο.

O Βασίλης Σέγγος γεννήθηκε στις 24 Οκτωβρίου 1976 στην Αθήνα. Η ενασχόληση του με τον αθλητισμό (στίβο) ξεκίνησε στον Πανιώνιο και στη συνέχεια στην ΑΕΚ συμμετέχοντας σε αγώνες ταχύτητας 100 και 200 μέτρων.

Υπήρξε 2 φορές Βαλκανιονίκης και μέλος της Εθνικής ομάδας που πέτυχε το Πανελλήνιο ρεκόρ στην κατηγορία Ανδρών 4x100 στους αγώνες Μπρούνο Τζάουλι που διεξήχθησαν το 1999 στο Παρίσι. Ένα ρεκόρ που διατηρείται έως και τις μέρες μας.

Είναι πτυχιούχος του ΤΕΦΑΑ Αθηνών (2001) και κάτοχος Master Science του Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου

Όσον αφορά την ενασχόληση σου με το επαγγελματικό ποδόσφαιρο, αυτή άρχισε την σαιζόν 2008-2009 στην Ηλιούπολη για να ακολουθήσει η Καλλιθέα την επόμενη χρονιά. Την φετινή αγωνιστική περίοδο ξεκίνησε στην ομάδα των Τρικάλων για να ακολουθήσει ο Εθνικός Πειραιώς στον οποίο βρισκόταν μέχρι και πριν από λίγες εβδομάδες.

panthrakikos.com

ΥΓ ....διίστανται οι απόψεις ....Σέγγος ή Σέγκος .....who knows ..... ελπίζω να είναι καλός ...... το υπογραμμισμένο σου ..... όμως πρέπει να γίνει του ..... όπως και να έχει ...... αλλά τώρα έγινε η ζημιά και γέμισε το διαδίκτυο με σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011, 11:38 pm

Μερικές φώτο απο την σημερινή προπόνηση του Πανθρακικού.
απο το Panthrakikos Fc στο facebook.

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 190126_138829509521019_100001819118036_239588_8256242_nΝέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 189161_138829626187674_100001819118036_239591_4844567_nΝέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 195891_138829656187671_100001819118036_239592_7445880_nΝέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 196535_138829706187666_100001819118036_239594_3879187_nΝέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 188891_138829796187657_100001819118036_239596_4761071_nΝέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 189641_138829852854318_100001819118036_239599_1664328_nΝέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 199438_138829826187654_100001819118036_239598_1954141_nΝέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 189153_138829552854348_100001819118036_239589_6928229_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 12:42 am

εννοείται ότι ο πιο ωραίος είναι ο Φίλιπ... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

xp


Αριθμός μηνυμάτων : 109

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 6:58 am

Ο Σάββας συνήθως δημιουργεί καλές σχέσεις με τους παίκτες ,κάποιοι όπως ο σέντερ μπακ του Εθνικού και πρώην του Βούλη πίνουν νερό στο όνομά του ,αυτό βέβαια ενέχει έναν "μαθητοπατερισμό" έναν υφέρποντα έλεγχο ο οποίος σε δεύτερο χρόνο ενοχλεί τον εκάστοτε πρόεδρο,Πλεξίδα η Πηρούνια ,με τα ανάλογα αποτελέσματα.Είναι γεγονός ότι το πάλεψε με απλήρωτους παίκτες και δίχως κερκίδα με καλά αποτελέσματα στο προηγούμενο σήριαλ.Εύχομαι να πάει καλά.Ενδιαφέρον θα έχει η μάχη Σάββα Σούλη ,αν βέβαια είναι στους πάγκους μέχρι τότε.....ίδωμεν.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 4:37 pm

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Pantelidis

Παντελίδης: Ο Πανθρακικός είναι ομάδα από το... πάνω ράφι

Τις πρώτες του δηλώσεις πλέον ως προπονητής του Πανθρακικού, παραχώρησε στην εφημερίδα Derby News ο Σάββας Παντελίδης.

Ο Έλληνας τεχνικός εξήγησε τους λόγους που αποφάσισε να αναλάβει το… τιμόνι των «πρασίνων», λέγοντας αρχικά: «Θεωρώ ότι ο Πανθρακικός είναι από τις ομάδες που βρίσκονται στο πάνω ράφι της κατηγορίας. Είναι από τις λίγους συλλόγους που μπορούν να σου προσφέρουν σιγουριά και όλα τα στοιχεία που χρειάζεται να δουλέψει σωστά».

Στην συνέχεια, ο κ.Παντελίδης, αναφέρθηκε και στο ρόστερ του Πανθρακικού: «Θεωρώ ότι η βαθμολογική θέση που βρίσκεται ο Πανθρακικός αυτή την στιγμή δεν αντικατοπτρίζει τις δυνατότητες που έχει η ομάδα», ενώ για το ποιος είναι ο στόχος του συλλόγου, στα επτά παιχνίδια που απομένουν, μέχρι την λήξη του πρωταθλήματος, ξεκαθάρισε: «Στόχος μας είναι να πλασαριστούμε όσο μπορούμε πιο ψηλά στην βαθμολογία».

Τέλος, ο Έλληνας προπονητής, όταν ερωτηθείς για το αν προχωρήσει σε κάποιες αλλαγές, τόνισε χαρακτηριστικά: «Την προκειμένη στιγμή είμαστε συγκεντρωμένοι στα 7 παιχνίδια που απομένουν. Να τελειώσει πρώτα το πρωτάθλημα και στην συνέχεια θα δω τι αλλαγές χρειάζεται η ομάδα».

scorernews.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

GiorgosA


Αριθμός μηνυμάτων : 192

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 6:20 pm

Καλησπερα σας
Μολις γυρισα απο το γηπεδο.παρακολουθησα τον αγωνα πιτσιρικαδων Δανιας-Λετονιας.Λογω του οτι συνοδος στην ομαδα της Δανιας ειναι ενας γνωστος μου,και λογω του οτι μιλαω την γλωσσα τους, πιασαμε κουβεντα περι ποδοσφαιρου,και καναμε συγκριση ελληνικου και δανεζικου πρωταθληματος,παικτων,επιπεδο κτλ..συζητηση περι ανεμων και υδατων.Λιγο πριν το τελος του ημιχρονου,κανει την εμφανιση του στις θεσεις των επισημων, ο μεγαλομετοχος κος Καραολανης,με τον νεο μας προπονητη, τον κο Παντελιδη.Πηγανε και κατσανε μεσα στην σουητα. Ακριβως διπλα στην εισοδο της σουιτας,ειχε στηθει ενας προχειρος μπουφες με διαφορα αναψυκτικα και εδεσματα,για ολους τους παρευρισκομενους.Παω να παρω κατι να πιω και εγω,και τσουπ να σου και διπλα μου ο κος Παντελιδης,να παιρνει αναψυκτικο.Πριν προλαβω να πω κατι,ακουσα τον κο Καραολανη να μιλαει στο κινητο του καπως εντονα,και ο Σαββας βγηκε εξω για να τον αφησει να μιλησει με την ησυχια του.Δεν τον ειχε παρει χαμπαρι κανεις,,ποιος ειναι δηλαδη,,παρα μονο εγω και 5-6 ακομα ατομα που καθοταν μακρια..λεω απο μεσα μου,,θα του μιλησω,,θα τον ρωτησω και αν θελει θα απαντησει..στο κατω-κατω δεν ειναι και ο Μουρινιο(ακομα)...
του λεω λοιπον στα ισα, και χωρις να συστηθουμε, καλωσηρθατε στην πολη μας και την ομαδα μας..μου σκαει ενα χαμογελο,σαν να μην περιμενε να του μιλησω, και μου λεει ευχαριστω να'σαι καλα..
τον ρωταω,πως βλεπετε την ομαδα μας και μου λεει ,,πολυ καλη...του λεω αδικουμαστε λογω βαθμολογιας,,διοτι ενω εχουμε καλο συνολο,,δεν παιρνουμε βαθμους στα κρισιμα παιχνιδια..μου λεει,ετσι ειναι η μπαλα,δεν κερδιζει παντα ο καλυτερος..του λεω,, ακολουθω την ομαδα πολλα χρονια τωρα και ξερω την εικονα της και ποσο καλα μπορει να παιξει..τον ρωταω αν πιστευει ακομα στα πλει ανεβα,,και μου λεει οτι ΟΛΑ θα εξαρτηθουν απο το ματς της Κυριακης..εσεις τι βλεπετε,,τον ρωταω στα γρηγορα και μου απανταει,,με σιγουρια ,...ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ...η κουβεντα ειχε παρει γρηγορη τροπη,καθως σε δευτερολεπτα το τηλ του κου Καραολανη,ισως και να τελειωνε..του λεω ,,εξω δεν παμε καλα,,δεν εχουμε θαρρος,,σαν κοτες παιζουμε,,ολοι μας κερδισαν...μου λεει, φιλε μου,,σε αργο ρυθμο ,σαν να ηθελε να μου πει οτι τον ζαλισα,,ενα πραγμα διαπιστωσα τις λιγες μερες που ειμαι εδω..η ατυχια επαιξε πολυ μεγαλο ρολο στους μεχρι τωρα αγωνες ..το ροστερ ειναι απο τα καλυτερα...το μονο που ξερω ειναι οτι ο κοσμος απλα περιμενει να ξαναναψει η φλογα..καλη μπαλα και αποτελεσματα...και επειδη τελειωσε το τηλεφωνημα,,,μου λεει φευγοντας...Φιλε μου ,να μην ανησυχεις,,τα θεμελια ειναι γερα...τα λεμε...
ταδε εφη Σαββας Παντελιδης

τον ειδα σιγουρο για το ματς της Κυριακης,,,αυτη την εικονα μου εδωσε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ 25 Μαρ 2011, 10:38 pm

μπράβο για την "συνέντευξη GiorgosA
.... μιλάει για ατυχία ...... ο Μάστορας ...... για τα μέχρι τώρα αποτελέσματα ...... εγώ θα έλεγα έλλειψη τύχης σε ελάχιστα αποτελέσματα (πχ εντός με Διαγόρα) .... η τύχη μας χαμογέλασε μόνο σε ένα ματς ...αυτό με τον Αγρ. Αστέρα......στα υπόλοιπα υπήρχε αρκετή δόση ΑΧΡΗΣΤΙΑΣ περισσότερο παρά ΑΤΥΧΙΑΣ .....



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ 30 Μαρ 2011, 10:12 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» ΝΕΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
» Νέος Προπονητής. Έλληνας ή ξένος.
» Νέος Αθλητικός Νόμος 2012
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2010-11-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις