Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Panthraxclub3
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού
Καλώς ήρθες στο PanthraxClub
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Panthraxclub3



 
ΦόρουμΔωρεάLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 78, στις Δευ 05 Ιαν 2015, 10:22 pm
Σκόρερ Πανθρακικού
Χορηγοί











IP
Για την καλύτερη περιήγηση στο Φόρουμ μας χρησιμοποιήστε: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari.


Μοιραστείτε | 
 

 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 07 Μαρ 2011, 10:51 pm

Χωρίς πλάκα. Γιατί κοιμούνται έτσι? Ας βάλουν έναν υπεύθυνο άνθρωπο να γράφει 2 κουβέντες. Και χωρίς ορθογραφικά αν γίνεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 07 Μαρ 2011, 11:01 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 200138
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andia
andia


Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Ηλικία : 55

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 07 Μαρ 2011, 11:05 pm

Το θέμα δεν είναι να πάρουμε τους κωδικούς και να το κάνουμε ακόμα ένα φόρουμ.
Το κάθε site έχει και ένα ρόλο το δικό μας και το επίσημο. Απλώς απο το panthrakikos.com πρέπει να βγαίνει άμεσα η επίσημη ενημέρωση τα τυπικά νέα μεχρι και εγώ δεν ξέρω τι άλλο.
Θα μου πεις το ρόστερ έκαναν κάτι μήνες να το ενημερώσουν με φώτο (απο κινητόWink που λες και άλλο φόντο δεν είχε. Πάντως απο κολάζ πολύ καλά τα πήγανε με τον Μπουτζίκο Ούλμερς κλπ.
Δείτε και απο μόνοι σας το φώτομονταζ..


ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Boutzikos

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Oulmers




ΓΕΡΟΛΥΚΕ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthraxclub.com
gerolykos
gerolykos
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3096

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 07 Μαρ 2011, 11:10 pm

Εχω πρόβλημα με τη δορυφορική μου σύνδεση.
Την ..έπιασε η θάλασσα.Εσείς καίτε κηροζίνη και εγώ μαζουτ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 07 Μαρ 2011, 11:31 pm



.....ειδα καλυτερα στο βιντεο την ενεργεια που κανει ο Φιλιππας ο Αρσενιεβιτς στο τριτο γκολ και την υποδοχη μπαλας απο τον Ουλμερς στο δευτερο γκολ.....μετα το πολυ καλο χτυπημα φαουλ απο τον Νικεζ...........

...δυο φασεις που δειχνουν την μεγαλη ποιοτητα των δυο παικτων.....για τον μεν Αρσενιεβιτς,αν επαιζε ετσι σε περισσοτερους αγωνες με το κεφι που ειχε σημερα,θα ημασταν δεκα βαθμοι επανω......

...για τον δε Ουλμερς,τρια παστελωματα κοντα σε ενα μηνα,απο παικτη που ερχεται απο πισω,δεν ειναι κι ασχημα..... ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 346417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 07 Μαρ 2011, 11:38 pm

Εγω (χωρις παρεξηγηση αυτο) δε μπορω να καταλαβω το ζορι που τραβατε με το επισημο.

Τα επισημα sites σχεδον ολων των ομαδων ετσι ειναι. Αργα και βαριεστημενα.

Το προβλημα μας δεν ειναι εκει.

Το προβλημα ειναι τα 547 εισιτηρια με το Διαγορα (το διαβασα σημερα και ΕΦΡΙΞΑ...)

Α-Ν-Ε-Π-Ι-Τ-Ρ-Ε-Π-Τ-Ο

Αποδεικνυει (και αυτο...) οτι η ομαδα μας δεν εχει μελλον κυριοι.

Δεν εχει μελλον,διοτι δεν εχει κοσμο. 300 διαρκειας και 600 εισιτηρια με το Διαγορα και μαλιστα Κυριακη και με καλο καιρο και μετα απο διπλο στη Νικαια και και και...

Τι να λεμε τωρα,ειναι ν' απορεις που βρισκουν την ορεξη και ασχολουνται οι μεγαλομετοχοι.

Ειμαι απιστευτα απογοητευμενος και ηθελα να το γραψω.

ΔΕΚΑ ΕΥΡΩ ρε φουστη μου.

ΔΕΚΑ ΕΥΡΩ για να δεις την ομαδα της πολης σου να παιζει Β' Εθνικη.


Δεν ειναι το προβλημα μας το επισημο site λοιπον.

Εμεις οι ιδιοι ειμαστε το προβλημα.

Γι' αυτο και σε πεντεξι χρονια,θα παιζουμε με τον Ιασμο.

Και τοτε,δε θα εχει ουτε σαιτ,ουτε μαιτ.

Που λεει κι ο σοφος λαος μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SPQR
SPQR
ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 3322

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 07 Μαρ 2011, 11:42 pm

cappo έγραψε:


.....ειδα καλυτερα στο βιντεο την ενεργεια που κανει ο Φιλιππας ο Αρσενιεβιτς στο τριτο γκολ και την υποδοχη μπαλας απο τον Ουλμερς στο δευτερο γκολ.....μετα το πολυ καλο χτυπημα φαουλ απο τον Νικεζ...........

...δυο φασεις που δειχνουν την μεγαλη ποιοτητα των δυο παικτων.....για τον μεν Αρσενιεβιτς,αν επαιζε ετσι σε περισσοτερους αγωνες με το κεφι που ειχε σημερα,θα ημασταν δεκα βαθμοι επανω......

...για τον δε Ουλμερς,τρια παστελωματα κοντα σε ενα μηνα,απο παικτη που ερχεται απο πισω,δεν ειναι κι ασχημα..... ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 346417


Εγω παλι,γιατι ρε συ cappo ειδα τα γκολ και εσκασα στα γελια;

Αυγα με καθαριζανε,η ειμαι χαζοχαρουμενος; jocolor

Παει αυτο,περασε.

Και οι τυφλοι ΕΙΔΑΝ...

Παμε για το Θρασο τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 9:12 am

SPQR ..... όταν σε στημένη φάση μετά το 2-1 πήγε η καρδιά μας στην κούλουρη .... για πρώτη φορά στον αγώνα ..... τότε και οι "ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΝΤΕΣ" κατάλαβαν ότι δεν ισχύουν αυτά που υπονοείς .....

ΥΓ ....ψάχνω για το πρώτο μας γκολ .... σε βίντεο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ricardo
Ricardo


Αριθμός μηνυμάτων : 48

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:11 am

Κουτσόπουλος 9
Περπερίδης 8
Νατσούρας 7
Βαγγελόπουλος 7
Ρομπέρ 7
Ζησόπουλος 8
Νίκεζ 9
Αρσενίεβιτς 9
Κριστ 8
Ούλεμρς 8
Σουλτανίδης 9

81' Μαλκί
83' Κανωτίδης
93' Γωνιάδης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:17 am

μην ξεχνάτε τον ΑΙΜΙΛΙΟ βαθμολογία ...τον ξεχάσατε όλοι σχεδόν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:17 am


....καλημερα .....

..."γελαγε" λεει ο χατζηλεγεωναριος στα γκολ..........ειναι σωστο.......αφου με τοση πικρα που μαζεψαμε ολη την χρονια,γελουσε χθες απο εμας, ο καθε πικραμενος.................


....ρε λεγεωναριε,πολλα βιβλια με θεωριες συνομωσιας διαβαζεις.......

...αν εβλεπες, πως πανηγυρισαν οι Βοιωτοι το γκολ που εβαλαν.............................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ricardo
Ricardo


Αριθμός μηνυμάτων : 48

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:19 am

Κουτσόπουλος 9
Περπερίδης 8
Νατσούρας 7
Βαγγελόπουλος 7
Ρομπέρ 7
Ζησόπουλος 8
Νίκεζ 9
Αρσενίεβιτς 9
Κριστ 8
Ούλεμρς 8
Σουλτανίδης 9

81' Μαλκί
83' Κανωτίδης
93' Γωνιάδης

Φερρέρα 10 (για το στήσιμο) 8 (για τις αλλαγές)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cappo
cappo


Αριθμός μηνυμάτων : 7072

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:21 am

Κουτσόπουλος 8
Περπερίδης 7
Νατσούρας 7
Βαγγελόπουλος 6
Ρομπέρ 7
Ζησόπουλος 8
Νίκεζ 8
Αρσενίεβιτς 9
Κριστ 8
Ούλεμρς 8
Σουλτανίδης 9

81' Μαλκί
83' Κανωτίδης
93' Γωνιάδης

...Αιμιλιος.................8.....αφου επιμενετε τοσο,παρτε και την δικη μου βαθμολογια κ.διευθυντα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:24 am



ΣΗΜΕΡΑ να βάλουμε και το γκολ που φάγαμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:35 am

cappo σόρι για χτες το βράδυ αλλά πάνω που λέγαμε για την ομάδα και το πως την είδαμε θεώρησα ότι ήταν λίγο "εκτός θέματος" να σχολιάσεις και να ασχολούμαστε με την δική μου βαθμολόγηση

αιτιολογόντας την τώρα πια ..... βασικά έβαλα σε όλους καλό βαθμό γιατί αυτήν την ομάδα θέλω να βλέπω κι αυτό το στυλ παιχνιδιού ..... Η ΟΜΑΔΑ ήταν ΑΡΙΣΤΗ ΧΤΕΣ ..... σαν ομάδα πρώτα .... με κατοχή ευκαιρίες και δημιουργικό ποδόσφαιρο .... όταν πήγαμε να διαχειριστούμε το 2-0 φαγαμε γκολ ..... δεν μας ταιριάζει η διαχείριση .... ΦΟΥΛ ΕΠΙΘΕΣΗ μόνο μπορούμε να παίξουμε .... όπως στο πρώτο ημίχρονο που το γήπεδο έγερνε ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 10:37 am

μπορούμε να τους καθαρίσουμε όλους ....αρχίζοντας πρώτα πρώτα από τον Θρασύβουλο .... που είναι και παλιός πελάτης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 11:58 am

Και ενα δειγμα διαχειρισης του εμψυχου δυναμικου απο Φερερα....
Τεσσαρα ο κουτσοπουλος...?Μεσα ο Ανδριολας....
Τεσσαρα ο Ανδριολας....?Μεσα ο Κουτσοπουλος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 12:13 pm

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 IMG_0401

Μετά την λήξη του αγώνα οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστών των ομάδων μίλησαν στην καθιερωμένη συνέντευξη τύπου.

Bασίλης Βουζας: Ο Πανθρακικός είναι μια πολύ καλή ομάδα και εμείς δεν παρουσιάσαμε το πρόσωπο που θέλαμε. Είχαμε ευκαιρίες για να φέρουμε τον αγώνα στα μέτρα μας αλλά στις ευκαιρίες που δημιουργήσαμε δεν καταφέραμε να σκοράρουμε. Φεύγουμε απογοητευμένοι από την Κομοτηνή και θα προσπαθήσουμε να μάθουμε από τα λάθη μας. Ο Πανθρακικός είναι μια πολύ καλή ομάδα που προσπαθεί να παίξει ποδόσφαιρο. Πιστεύω πως οι ποδοσφαιριστές μου δεν ανταποκρίθηκαν στις απαιτήσεις της αναμέτρησης.

Εμίλιο Φερέρα: Ξέραμε ότι θα είναι ένα δύσκολο παιχνίδι απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα που το τελευταίο διάστημα αποδίδει καλά και έχει θετικά αποτελέσματα. Πιστεύω πως η νίκη μας είναι δίκαια και ότι η διαφορά από τα προηγούμενα παιχνίδια είναι ότι η ομάδα μου ήταν αποτελεσματικοί και αξιοποίησε τις ευκαιρίες της. Εύχομαι καλή συνέχεια στον προπονητή και στην ομάδα του Λεβαδειακού. Από την πλευρά μας θα προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε και να σημειώσουμε όσο το δυνατόν περισσότερες νίκες.

Παναγιώτης Κορδονούρης: Είναι μια δύσκολη μέρα για εμάς, καθώς δεχθήκαμε τρία τέρματα κάτι που δεν το συνηθίζουμε με αποτέλεσμα να γνωρίσουμε την ήττα απέναντι σε μια ποιοτική ομάδα. Πρέπει να σηκώσουμε γρήγορα το κεφάλι και να επανέλθουμε στα καλά επίπεδα απόδοσης μας.

Γιάννης Γωνιάδης: Η ομάδα έδειξε πολύ καλά στοιχεία και είμαι διπλά χαρούμενος καθώς πέρα από την νίκη πραγματοποίησα και την πρώτη εμφάνιση στο πρωτάθλημα και για αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Κο Φερέρα. Το κλίμα στην ομάδα είναι πάρα πολύ καλό και όλοι μας στις προπονήσεις προσπαθούμε να δίνουμε τον καλύτερο εαυτό μας.

ΥΓ από το επίσημο .... που και αυτή την φορά δεν απέφυγε το ορθογραφικό λάθος ..... ο ευρών(-ούσα) κερδίζει μετάλλιο ΟΡΘΟΓΡΑΦΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 12:16 pm

Εμίλιο Φερέρα: Ξέραμε ότι θα είναι ένα δύσκολο παιχνίδι
απέναντι σε μια πολύ καλή ομάδα που το τελευταίο διάστημα αποδίδει καλά
και έχει θετικά αποτελέσματα. Πιστεύω πως η νίκη μας είναι δίκαια και
ότι η διαφορά από τα προηγούμενα παιχνίδια είναι ότι η ομάδα μου ήταν
αποτελεσματικοί και αξιοποίησε τις ευκαιρίες της. Εύχομαι καλή συνέχεια
στον προπονητή και στην ομάδα του Λεβαδειακού. Από την πλευρά μας θα
προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε και να σημειώσουμε όσο το δυνατόν
περισσότερες νίκες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gringababy
gringababy


Αριθμός μηνυμάτων : 1628

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 12:17 pm

Εντάξει, είμαι εκπαιδευμένη. Τέρατα διαβάζω κάθε μέρα...

Το μετάλλιό μου θέλω ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 540118
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 12:31 pm

gringababy έγραψε:
Εντάξει, είμαι εκπαιδευμένη. Τέρατα διαβάζω κάθε μέρα...

Το μετάλλιό μου θέλω

ola
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 833732 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 356399 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 833732
ola

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Spelling+bee

από εδώ και μετά δείτε σε πόσα τοπικά ΜΜΕ (και μη) θα πάρουν αντιγραφή-επικόλληση το κείμενο και θα πολλαπλασιαστεί το λάθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 12:41 pm

Εισαι ΠΑΣΤΡΟΘΟΔΩΡΑ....Τελος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 1:00 pm

οκ το διόρθωσαν και στην επίσημη ..... ευτυχώς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΡΧΟΣ
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ του Flamenco
Ο ΒΙΡΤΟΥΟΖΟΣ  του Flamenco

Αριθμός μηνυμάτων : 6383

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 1:04 pm

Ουφ....μου φυγε ενα βαρος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

........................


Αριθμός μηνυμάτων : 8474

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι 08 Μαρ 2011, 1:12 pm

cappo πες μας τώρα πόσο χάρηκες το γκολ που έβαλε το πουλέν σου ο ΟΥΛΜΕΡΣ ή εκείνη την ώρα το σκεφτόσουν αν δεν το έβαζε ??

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική - Σελίδα 12 558132

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Λεβαδειακός 25η αγωνιστική

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

Παρόμοια θέματα

+

 Παρόμοια θέματα

-
» λεβαδειακος- ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
» Λεβαδειακος-Πανθρακικος
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Βέροια 2η αγωνιστική
» ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - λεβαδειακος
» ΟΦΗ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 12η αγωνιστική
Σελίδα 12 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Το φόρουμ των φίλων του Πανθρακικού :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Προηγούμενες αγωνιστικές περίοδοι Πανθρακικού :: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Football Leugue 2010-11-

Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις